בא לי לזחול למיטה ולא לצאת

בא לי לזחול למיטה ולא לצאת ../images/Emo10.gif

עובר עלי יום כזה דיכאוני... אני מול המחשב ובא לי פתאום לבכות... רק התחלתי את ההריון וזה כבר מתחיל
? ומודה שמחר יש לי תור לרופא והלחץ לא בדיוק מועיל לי. סתם באתי להתפרק אז תסלחו לי.

../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif זה בסדר אני

מתחילת ההריון, לא עובר לי יום בלי לבכותץ לא יודעת אם זה בגלל ההריון הקשה שלי והשעמום בבית בשמירה. או שזה סתם בגלל ההורמונים...

עידית..כנסי

קבעי עם חברה לקפה..להפך אל תכנסי לזה...צאי קצת מהבית..תחשבי על דברים טובים..ותצחקי מזה..שאת נפגעת ומתרגשת מכל דבר...אני מבינה את כל מה שאת אומרת, אך תנסי להתגבר אל תכנסי לזה....בהצלחה יקירתי..

העלת לי חיוך עם הקריקטורה

והבעל מנסה לשכנע אותי לבוא עם הילדים לשבוע הספר........ ביזבוזים תמיד טוב למורל. האמת שאני גם מתוסכלת שאני בתהליך של דיאטה ועכשיו אני בערך תקועה כי המוזה הלכה. וההריון לא בדיוק מוסיף. ומצד שני אני מנחמת את עצמי שיש לי רק בחילות ולא הקאות קשות (למרות שאני עוד מופתעת שהם לא הגיעו) לא יודעת פתאום עוברים לי תסריטים בראש שיש משהו לא בסדר. וחלק מהבעיה שבפעמים הקומות דאגתי להחזיק את ההריון עם כדורים ומה לא עד חודש שלישי והפעם חמסה שום בצל בנתים הכל בסדר הריון לשם שינוי נורמלי כמו כל אחת בלי טיפולים בלי כאבי ראש של להחזיק הריון אז הדאגות מגיעות לי באין כניסה קטלני ואני לא כל כך יודעת לנתב את זה

היי עידיתוש ../images/Emo24.gif

קודם כל שיהיה בשעה טובה! אני ילדתי לפני 7 שבועות, וגם לי בא לזחול עכשיו למיטה ולא לצאת - אבל אני לא יכולה כי התינוקי לא נותן לי (הוא תלוי עלי במנשא ברגע זה ממש). אז נצלי את הזמן שהוא עדיין לא "מחליט עלייך" ותהני! והעיקר, שיהיה הריון קל ובריא!

יש לי 2 קרציות גדולות

שכן תלויות בי, הבן עם חום 38 ועכישו התחיל שילשולים - תחלואות הקיץ היקרות. אז בנתים אין מיטה אני משגיחה עליו
אבל כבר יותר טוב אחרי שכתבתי וקצת שיחררתי.
תודה.

למעלה