בא לי למות (עצבים!!!!!)

בא לי למות (עצבים!!!!!)

שלום לכולם. יש לי שתי בנות תאומות בנות 4 וחצי. אחת מהן פשוט מוציאה אותנו מדעתינו לגבי האוכל. קודם כל היא לא רוצה לאכול כלום. לא מוכנה לטעום שום דבר חדש ועל כל דבר היא אומרת שהיא לא אוהבת. היא לא אוכלת בכלל פירות או ירקות, בשר בקר או תחליפים אלא רק!!! קוסקוס מוכן, פתיתים, קצת אורז, שניצל, לבן של ביצה ולפעמים פסטרמה. יש מעט המאכלים שהיא כן מוכנה לאכול, ועדיין כל ארוחה הופכת למאבק. היא אוכלת כמה ביסים, מבקשת שיוותרו לה, עושה מחסן של שעות מכל ביס, שותה מים, עושה פיפי ולמעשה עושה כל דבר על מנת לא לאכול. אחותה, הקטנה והגפרורית אוכלת הכל. ומקבלת קינוח. מיותר לציין שהיא לא אוכלת כמעט כלום חוץ מממתקים או עוגת שוקולד, שאותם היא אוכלת במהירות ומבקשת עוד. אני מנסה לא לתת לה אבל כואב לי לתת לאחותה (שאוכלת יפה ולכן למה שלא תקבל משהו קטן מתוק בסוף האוכל?) ולה לא. בנוסף אמא שלי אומרת שילד שמונעים ממנו ממתקים הופך לאובססיבי עליהם ומחפש בכל מקום, ואז, מה השגתי? נמאס לי כבר מהמאבקים, מהכעס ומזה שהיא לא יכולה לסיים צלחת שמורכבת מחצי שניצל בינוני ו 3 כפות פתיתים. מה לעשות? לוותר לה? לתת לה אח"כ וככה להיגרר לעיסוק אינסופי באוכל למשך כל היום? אולי לתת לה לאכול עוגות שוקולד כל היום? אשמח לקבל תגובות.

אין ספק שאתם במעדל קסמים

מבחינתי מה שצריך לעשות זה לעזוב אותה לחלוטין , לתת לה כמה ימים לאכול מה שרוצה בלי שיציקו לה ( גם במחיר שתאכל עוגות ושלקולד כל היום ) תוך מספר ימים היא תבין שהלחץ הוסר ותפסיק להשתמש באוכל ככלי נשק מולכם.

למעלה