באר החושך והאור

באר החושך והאור

אי-שם, בסוף העולם, ישנה באר עמוקה ושחורה. ומשפת הבאר חבל משתלשל לאין-סוף השחור שלמטה. ואני עצמי תלויה על החבל ומתנדנדת מצד לצד. עולה סנטימטר ויורדת שניים והגובה משתנה בערך כל יומיים. על שפת הבאר בצד של האור נמצאים כל האנשים שמונעים ממני לגמור. זה משפחה, חברים, מטפלים וחיות אלו כל הדברים הגורמים לי לתהיות. אם כן להמשיך, ולטפס כלפי מעלה להחזיק עצמי חזק חזק ולא לוותר ולהמשיך לייחל לתקופות טובות יותר. שהאור יעשה יותר חזק ובהיר ושיהיה איזשהו ריח מיוחד, של חיים, באויר. ושם למטה, בצד השחור ישנן כל הסיבות שמקשות וגורמות לרצון לגמור, לעלות. לעזוב את החבל, בלי הרבה תהיות ולהגיע למקום ההוא, בו אולי אני צריכה להיות. מלמעלה קוראים לי קולות מלמטה דממה. ואני כאן באמצע ניתלת ומנסה להגיע להסכמה. *********************** סליחה שלא הצגתי את עצמי אעשה זו בהזדמנות אחרת. מאיה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ברוכה הבאה מאיה

אני רוצה להצטרף לאלה שעומדים שם למעלה וקוראים לך לעלות. רוצה להאמין שזה אפשרי, שאת עוד תראי את האור, עד כדי כך שתצטרכי משקפי שמש וגם תרגישי את ריח החיים, כל יום. זה ריח נהדר ואם הזכרת אותו, אז הוא כנראה לא זר לך. מאיה, המשיכי להאבק. שווה.

למעלה