בא לי למות !!!

אוף מה עובר עליו...אוף אוף אוף !!!!!!

הוא עכשיו בקורס קצינים ואנחנו נפגשים פעם בשבועיים. אני מחכה לסופ"שים האלה כמו אני לא יודעת מה. השבוע הוא חזר הביתה רבעוש, וחשבתי שרביעי חמישי הוא יהיה בבית עם המשפחה והחברים ואז אני אבוא אליו רק בשישי. וגם זה לא מונע ממנו לצאת עם חברים, תמיד אנחנו יוצאים ביחד. אתמול בלילה במקרה ראיתי שהוא התחבר אז שלחתי לו הודעה, כי לא דיברנו כמעט ביומיים האלה, ואז הוא אומר לי שהוא מעדיף שלא נתראה בסופ"ש הזה, הוא רוצה לנסוע עם חברים לכנרת ונוסעים בלי החברות. יש לציין שהסופ"ש הזה יחסית מיוחד כי ביום ראשון אני מתחילה הכנה ואלוהים יודע כמה אני אסגור, וזה גם הסופ"ש האחרון שלו בקורס (מסיימים עוד פחות משבועיים) ואז הוא יהיה כל יום בבית ויוכל לעשות מה שבא לו. מה שיוצא זה שאנחנו לא נפגש חודש- חודש ושבוע (תלוי כמה אני אסגור בהתחלה). לקחתי את זה ממש קשה והוא אומר שבאמת שאין מה לדאוג והוא סך הכל רוצה להיות לבד עם החברים שלו ובלה בלה בלה. ואין לי שום בעיה עם הדברים האלה, ובכיף אני נותנת את כל הספייס שבן אדם צריך, אבל למה הסופ"ש הזה??? איך לעזאזל הוא יכול לקחת כל כך בקלות שלא נתראה חודש???

תחשבי שניה

לא כל סופ"ש חברים נוסעים לכנרת. במידה והוא יגיד "לא אני עם חברה שלי" זה נותן רושם רע על החברים.ואני מדברת מנסיון.פשוט פעם הבאה יכולים לחשוב אם להזמין אותו בכלל. דבר נוסף הוא שבגלל שלא כל סופ"ש חברים נוסעים לכנרת הוא נורא רוצה לסוע איתם. אם זאת פעם אחת,נסי להבין.כמו שהוא בקושי איתך הוא גם בקושי איתם.והוא יותר איתך! זה קשה,אני יודעת. תנסי באמת להבין,אם לא תנסי להבין לא תצליחי. וכשתצליחי תרגישי הרבה יותר טוב,מבטיחה!

אבל גם לא כל סופ"ש...

אני מתחילה קורס של כמה חודשים. אם הוא היה אומר שהוא לא יכול לבוא הם היו דוחים את זה לפעם אחרת, הם חבורה מאוד מגובשת והם לא יסעו אם מישהו חסר. באמת שאני הכי מבינה את זה שהם רוצים להיות ביחד בלי החברות ולהשתגע כמו שרק הם יודעים, אבל למה עכשיו? והוא 4 ימים בבית, באמת אי אפשר היה למצוא יום בשבילי? עמוק בפנים אני מבינה אותו, אבל עוד יותר עמוק זה פוגע בי
שייסע שיהנה, רק חסר לו שהוא לא מפצה אותי כשאני אחזור

יקירתי..

אל תתבאסי. הוא רואה אותך יותר מאת החברים שלו אם את רגילה לראות אותו כל פעם שהוא בבית. מאוד בוגר מצדך להבין אותו.קודם כל. ולגיטימי שאת נפגעת,גם לי זה עצוב כשדברים כאלו קורים. רק שאני התרגלתי כבר וכשאני מבינה אני מרגישה טוב עם עצמי. להבין אותו זה חשוב מאוד. ותראי לו כמה שאת מבינה אותו. ככה הוא ירגיש חופשי יותר להחליט מה שהוא רוצה כל פעם כזו,ולא לבוא אליך ולחשוב על מה חברים שלו עושים ואיך שהוא היה רוצה להיות איתם. אם תכעסי כל פעם אחת כזו,אז גם אם הוא ירצה להיות עם חברים הוא יהיה איתך כדי שלא תכעסי ,וזה סתם יפגע בקשר ובסופ"ש. תחכי עוד קצת בלעדיו. הפורום הזה גם די עוזר לכל זה. זה יעבור לך מהר ממה שאת חושבת.

OgaliO

New member
מבינה אותך..

גם אני הייתי מגיבה ככה.. אין לי כלכך מה לומר, חוץ מלתת חיבוק

כנראה שהסוף קרב...../images/Emo10.gif

היום דיברתי איתו והוא היה ממש קר בשיחה, ת'אמת שהוא כבר חודש ככה. רציתי לבוא אליו בערב, סביבות 9 ומחר שניסע ביחד לבאר שבע כל אחד לקורס שלו. הוא אמר שהוא מעדיף שלא ניפגש הסופ"ש בכלל, מה שאומר לא להפגש חודש. שאלתי אם השבוע או בכלל לא, הוא אמר שכרגע (!!!) רק הסופ"ש. שונאת משחקים, שונאת שונאת שונאת !!! אני מנסה לא לקחת את זה קשה, אבל הדמעות מאיימות לצאת כל רגע... הקורס שלי בא לי ממש בזמן, אני אהיה עסוקה בקורס ולא יהיה לי זמן לחשוב עליו.

תדברי איתו

תגידי לו שיגיד לך אחת ולתמיד מה קרה ושבשביל שהקשר ביניכם יצליח חיבת להיות כנות וחיב לספר מה מפריע..

בגלל זה רציתי להפגש

כדי לדבר... אני לא רוצה לנהל את השיחה של יחסינו לאן בטלפון. כשהוא אמר לי שהוא נוסע עם החברים אז הוא אמר "שבת ראשונה שאת יוצאת אני בבית"...כאילו הוא כן רוצה להפגש, פשוט רצה קצת חופש לעצמו. אם זה ככה שיגיד ואז אני אחיה בידיעה שעוד שבועיים ניפגש, אבל אני עכשיו יוצאת לקורס ולא יודעת אם יהיה לי חבר כשאני אחזור. אוףףףףףף.....

אז תצטרכי לעשות את השיחה טלפונית

אין ברירה.סמכי עלי,לא תרצי לצאת עם ספקות ודכאונות.דברי איתו טלפונית כדי להבהיר עניינים.אין ברירה.עדיף מלחכות.וכשתפגשו אם יהיה נחוץ תמשיכו את השיחה

תותית114

New member
אממ

לא מציעה לדבר בפאלפון אבל אין ברירה כי חודש לא תתראו וככה לחשוב למה זה למה ככה במשך חודש זה יפריע לך בקורס לכן עדייף עכשיו

למעלה