בא לי לפתות אותו כבר

girly10

New member
בא לי לפתות אותו כבר../images/Emo123.gif

טוב,אני לא עומדת בפיתוי יותר... למרות שאני תפוסה(לא הכי חזק) השותף שלי מחרמן אותי לגמרי... דיברתי עם החברה שלי והיא אמרה לי ללכת על זה. מה אתם אומרים? אל תשכחו שאנחנו גרים ביחד... ואני תפוסה ו...גם הוא(עובדה קטנה ששכחתי לציין...) האמת שהוא שולח מבטים,העיניים שלו מהממות-חודרות כאלה אני נמסה רק מהמבט שלו וכשהוא מחייך אני משתגעת...יש לו שיניים כ"כ לבנות...אף פעם לא ראיתי דבר כזה...ושתי גומות חן ליד השפתיים...לזלול אותו חי... ויש לו גם ריח משכר,ככה ריח טבעי,גברי כזה... והוא תמיד הולך בבית בלי חולצה ("כי חם לו"...אלק...הוא פשוט אוהב להשוויץ עם הגוף המדהים שלו)והחזה שלו מטריף-רחב,שרירי ושעיר בדיוק במידה הנכונה...ממממ אני מתה לגעת בו... טוב,אני לא מתאפקת יותר אלא אם למישהו מכם יש מה להגיד...
מממממממ......הוא משגע....ותמים בטירוף(שרק מוסיף לסקס-אפיל שלו) כך שלא תהיה לי בעיה לפתות את המתוק... מניאקית שכמוני...

את לוקחת צאנס

ההימור הזה יכול להרוס לך הרבה, כמו שאומרים :"לא לערב עסקים עם הנאות" המבין יבין. הרי הוא שותף שלך, זה לא משהו שתוכלי אחרכך להעלים, כי הוא יהיה איתך בדירה. וכשהחבר יבוא אלייך או החברה אל השותף, מה שיכול לקרות יכול להעכיר את האווירה,

../images/Emo45.gif

וגם...קשה לי לראות באיזו קלות את חושבת על בגידה...אבל יכול להיות שזו המוסריות הגבוהה שלי... את לא חוששת מהפגיעה בחבר שלך ובחברה שלו?

למעלה