בא לי בגידה מינימלית……

in bal1

Well-known member
מנחם שלום.לדעתי היית קצת בוטה מדי הלכת יותר מדי ורחוק מדי.יכול להיות שקצת הפחדת.וזו הפנטזיה שלו! והיא על נשים.
וסליחה ששואלת.ככה אתה מתחיל עם אנשים שאתה רוצה להיות איתם? איפה הכבוד העצמי שלך?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אתה ממש נשמע מסכן...מה להתנשק? מה אתה ילד בן 12? אם בא לך, אני מוכן להתנשק ולמצוץ לך בכיף...ואם תתנהג יפה...גם לתת לך טעם של עוד...מבטיח עדינות.
בפעם הבאה שתתבטא כך בפורום אתה תעלם,תחסם וזה בלשון המעטה.
מנחם שלום.לדעתי היית קצת בוטה מדי הלכת יותר מדי ורחוק מדי.יכול להיות שקצת הפחדת.וזו הפנטזיה שלו! והיא על נשים.
וסליחה ששואלת.ככה אתה מתחיל עם אנשים שאתה רוצה להיות איתם? איפה הכבוד העצמי שלך?
תגובתו נמחקה מהפורום,ובפעם הבאה הוא פשוט יחסם.

אני ממש לא מסכן….זו הפנטזיה שלי וזה מה שבא לי.
ואם לא נראה לך אתה מוזמן לעוף לי מפוסט ולהטריד מינית גברים אחרים….

אם כבר מישהו נשמע פה פטתי זה אתה שמתחנן לגברים שיתנו לך למצוץ כדי שתהיה האסלה שלהם……
״תודה״ על ההצעה אבל את הזין שלי אני בחיים לא אשקול לשים אפילו קרוב אליך….

אבח"י

Well-known member
ממממ...בסדר, עף לך מהפוסט. אני בסך הכל אוהב אדם ולכן אני מקווה שתמצא דרך לחזק את הביטחון העצמי שלך. אולי תהיה פתוח לרעיונות שונים שאולי ימצאו חן בעיניך.
אוי כמה שאתה טיפש, מנחם האב.
מילא אתה קורא לעצמך בניק מורכב מאוד בתרבות היהודית [ צום, בכי על הרס 2 בתי מקדש ], אתה קורא על פנטזיה ברורה לאשה ודוחף עצמך ללא מורא וללא משוא פנים, במקום לכתוב פואמה משלך בה תכתוב על תשוקתך לפלאציו מלא ב*** הישר לבטנך.
אם היית סורק מעט את הפורום היית מגלה שהיותי חובב גברים כאן לא מאיים על אף אחד, כי כמו שאף אחד כאן לא יטריד נשים אף אחד גם לא יטריד גברים.
ההצעה שלך די מתאימה לי, פנה אליי בפרטי.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ממממ...בסדר, עף לך מהפוסט. אני בסך הכל אוהב אדם ולכן אני מקווה שתמצא דרך לחזק את הביטחון העצמי שלך. אולי תהיה פתוח לרעיונות שונים שאולי ימצאו חן בעיניך.
בפעם הבאה תגובה בוטה כזו תאלץ אותי לחסום.
מבקשת,עם כל הכבוד לדעתך יש גבול לכל תעלול,מקווה שהבנת.

Yakir4179

Well-known member
בא לי להיות עם זוג נשוי באותה המיטה ואני עם פנויה, ולהנות מהריגוש והגירוי העוצמתי הזה שיש בנשואה, ייתכן בגלל שזה אסור וחטא גדול , כנראה שאני משלם מחיר כלשהוא בגלגול הזה שזה מסקרן ומושך אותי מאוד !

Yakir4179

Well-known member
איזה מחיר אתה משלם?
שאני מחוזר כל השנים ועדיין רווק , והרבה מתפלאים על כך כי אני עם תדמית חברתית ואישית טובה ,ומשום מה כל הכרות עם נשואה , בחלומות בלילה יש לי פלאשבקים וסיטואציות שונות איתה מחיים כלשהם, אז הבנתי שאני בשיעורים קארמתיים בחיי

in bal1

Well-known member
הי.אנסה רגע לזרום איתך ולהביו משהו.
למה אנשים מחפשים זוגיות? למה אתה מחפש זוגיות? מה רוצים להשיג בזה? אז אני רואה את זה בכמה דברים.
1)שיהיה לנו שותף לחיים
2)שתיהיה לנו המשכיות (ילדים)
3) לא לחזור לבית ריק.
4) שיהיה לנו עם מי חלוק את מה שעבר עלינו.
השאלה איך אתה רואה את הדברים? ומה חשוב לך מכל זה? אם בכלל.

Yakir4179

Well-known member
הי.אנסה רגע לזרום איתך ולהביו משהו.
למה אנשים מחפשים זוגיות? למה אתה מחפש זוגיות? מה רוצים להשיג בזה? אז אני רואה את זה בכמה דברים.
1)שיהיה לנו שותף לחיים
2)שתיהיה לנו המשכיות (ילדים)
3) לא לחזור לבית ריק.
4) שיהיה לנו עם מי חלוק את מה שעבר עלינו.
השאלה איך אתה רואה את הדברים? ומה חשוב לך מכל זה? אם בכלל.
אי אפשר להיות אדם השלם ללא חצי שישלים , זה ערך לחיים זה צמיחה לאדם ושדרוג חייו והגשמת מטרותיו , מה שכתבת, גם נכון ובתוספת לאהוב אדם שחולק את חיי , להרגיש שגם הוא אוהב אותי ומרגיש כמוני , "לא טוב להיות האדם לבדו"

לא כולם בוגדים, שוב מי שמנהל קשר חם ואוהב , והולך ובוגד בנוסף, אז באמת זה מגעיל!@
ברגע זה קראת מגעילים ליותר מחצי ממשתתפי הפורום חחחחח……לדעתי אוב הגברים הנשואים שפה מקיימים יחסי נישואים טובים עם החוקית שלהם. כמוני. אבל מידי פעם חייבים ריגוש קטן של לטעום גוף אחר. רק כדי להרגיש שוב את דפיקות הלב האלו והריגוש של גיל 20.
מגעיל אמיתי זה מי שמחפש קשר זוגי להחלפת החוקית בזמן שהוא מספר לה שהוא אוהב אותה.
רוב הגברים פה מחפשים פשוט ריגוש -לא ממש להחליף את החיים שלהם.
לדעתי.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא כולם בוגדים, שוב מי שמנהל קשר חם ואוהב , והולך ובוגד בנוסף, אז באמת זה מגעיל!@

ברגע זה קראת מגעילים ליותר מחצי ממשתתפי הפורום חחחחח……לדעתי אוב הגברים הנשואים שפה מקיימים יחסי נישואים טובים עם החוקית שלהם. כמוני. אבל מידי פעם חייבים ריגוש קטן של לטעום גוף אחר. רק כדי להרגיש שוב את דפיקות הלב האלו והריגוש של גיל 20.
מגעיל אמיתי זה מי שמחפש קשר זוגי להחלפת החוקית בזמן שהוא מספר לה שהוא אוהב אותה.
לדעתי.
אני הרבה שנים בפורום וגם לפני כן,לא אחת עלה כאן פוסט על "הסיבות לבגידה"והן שונות ומגוונות.יש גם גברים שטוב להם בבית והן בוגדים סדרתיים ויש שלא ,והפורום הוא המקום האחרון לשפוט גברים/נשים שבוגדים או כל דבר אחר.

לדעתי.
אתה צודק אני חושב. וזה מעניין.

Zoro670

Member
הרי אנשים נשואים בוגדים כל הזמן! אך עדיין חווים את הדברים הנ"ל
לא בהכרח נכון!
תלוי מאוד באנרגיה בין בני הזוג, בנראות בהשלמה ובאיכות הסקס.
חיכיתי יותר מעשרים שנה עד שהבנתי שלפחות בנראות שום דבר כנראה לא ישתנה והחלטתי שאין מנוס ולפני שאפספס את הרכבת (למרות שאני נראה טוב) כדאי מהר לעלות עליה מי יודע לאן נגיע...
אז הבגידות מאוד תלויות מבחינתי לפחות על הקשר והתקשורת בין בני הזוג ובטח לא היו הכרחיות.

למעלה