באתי כדי להשאר...

gragulla

New member
באתי כדי להשאר...

לחברי הפורום שלום דקה לפני גיל 28 החלטתי לדפוק על דלתות הפורום הזה, ולראות האם הדיירים נאים בעייני. אז הנה אני כאן, ואני מקווה שאהנה בחברתכם. תודה רבה מראש על הכנסת האורחים.

InnerKid

New member
ברוך הבא ../images/Emo13.gif ../images/Emo24.gif

טוב תראה, אני לא רגיל להיות הראשון שמגיב פה להודעות של מצטרפים חדשים כי אני בא והולך ובא והולך
אבל בכל זאת אם אני פה עכשיו אז למה לא... הגעת לפורום גאווה וזוגיות גאה. ואתה בן 28 ופעם ראשונה נמצא בפורום בנים, עושה משהו שאף פעם לא עשית עד היום וגם קשה לך לכתוב קצת על עצמך. זה מוכר וידוע לכולנו אני מאמין, ברמות כאלה או אחרות כשאנחנו מגיעים למקום חדש. אמנם, המרחב פה הוא מרחב וירטואלי, אבל המרחבים הוירטואלים ומרחבי המציאות נושקים וחותכים אחד לשני ולפעמים קשה לנו לספר על עצמנו במקום חדש. יש פה הרבה אנשים שמופיעים בפורום, אנשים שקוראים, שכותבים, שמגיבים, שמדלגים. האנשים האלה חיים גם במרחבים של מציאות ויש ומכירים גם אחד את השני במציאות. זה בהחלט יכול להפוך למקום שבו תוכל להרחיב את מעגל החברים שלך אם תרצה בזה, ובאיזה אופן שתרצה - בין אם בהתכתבויות בפורום, בין אם בהודעות אישיות בין אם בהכרויות. אני לא יודע עליך עוד כלום כי לא סיפרת, אז אני לא יודע אם מעבר לזה שעוד לא כתבת בפורום בנים אף פעם וזה משהו שאתה עושה בפעם הראשונה (אגב, איך אתה מרגיש בכניסה לעולם החדש הזה? סה"כ זה בטח קל יותר מאשר מי שנכנס פעם ראשונה בחיים למקום בילוי של גייז....
אני נזכר בפעם הראשונה שיצאתי לבד לאאוט..אבל זה סיפור אחר) אם אתה מכיר/מיודד/יש לך חברים שהם הומואים או לא, אני לא יודע באיזו מידה ההומוסקסואליות שלך תופסת חלק בזהות שלך ובאיך שאתה מביא את עצמך לעולם. כניסה לכאן יכולה לתת לך לפעמים את מה שאתה רוצה מחפש וזקוק לו, לפעמים לא יהיה תחליף ברגע מסויים למה שתוכל לקבל מכאן, ולפעמים תזדקק דווקא למשהו אחר אולי מחבר קרוב ואמיתי שיש לך גם במרחבים שמעבר למרחבים הוירטואלים. כמו גלים בים. אז פשוט להיות ..
אז בינתיים זהו בשביל פעם ראשונה וספר מה שבא לך...
ולילה טוב מאור

מישהו פותח את הדלת../images/Emo35.gif

טוב, אז אחרי שמאור נתן לך את קבלת הפנים הראשונה הגיע תורי לברך אותך בברכת ברוך הבא ל
גאווה וזוגיות גאה
. כיאה למרחבים וירטואלים, הדיירים כאן מגוונים, ואני בטוח שרובם- אם לא כולם- יהיו נאים בעיניך. מה שבטוח זה שלכולנו איכפת ,ולכולנו יש דבר משותף: הרצון לחיות כפי שאנחנו, כפי שטוב לנו ומגיע לנו. אני רוצה לקוות (ומשוכנע) שתרגיש טוב אצל משפחתינו המתרחבת, ושתרגיש חופשי לשתף ולהשתתף. מאחל לך את כל הטוב שבעולם, וכמובן- מחכים לשמוע קצת יותר עליך... Welcome

gragulla

New member
תודה למברכים

אז קודם כל תודה למקדמי פניי (כאן או במסרים פרטיים). מאחר ומן הראוי שאני אפזר במעט את הערפל סביבי אז הנה "קצת" על מה אני עושה כאן. את השנים האחרונות ביליתי במחיצת בן זוג, אולם לאחרונה הסטטוס השתנה, וזה זמן טוב להתחיל "לרענן" כמה דברים בעולם שלי, ובין היתר את מעגל החברים והידידים, שהרבה השתנה בו תוך כדי מערכת היחסים. אין טעם להכנס כאן לכל הלקחים והמחשבות שלי, אולם הדבר החשוב לצורך הדיון הוא שאחד הדברים שאני רוצה לעשות כעת הוא להכיר אנשים חדשים. הכניסה לפורום הזה (או אחרים) היא אחת מן הניסיוינות האלה, ומבחינתי זה "תחום" חדש לגמרי, מכיוון שמעולם לא השתתפתי באף פורום. לכן זה נכון שאני לראשונה נכנס לפורומי הבנים כאן ומנסה להשתתף בהם באופן אקטיבי, אבל זאת לא החוויה הראשונה שלי "בעולם הבנים" כפי שהובן לחלק ממכם. אני מניח שעם הזמן תגלו עליי עוד פרטים, ואין טעם לייגע אתכם כעת בהכל. באשר לשאלת ההתעסקות עם הזהות, התשובה לזה היא כן ולא. את שאלת הניסיון להגדיר את עצמי גמרתי כבר לפני שנים. אני מגדיר את עצמי כהומו נקודה. ברם (מת על המילה הזאת), ההומוסקסואליות שלי לא מעסיקה אותי יומם וליל, ולמרות שאינני מסתיר אותה באוניברסיטה למשל, אינני מציג אותה "כתכונה עיקרית" בתעודת הזהות שלי. חיי מלאים במספיק דברים אחרים שאינם קשורים רק לנושאים הומואים ואפילו כמה מחברי הטובים הם סטרייטים (רחמנא לצלן), וחלק מן החוויות שלי אינן קשורות כלל להיותי הומו. מטבע הדברים הצורך להכיר אנשים חדשים אחרי הפרידה ועולם החוויות ההולך ומתרחק מחבריי הסטרייטים "מקרב" אותי כעת להתעסק בנושא הזה קצת יותר. נשמע מסובך קצת? לא ממש. אני אוהב לצאת למקומות של גייז (כמו הקרפה וה-MOVE) וכשאני אני בחו"ל אני הולך ל-Gay Villagaes. מצד שני אני אוהב לראות סרטים ("מלאכים בשמי ברלין" למשל), לשבת בבתי קפה או סתם לשבת ולדבר עם חברים. מצד אחד מאד אוהב מוזיקה ולבלות ומצד שני מאד אוהב את ההתעסקות האקדמית שלי... ואפילו לפעמים יוצא לשתות בירה באיזה פאב סטרייטי עם חבר (הכי סטרייט שיש). הכניסה לכאן בפעם הראשונה אכן פשוטה יותר מאשר הפעם הראשונה שהלכתי למועדון של גייז, למרות שבאיזשהו מקום אחרי כמה שנים של זוגיות כזאת או אחרת הכל נראה מוזר בהתחלה. גם הביקור שלי ב-MOVE שבוע שעבר היה נראה לי מוזר... (דרך אגב, מישהו רוצה להצטרף אליי בים שלישי הקרוב?). נראה לי שזה היה מייגע מספיק . לא?
כמו שאמרתי, רק עם הזמן אני אדע לאן תוביל הדרך שלי בפורום, אבל הפתיחה לפחות נראית מבטיחה... תודה על התגובות שלכם על כל פנים. גרגולה.

Falcor28

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

הזדהתי עם מה שכתבת לגבי כך שההומוסקסואליות שלך לא מעסיקה אותך יומם וליל. אני זוכר שבתחילת הדרך שלי (קצת יותר משנה) זה מאוד העסיק אותי ותפס חלק מאוד משמעותי בהגדרה העצמית שלי. אבל ככול שחלף הזמן הדברים נכנסו קצת לפרופורציה ופתאום זה עוד משהו בי ולא הדבר הכי חשוב. ושוב ברוך הבא

yosef 30

New member
ברוך הבא ../images/Emo140.gif

אני בטוח שתמצא חן בעיני השכנים, במיוחד הרווקים שבייננו
(חברים להתעורר..... סתאם סתאם סתאםםםםםםםםםםםםםםםם מה איכפת לי להדליק אש, נהיה קצת קר לאחרונה.... אני יכול להבין אותך כמו שאמר פאלקור, שהזהות אחרי שהיא כבר...מיושבת ויושבת לנו טוב טוב. היא כבר לא העיקר ובהחלט אפשר לראות עוד הרבה דברים חוץ מה...הומאיות שלנו. אבל אני רוצה לשאול אותך שאלה, שבטח עוד יעלה לי רעיון ל"פינת המתלבטת" (את זה אתה עוד תכיר|
|). האם כשהיית בזוגיות לא היו לכם חברים, אם כן היכן הם
כי לפי דברים נשמע ש....תפתסת מרחק מה שנקרא. ו...כאחד שהיה בזוגיות ארוכת שנים, מה לדעתך גורם להתרחק או לא להיות בקשרים.! אני מקווה שהבנתי אותך נכון :-O. בכל אופן ברוך הבא
.

gragulla

New member
המשך תודות ותגובות

ראשית, תודה לכל המברכים בשנית. בינתיים אכן נאים הדיירים בעיניי ונאה הדירה בעיניי. יש ביטוח על צנרת? דוד שמש? אם כן, אני נשאר. כדי לענות על שאלות המברכים צריך עוד קצת פרטים עליי. אז קודם כל הבהרה, כשהתכוונתי לשנים של מערכת יחסים, זה למעשה שנים של 2 מערכות יחסים ארוכות. למערכת היחסים הראשונה נכנסתי כשעוד "הייתי חצי בארון", כלומר הייתי חדש בתל אביב, ולפני המעבר לת"א לא ממש פיתחתי לעצמי חוג ידידים הומואים רחב. אלה שכבר הכרתי היו אלה שהובילו אותי למערכת היחסים הראשונה. משזאת הסתיימה הלכו גם אותם ידידים, שהיו ועדיין חברים טובים של האקס. באופן לא מתוכנן מצאתי את עצמי מעוד מהר בעוד מערכת יחסים, ולא ממש הספקתי להכיר הומואים חדשים ביניהן. והנה אני עכשיו, ללא בן זוג מנסה להשלים פער שלא השלמתי בעבר. במהלך מערכות היחסים הכרתי כמה וכמה ידידים הומואים, ממקום העבודה ואפילו מהאינטרנט (מערכות היחסים היו מונוגמיות, ולכן זה לא היה ממש טריוויאלי להגיע למצב הזה של להכיר אנשים) אבל בחלקם איבדתי עניין, ועם חלקם היה קשה לי לשמר קשר בגלל העולמות השונים (רווקים שמחפשים זיונים בעוד אני עובד/לומד/מזווג ולא ממש יוצא ל-TLV בכל שישי...אבל אני אשאיר את הדיון על זה כשאני אכיר את "פינת המתלבט" של יוסף). אתם מוזמנים להזדעק ולהגיד "למה לא באת לכאן?", אז אני מראש אומר, כי לא ידעתי שאתם קיימים... אבל שלא יובן לא נכון. יש לי המון חברים שלא הייתי מחליף אותם באף אחד אחר, רק שהם סטרייטים. לא שיש משהו רע בסטרייטים, אבל לפני 5 שנים כולם היו בתל אביב והיינו יוצאים ומבלים, ועכשיו, כשפתאום אני נטול בן זוג, שמתי לב שכל העולם סביבי השתנה. רובם נשואים, חיים מחוץ לעיר הגדולה, עסוקים במשכנתא וסוגיות ילודה. העולמות שלנו השתנו בזמן שהיה לי חבר, ולא שמתי לב... אני עדיין פוגש אותם ו"מת עליהם". אלה האנשים שעזרו לי להיות שלם עם עצמי, והצורה שבה הם קיבלו אותי אפילו הדהימה אותי לעיתים. גם היום הם אלה שאני משתף אותם ומדבר איתם, ואיתם אני מבלה חוויות "לא-הומואיות". אבל הם לא יהיו כאלה שישבו לראות איתי "הכי גאים שיש", ידברו על "השווה" מהמכון, יבואו ללגום משקה בקרפה או לפזז ב-MOVE. אז זהו, היום אני מכה על חטא, ומנסה ללמוד מטעויות העבר ולהכיר אנשים שיהיה לי נחמד איתם ואוכל לחוות עימם חוויות שאני לא יכול לחוות עם חוג החברים הנוכחי שלי. וחוצמזה, אני תמיד אוהב להכיר אנשים חדשים, וזה אף פעם לא רע להגדיל את חוג החברים
תשמעו, בקצב הזה עוד אנשים כאן (*כחכוך גרון* Shami) יתלוננו שאני הופך את הפורום לרציני מידיי, אז על דאגה. זה רק רושם ראשוני על וועד הבית. הציניות עוד תבוא. מבטיח.

S h a m i

New member
מותק, אתה חייב לעשות משהו עם הגרון

ולגבי החלק האחרון שכתבת, בדיוק בשביל זה יש מפגש פורום שנתי (או חצי שנתי או תלת שנתי.... אף אחד לא ממש עוקב...) אז אתה מוזמן בחום. פרטים במסרים אישיים אצל עודד מנהל הפורום.

James Hammerton

New member
ברוך הבא ../images/Emo140.gif

אני חושב שגם אם אתה רק "מתחיל" לחוות את "עולם הבנים" דרך פורום, זה הרבה יותר קל ונוח אולי מאשר בדרך יותר ישירה וממש לפגוש אנשים. אני יכול להעיד אצלי כמה היה קשה לי בהתחלה,ורק אחרי שהגעתי הנה התחלתי להבין יותר דברים והיה לי הרבה יותר קל
אני גם חושב שהזהות שלנו כגייז היא רק רובד אחד. אנחנו מורכבים מהרבה יותר רבדים שכוללים גם תחביבים, עבודה, חברים, משפחה. לפעמים הם קשורים זה לזה ולפעמים אין קשר לנטייה המינית... דבר אחד רק אני לא מבין, וזה למה מערכת היחסים גרמה לריחוק בינך לבין החברים הסטרייטים? (בהנחה שהם קיבלו אותך לפני זה)

S h a m i

New member
אני לא מאמין../images/Emo70.gif אתה... אתה...

נורמלי
מה יש, כבר חלפה לה הציניות בפורום
מותר קצת להתבדח... gragulla יקר, קודם כל תרשה לי לברך אותך רשמית על הצטרפותך למשפחת
גאווה וזוגיות גאה
אני מקווה שעד כה הדיירים נאים בעיניך, וקיבלת קבלת פנים חמה וראויה לבן בית חדש. אהבתי והתחברתי מאוד למה שכתבת על החלק בו לוקחת הנטייה המינית חלק בחיי היום יום שלנו, ואני בטוח שאניני היחיד כאן שהרגיש ככה. לפעמים מרוב ההתעסקות הבלתי פוסקת בחיי הקהילה ובקיום היום יומי שחנו בחברה, אנחנו שוכחים כי יש לנו זהויות רבות מלבד זו המינית ואנחנו שוכחים לטפח אותן. היכולות הפנימיות שלנו, היכולות המקצעיות שלנו, העוצמות הרגשיות שלנו, כולן עומדות בפני עצמן והן חלק חשוב מאיתנו. צריך לזכור שאנחנו מורכבים מחלקים רבים ומגוונים, וצריך וחשוב להכיר ולקיים את כולם. מאחל לך השתלבות מהירה פה בבית, ושבמהרה תהיה חלק בלתי נפרד ויום יומי מחיי המשפחה שכאן
רק טוב
שמי.

עודד א

New member
והנה ועד הבית הגיע../images/Emo132.gif../images/Emo82.gif

שלום לשכן החדש. השכנים נאים בעיניך? מצויין
עכשיו לך לכסח את הדשא. זו תורנות כזו. לא, לא, אל תתלונן- כולם עשו את זה. ובנוגע לפגישת הפורום? שקוף שאתה בא.

שלום ../images/Emo141.gif

טוב הלכנו לנוח יום אחד ויש המון חדשים ודברים מעניינים אנחנו בהחלט לוקחים את זה אישית. בכול אופן ברוך הבא ותהנה האנשים במקום הזה מקסיים תומכים ולפעמים נשכנים אבל נהנים מזה

למעלה