באתי לומר למשפחת 40 פלוס

stae ,גם לנועה נועה

לא חסר עוינות כלפי כותב זה או אחר תעמיקי קצת להבין ועכשיו אני עומדת לחטוף גם אני ... ליאור

star43

New member
את לא עומדת לחטוף...ליאור

אותם כותבים שהתכוונתי אליהם שיחזרו ללא עויינות, הם כותבים שלא נתנו צ'אנס להתחבר ולהתקרב הם בחרו ליהיות עויינים, ותוקפנים, כמו ילדים שלקחו מאיתם את תשומת הלב, כמו שרצו להפגין בעויינות את מקומם, ואת חשיבות עמדתם יש מתוכם עם דיעות קדומות יש שמושפעים מרכילות מרשעת יש שמבקשים את הפוקוס מתוך מלחמות ויש שזו הייתה להם ההזדמנות לסגור חשבונות יש שבחרו להושיט יד וללמוד להכיר מתוך אהבה לבריות צורך להרחיב את מעגל החברים, וליבם רחב לאהוב נוספים, ויש שבחרו לעזוב כאשר החרב בידם, ומפה ייחלתי והסכמתי עם נועה נועה שיהיה כייף עם יחזרו כולם, בלי עויינות ובלי חרבות בידם...והלואי בוקר טוב ליאור

emmy5

New member
אביגדור , יותר טוב משפחה קטנה ../images/Emo140.gif

ומגובשת ,במקום משפחה ענקית ,שרבים כל הזמן ... מאחלת לכלום יום משפחה מאושרת ושמחה , עם הרבה הרבה אהבה ובריאות POWER OF LOVE

אביגדור, אביגדור ומה איתי?

תמיד ידעתי שבכל ג'אמאעה (מסובים), כולל הפורום יש בו השווים יותר, והשווים פחות... אילו ששמם הולך לפניהם, ויש כמוני, המקרטעים הרחק מאחור... תמהני, מהו סרגל המדידה? מה עלי לעשות כדי, ששמי יהולל בשערים? לתומי חשבתי, אולי חשיפה סטרפטיזית נועזת שלי, תחולל מהפך? אני קיים! אני קיים! ברנש, הרוצה להיות שייך!

blanca64

New member
../images/Emo12.gifאאוווו ...

לא נראה לי שיש סרגל מדידה לדבר הזה שהצגת כאן
ולמה אתה מרגיש צורך ששמך יהולל בשערים ? מבחינתי אתה שייך ... אבל אני רק בלנקה .

עדיף לא להיות מאשר להיות כך חחחחח

או שאני טועה לא יודע צריך זמן לחשוב על זה
ומזה " רק " בלנקה? את זאת את כמו כול אחד אחר

blanca64

New member
../images/Emo9.gifנכון ..

אבל אולי חשובה לו דעתו של מישהו ספציפי

milat1

New member
יש רק דבר אחד מעניין בתמונה הזאת...

כל השאר- טו-מאצ'!!!
לא כדאי לך...

renee

New member
WOW ברנשון... אני המומה ../images/Emo2.gif

איזה כתפיים
ברנש חביב אתה קיים!! זה בטוח! ואפילו שייך... השאלה היא שייך לאן

שמעתי שקראו לי ...../images/Emo2.gif

אז הנה אני כאן ...
לא נעלמתי רק נאלמתי לא התרחבתי ולצערי גם לא ממש הצטמצמתי למרות שממש מנסה... בחיי נשבעת ,
אבל שום דבר לא מצטמצם חוץ מארון הממתקים
וזה הזמן להגיד יום המשפחה שמח לכולם - לאלו שכאן ולאלה שאינם . וגם תודה לאביגדור על שזכר...

renee

New member
בשבילך ולמענך "אצל אביגדור" ../images/Emo23.gif

יום המשפחה עולמנו מלא במשפחות כה רבות, מכל המינים ומכל הצורות. יש משפחות של אמא ואבא וכמה ילדים, יש משפחות של ילד אחד וזוג הורים. יש משפחות גדולות עם סבים וסבתות, יש משפחות עם הרבה דודים ודודות. יש משפחות שיש רק סבא אחד, או סבתא או דודה או ידיד מיוחד. יש משפחות שיש בהן רק הורה אחד, שאוהב כפול ופעמים ובאופן מיוחד, ולפעמים זוהי אם, לפעמים זהו אב, גם במשפחה מצומצמת כל ילד נאהב. יש משפחות של שתי אמהות, יש אמא וסבתא ולפעמים יש דודות. יש משפחות של שני אבות, או של אב ושל דוד, ולפעמים זה נראה מסובך עד מאוד. עולמנו מלא במשפחות כה רבות, מכל המינים ומכל הצורות, ובכל משפחה, לא משנה מאיזה הסוג, חבל של אהבה קשור וארוג, ובבסיס הדבק שמחבר את כולם, זוהי אהבה שסמיכה מקשר של דם. כתבה: אלה כנען © כל הזכויות שמורות קצת לפני סיומו של יום אברך אתכם בהרבה ימים של משפחה ימים של אהבה.

אביגדור היקר...אם מפריעה לך...

אתה יכול להתעלם הפורום כאן הוא במה לכולם גם לישנים וגם לחדשים ואם ההרמוניה כאן בין המשתתפים מפריעה לך....אז תעיין מחדש בערך משפחה עבורינו משפחה היא הרמוניה..חיבור בין אנשים גם אם הם שונים . חבל שרואה חיובי כשלילי..מי שהלך מכאן עשה זאת על דעת עצמו ומי שנשאר.. מרגיש כאן בבית..וזה מה שחשוב!!!

renee

New member
../images/Emo6.gif ולחשוב שכמעט

וסגרתי את המחשב בלי לראות את זה בררררררררר

star43

New member
אם כבר לא פיספסת רנה

בואי נראה אותך אובייקטיבית לשם שינוי... עכשיו כשהכל לפנייך מה התכוון המשורר אביגדור הפגוע....? אולי הלילה הנס יקרה ושתינו נלך לישון באותה מסקנה

renee

New member
בגילך את עוד מאמינה בניסים??? ../images/Emo3.gif

לפני הכל, נזכרתי פתאום שיש לי אתר דרכו אפשר לשלוח בקשות ותפילות,המגיעות היישר לקברי צדיקים וכל זאת מבלי להתאמץ ולנסוע עד לשם
מחר לא אהיה כאן, אבל ביום חמישי אחפש ואביא. לעניין אביגדור, תראי, האנשים שהזכיר חסרים לו, כך הוא כותב,מה יש לי להגיד? להגיד לו שזה לא בסדר? להתחיל להביא לו מובאות של דברים שכתב לאנשים השונים? גם את, בעבר, התבטאת לא יפה לחברים בפורום ואחר כך היחס שלך אליהם השתנה. היית רוצה שאפרוש כאן הכל? מה אגיד לך? לא אוהבת את זה. אני יכולה רק להגיד את דעתי שלי והרגשתי שלי. מאז ומעולם היו כאן געגועים לקבוצות מהעבר, אולי זה הגיל. גם אלה שאת אוהבת ונחשבים לרודפי שלום רדפו אחר הזכרונות והביעו געגועים לאנשים שהפסיקו לכתוב. אני חושבת, שהפורום הוא של הכותבים בו. השתלבת, יפה לך. לא השתלבת, זרום לך לאגם אחר. אתה מתעקש לשנות? אחלה! נסה! לדעתי זה מצליח רק בקבוצה. אהה, עוד משו, אני נגד סילוק בוטה של גולש כמו שקרה עם גולשת כאן. אגלה לך סוד, זה עדיין מציק לי שלא הייתי כאן להגן. זוהי משנתי הפורומית.
ליל מנוחה!

למעלה