בא לי להזדכות עליו.

בא לי להזדכות עליו.

מתי התעוררת? -לפני חצי שעה. מה התוכניות? -לא יודע. בכל זאת? -לא יודע. תעשה כמה דברים בבית. - למה אני? אתה לא אורח, בבית. - בסדר, אבל למה אני? טוב, טוב. החופש הזה מתחיל לעלות לי על העצבים.

Elizab3th

New member
ואני שמעתי את נעה אתמול מדברת

בפלאפון שלה בשלוש וחצי לפנות בוקר, היא כל יום מחוברת למחשב מאחה"צ שהיא מתעוררת עד הבוקר, ישנה כל היום, אי אפשר לבקש ממנה לעשות כלום, זה פשוט מרגיז. מה שמעצבן זה חוסר ההתחשבות של הילדים בנו.

חני ב

New member
מי משלם עליו?

ולמה חוסר התחשבות? מה שאת מחליטה שיהיה בבית, זה מה שיהיה. גבולות.

droli

New member
אתמול בחצות וחצי היא דיברה בטלפון8-

סליחה? מה השעות האלו??? לא מסכימה!! ביקשתי שתנתק מייד. כל היום לא מספיק להם?? מה זאת אומרת אי אפשר לבקש ממנה כלום?? בטח שאפשר. תבקשי ותדאגי שהיא תעשה. הסכמתי עם הגדולה שמדי פעם נקבע משימות שבהן היא תעמוד. בינתיים זה עבד יופי. משימה אחת שהיתה, לארגן ספרים להחזיר לבית ספר. משימה של היום - להוציא את כל החולצות מהארון ולמיין אותן, עשוי. לא כל יום יש לי רעיון למשימה, אבל כשיש אני מבקשת, ועומדת על כך שייבצעו.

Elizab3th

New member
אני אעשה את מה שלא רציתי לעשות

ופשוט אנתק את הרשת מהמחשב שלה אחרי השעה שקבעתי לה.

חני ב

New member
איך צוציק כתב?

היה רוצה להזדכות עליו............. הייתי תולה אותה אם היתה מעירה אותי בשל דיבוריה בשעות האלה. היא צריכה לישון ולא לקשקש.

Elizab3th

New member
../images/Emo45.gif מהיום אחזיק אותה קצר, אני

יודעת שזה יהיה קשה, הגיל הזה נוראי, והיא ממש לא מוכנה לקבל מרות בכלל, מזכיר לי חיה שמנסים לקשור אותה והיא עושה הכל כדי להשתחרר מהכבלים, ככה היא בדיוק. (סליחה על ההשוואה, אבל זאת התמונה היחידה שעולה לי לראש).

מזכיר לי, לפני כמה ימים הצעיר היה

אמור לטאטא את המדרגות וזה עדיין לא נעשה. הולכת לומר לו לעשות. עם הבנות המשימות מתבצעות ללא בעיה.

חני ב

New member
רק עכשיו?

פגשתי הורים שכבר מטפסים על הקירות, והילדים שלהם בקייטנה. מציעה לך לא להתקשר אליו, לתת לו לעשות מה שהוא רוצה, בטלפון הראשון שהוא ירים אליך, אז תברר מה הוא עושה.

לא יכול לסבול את החוסר מעש הזה

לקרוא הוא מסרב. אתמול נפגשו ח'ברה בבאולינג, לא בא לו. לעזור לא רוצה. כן ורק עכשיו, אפעם זה לא קרה קודם.

חני ב

New member
רק תחילת החופש

אני מאמינה שיגיע הבוקר שהוא כן יעשה ויתרום לעצמו ולבית.

לא זכור לי. העסקתי את עצמי במליון

דברים: קריאה, ים, טיסנאות, בזמנו היו מטלות וחוברות לחופש, מחנות קיץ, לא זכור לי שרבצתי וגירב_תי.

למעלה