באתי ובאתי, באתי ובאתי

yafit75

New member
באתי ובאתי, באתי ובאתי

התגנבתי לחדר של המתמחה,,, שששששששששששששש אל תגלו,,, היא הלכה לאכול,,, ואני בשושו,,נכנסתי,, ועד שהמחשב הזה זז,,, חליאה על אללה,,, אז באתי,,, להגיד לכם שלום,,, מה שלומכם,,, מה נשפך,, מה שלוששש אצלי,, ואלה,,, עדיין,, דברים מוזרים קורים לי,,, לא פלא שנתנו לי בקטיגוריה "מוזר השנה,,," אתם הרי כבר יודעים שאצלנו, כדי להיכנס לכל דלת,, צריך כרטיס יפה,,, השופט התקשר,,, הצדדים מוכנים באולם,, הוא באולם,,, ורק אני לא,, מהר כיביתי את הסיגריה,,, לקחתי את הכרטיס רצתי בריצה,,,, ניסיתי לפתוח את הדלת,,, שמובילה למעבר,,, של האולם,, הכרטיס,, לא פתחחחחחחחחחחחחחחח ואני,,עם כל המהירות שרצתי,,, נתקעתי בדלת,,, המח שלי נמרח על הדלת,,, ונשמע,,,,,"בוםםםםםםםםםםםםםם" כל מי ששמע,, את הבום,,, חשב שזהו,, שגמרתי,,, נעמדתי,, מול הדלת,,, עם בונגלה גדולה במצח,,, בהלםםםם עם כאבים חזקים,,,, ועכשיו יש לי בונגלה כחולה על המצח,,, ככה נכנסתי לאולם,,, עם כאבים,, עם סימן אדום,, שכבר הפך לכחול,,, עכשיו,, לא זאת הבעיה,,, הבעיה היא,,, כשאגיע הביתה,,, יוסוף ישר יגיד,,,,: "רק תגידי לי מה עשה לך את זה,,," ויעמוד עם מערוך של בצק,,, חכו,,, חכו,,, נראה לי מחר,,,,כל הבית משפט מושבתתתתתתתת! אךךךךךךךךךך,, כואב,,,,! צהרים טובים לכולם, נשתמע,, כשאחזור הביתה,,,,אחרי שאסביר ליוסוף,,,שאף אחד לא היכה אותי,, אלא,, זו אני שהיכיתי את עצמי.

קרוסלע

New member
שטויות..קטן עליהם

יפיתי כבר מגיעה להתנגש בסורגים

למעלה