באר שבעיות להתפקדדדדד !!!

haya64

New member
באר שבעיות להתפקדדדדד !!!

האם יש כאן עוד בנות שעושות מעקב זקיקים בקופת חולים ג' ונמאס להן שאם אין תורים שולחים אותנו עד אשקלון ??
זה לא הגיוני שבאשקלון מקבלים אותנו גם אם אין תורים כי מבינים את החשיבות ואילו בבאר שבע לא איכפת להן בכלל !!!
לפני יומיים התחננתי במשך 40 דק' שיקבלו אותי לאולטרסאונד והן לא היו מוכנות לשמוע אפילו על להכניס אותי (ניסיתי לקבוע תור משבוע שעבר אבל הכל היה תפוס) אם אני לא לבד בעיניין אשמח אם נרים את הכפפה ונעשה משהו

תלתלית20

New member
איזה קופח את?

אני לא מהדרום אבל בקופח כללית יש את מרפאות בריאות האישה ושם יש שירותי מעקב זקיקים ובדיקות דם ללא תור כל יום בשעות הבוקר, אולטרסאונד גם יש אחהצ ללא תור.
&nbsp

haya64

New member
אני בכללית

יש לנו בבאר שבע 2 מרפאות של בריאות האישה ורק יום אחד הן עובדות במקביל.
כאשר בשאר הימים אם את צריכה להיבדק בבריאות האישה בג' ואין תורים הם לא מקבלים אותך, ונסעתי שלשום לאשקלון ושם אמרו לי שאני לא היחידה שהם עושים לה את זה..

תלתלית20

New member
למה תורים?

בבריאות האישה (ביקרתי כבר בכמה וכמה מרפאות) יש בכל יום כולל שישי שעות מסוימות של מעקבי זקיקים ובדיקות דם ללא תור, מגיעים ומקבלים מספר להיכנס...עם תורים זה נראה לי סיוט...

ממתי צריך לקבוע תורים בג' לבדיקות דם ואולטרסאונד של מעקב

זקיקים? זה חדש?
לפני 3 שנים אמרו לי להגיע בבוקר מוקדם ואף פעם לא היתה בעיה של תורים,
מה שכן ביקשו ממני לצלם את הפניה כמה פעמים, ואת זה לא ידעתי...
&nbsp
בהצלחה
&nbsp

haya64

New member
לא יודעת מה היה לפני 3 שנים אבל

כבר כמה חודשים שאני עושה מעקב זקיקים וכן צריך לקבוע תורים ואם אין תורים בג' אז אומרים לך לנסוע לאשקלון הם לא מוכנים לקבל בלי תור..
לגבי נווה זאב לא יודעת מה קורה שם כי לא נתקלתי במצב כזה שלא היו תורים ..
בכל מקרה שלחתי מייל והתלוננתי על המצב מקווה שיעשו משהו

Nashuki

New member
לא נתקלתי שלא היו תורים למזלי

כנראה נפלתי על ימים טובים. אני משתלדת לקבוע כמה שיותר זמן מראש..אני מטופלת של בר חוה והמעקבים בדרכ בימים ראשון שלישי וחמישי אז קל לי יותר להערך...אני בהלם ששלחו אותך לאשקלון, הייתי הורגת מישהו. אני אשמח לתמוך בכל מאבק, ההתנהלות של המרפאה ב ג מזעזעת בעיני. הטכנאית בחופש אז אין מעקבים ושיתפוצץ העולם.

haya64

New member
לגמרי

אפשר לנסות לשלוח מייל לפניות הציבור
המייל שלהם - [email protected]
אשלח בימים הקרובים מקווה שיועיל במשהו, אם עוד מישהי תרצה לשלוח בנוסף זה בטוח יעזור ..

elperone

New member
זאת אכן פרוצדורה חדשה בקופ"ח ג' בב"ש

קביעת תור למעקב זקיקים זאת פרוצדורה חדשה, שהייתה כתובה בדף מאוד קטן בצד של פינת הקבלה (ואם היה אפשר גם באותיות בלתי נראות). המזכירות במקום מומחיות באמירת אי אפשר אם הגעת ברגע האחרון. והקונספט של הבנה רחוק מאוד.
מצד שני- זאת מרפאה גדולה מאוד שמנקזת את כל הדרום אז אולי ניתן להבין את הצורך בסדר וכדומה (אני מציגה את הצד הזה למרות שזה תירוץ מאולץ לדעתי להתנהגות אטומה מאוד).
מה שכן המלצתי היא להתנהל אתם בצורה הכי מסודרת שיש, ולדעת, שתמיד אם את מתעקשת יתנו לך בסוף את מה שאת צריכה. פשוט רק צריך לזכור להתעקש מאוד, לא לצעוק, לא לאיים, להיות אסרטיבית.
לגבי תלונות וכדומה- אמממ.... אני אגיד בעדינות שניסיתי, אבל לא ממש הלך.

haya64

New member
התלוננתי וכבר יש שיפור

הגשתי תלונה לפניות הציבור, ויומיים אחרי התקשרו אלי לבשר לי שמעכשיו כל פעם שיש מישהי שצריכה לבצע מעקב זקיקים ואין תור עבורה, למזכירה אסור להגיד בשום פנים ואופן שהיא צריכה לנסוע לאשקלון או לכל מקום אחר, אלה להפנות את הפנייה למנהל המרפאה והוא מאשר להכניס בין התורים.
בנוסף התלונה שלי הועברה למנהל המחוז של כללית.
נאמר לי בשיחת טלפון שההתנהלות שלהם היתה הזויה לגמרי והמקרה טופל.
אז בהצלחה לכולנו בהמשך הדרך ושנתבשר בבשורות טובות במהרה אמן !!!

למעלה