באנו חושך לגרש, רגע לפני פורים

Rוני

New member
אבל האור התחיל לחדור לחצר

וכשנכנסתי לרגע הביתה ראיתי פתאום את ההרים היפים דרך החלון וזה יתרון בפני עצמו רופן התשרע על השטיח ונרדם באפיסת כוחות ואני התחלתי לפנות את החצר ביקשתי מהמועצה שישלחו את המשאית בשעה ארבע כדי שאספיק אבל בשלוש כבר שמעתי את המנוע שלה מתקרב לא יודעת איך הצלחתי שני ילדיי המתוקים יצאו לעזור והצלחנו לפנות את רב הערמות נשארו רק ערמות קטנטנות שאותן פיניתי היום תראו את הגדר המכוסחת פתאום יש אור בכל מקום ואני מקווה שבקרוב יתחילו עלים חדשים והכל יהיה יפה יותר עדיין נשאר לסיים בכמה מקומות ולקשור את הלימון לגדר כדי שיצמח לגובה ולא לרוחב הדשא אבל כל דבר בזמנו אגב, הרדוף הנחלים קוצץ בהרבה אבל נשארו בו כמה ענפים גבוהים שמסתירים בדיוק את הבלאגן על הגג של השכן

Rebeccan

New member
האם הגעת גם לסטף אחה"צ

אם לא ... הפסדת... אבל נדמה לי שראיתי "זוג פוסע לאיטו" כשיצאתי מהסטף לדוגמא - פיבונצי בסחלב פרפרני (בצילום מלמעלה) פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

Rוני

New member
ממש לא. והיינו זוג עם שני ילדים

כל אחד לכיוון שלו לרופן לא היה כח לזוז אחרי הגיזום ולי לא היה לי כח לזוז אחרי הפינוי אבל הייתי בשבוע שעבר וצילמתי כמה תמונות הדורשות זיהוי אעלה קצת יותר מאוחר

רוּפֵן

New member
../images/Emo6.gifחחחחח.., ווואו....

יודעת מה ? כשמגדילים את התמונה הזו.., רואים את ההבדל..! ממש...! כתמי השמש על הדשא..., ובכלל...! שמח בשבילך..! ולכל מי שקורא...! אז ככה , רגע .., שנייה..! ".. Rוני, זה לא בשבילך..! אז תצאי רגע לגינה...!.." איפה היינו ?! אה.., טוב, צ'מעו..., מה שבמשך השנה האחרונה, "היא" עשתה בגינה.., זה לא להאמין..! פשוט גינה מדהימה..! ואני רציני..! זהו..!

Riki10

New member
רוני ../images/Emo50.gifעם הגינה המתחדשת../images/Emo39.gif

ומי אם לא רופן החמוד הזה
שתמיד מושיט יד
לסייע ולעזור

Rוני

New member
עוד זוית

בשבוע הבא יהיה צורך לארגן את הערוגות ולהזיז צמחים שצריכים צל רב יותר

Rוני

New member
ובמבט בלתי מזוין אולי קשה לראות,

אבל תאמינו לי שרואים את ההרים שם במרחק מבט מתוך הסלון

reuven4u

New member
את ההרים

קצת קשה לראות בתמונה אבל אני יכול לתאר לעצמי איזה כיף זה נוף הרים!

Rebeccan

New member
מי ביקש נוף הרים

היישר מהר טייסים (בריכת המים הקטנטונת... שרידי הגשמים, על החוואר המים לא מחלחלים ולכן מצטברים בתור שלולית) פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

טסונמי1

New member
../images/Emo12.gifרופי---אתה גדול! כיפק היי לרופי

בהחלט עבודה קשה-והשינוי ענקי

ofronet

New member
כיפאק הי!!!ורוני-נראה לי שבמקום

גינת צל, עכשיו יש לך גינת שמש!!!