באלרוב נדל"ן

מצב
הנושא נעול.

shukidon

New member
תראה את אאורה

באלרוב נדל"ן
פקודת הקניה הראשונה היא + 14.98% בסכום של 35 ש"ח. פקודת הקניה השניה היא + 14.94% בסכום של 70 ש"ח. אני לא רואה סיבה אחרת לפקודות כאלה מלבד ניסיון של מישהו שמחזיק במניה להעלות את ערכה באופן מלאכותי כדי לצאת משם היום ברווח. האם פעולה כזו נחשבת לחוקית ?
תראה את אאורה
אאורה יש קונים ב 400 וב 375 ולא מצמיח אותה כמו באלרוב

yair24

Member
אני לא יודע מה איתכם

באלרוב נדל"ן
פקודת הקניה הראשונה היא + 14.98% בסכום של 35 ש"ח. פקודת הקניה השניה היא + 14.94% בסכום של 70 ש"ח. אני לא רואה סיבה אחרת לפקודות כאלה מלבד ניסיון של מישהו שמחזיק במניה להעלות את ערכה באופן מלאכותי כדי לצאת משם היום ברווח. האם פעולה כזו נחשבת לחוקית ?
אני לא יודע מה איתכם
אני הוצאתי את החיזוק שדחפתי אתמול לתוך אלרוב נדלן ברווח צנוע. והשארתי את הכמות הקטנה שהיתה לי שם גם ככה לטווח ארוך. זה היה סיכון שעשה קצת דפיקות לב ואדרנלין, אבל אני מניח שככה לומדים
. שיהיה בהצלחה לכולם.

Some1here

New member
לב חלש יש לך ../images/Emo8.gif אני רק עכשיו נכנס

אני לא יודע מה איתכם
אני הוצאתי את החיזוק שדחפתי אתמול לתוך אלרוב נדלן ברווח צנוע. והשארתי את הכמות הקטנה שהיתה לי שם גם ככה לטווח ארוך. זה היה סיכון שעשה קצת דפיקות לב ואדרנלין, אבל אני מניח שככה לומדים
. שיהיה בהצלחה לכולם.
לב חלש יש לך
אני רק עכשיו נכנס
יש עדיין ביקושים גבוהים.

גידעון1

New member
התיקון באלרוב נדלן פשוט התבקש

היה מוכר גדול ב 374
אבל הוא שינה את הלימיט ליותר גבוה. אני מאמין שהמניה תעלה עוד היום.
לא היתה כלל הצדקה להתרסקות בשבועיים האחרונים מצב החברה ממשיך להיות מצוין והדוחות של הרבעון הרביעי וגם של הרבון הראשון יהיו מצויינים. זה היה רק עניין של זמן עד שהפניקה המיותרת הזאת נגמרה ושהמניה תחזור לעליות.

רק חבל שלא יצאת עם הודעה כזאת אתמול

לא היתה כלל הצדקה להתרסקות בשבועיים האחרונים מצב החברה ממשיך להיות מצוין והדוחות של הרבעון הרביעי וגם של הרבון הראשון יהיו מצויינים. זה היה רק עניין של זמן עד שהפניקה המיותרת הזאת נגמרה ושהמניה תחזור לעליות.
יש כאלה שמכרו את המניה ממש בהפסד.

גידעון1

New member
תסלחי לי מאוד אבל את חוצפנית

יש כאלה שמכרו את המניה ממש בהפסד.
במהלך כל הנםילות שהיו תמיד אבל תמיד רשמתי שאין לי מושג מדוע המניה נופלת אבל כן יודע שמבחינת החברה הכל עובד מצוין!!!

LIN TEAM

New member
גם אני כועס עליך, גדעון!

במהלך כל הנםילות שהיו תמיד אבל תמיד רשמתי שאין לי מושג מדוע המניה נופלת אבל כן יודע שמבחינת החברה הכל עובד מצוין!!!
גם אני כועס עליך, גדעון!
לא הכרחת אותי לשמוע לך....

גידעון1

New member
אחי זה לא מצחיק

גם אני כועס עליך, גדעון!
לא הכרחת אותי לשמוע לך....
אחי זה לא מצחיק
אני כל הזמן מדבר לטובת החברה ותמיד מעדכן על מהלכים שהיא עושה ופתאום רושמים לי למה לא רשמת שהתיקון התבקש. בנושא טיפה אחר אני תמיד רושם שאלרוב נדלן תרשום דוח מאוד חזק אבל יש לציין שגם אלרוב האמא תרשום דוח מאוד מרשים במיוחד הודות למכירה החזקה שנעשתה במגדלי צמרת

גדעון יודעת שזה מה שאתה חושב על

אחי זה לא מצחיק
אני כל הזמן מדבר לטובת החברה ותמיד מעדכן על מהלכים שהיא עושה ופתאום רושמים לי למה לא רשמת שהתיקון התבקש. בנושא טיפה אחר אני תמיד רושם שאלרוב נדלן תרשום דוח מאוד חזק אבל יש לציין שגם אלרוב האמא תרשום דוח מאוד מרשים במיוחד הודות למכירה החזקה שנעשתה במגדלי צמרת
החברה, אני התכוונתי שראית שהמניה צונחת, לדעתי הודעה כמו של עכשיו היתה מעודדת, היות ואתה אמין מאוד בעיני כולם, וגם בעיני כמובן.

Some1here

New member
אף אחד לא יכל לדעת

החברה, אני התכוונתי שראית שהמניה צונחת, לדעתי הודעה כמו של עכשיו היתה מעודדת, היות ואתה אמין מאוד בעיני כולם, וגם בעיני כמובן.
אף אחד לא יכל לדעת
חוץ מבעלי פנים שתצא הודעה על מכירת נכס, אם לא היה את הטריגר הזה היא הייתה ממשיכה לצנוח עוד הרבה...

Rookieeeee

New member
קשה להאמין שתגיע ל 5000 שוב....לא??

גידעון1

New member
תלוי לאיזה מרחק אתה מסתכל

רווחי החברה לשנת 2006 יהיו מצויינים אבל הדובדבן יהיה בשנה הבאה ובשנה אחריה כי אז פרוייקט ממילא יהיה גמור והרווח יהיה אסטרונומי במונחים של אלרוב נדלן ולכן מחיר של 50 שקל לפי דעתי הוא דווקא זול

Rookieeeee

New member
בהיבט הזה אתה בטח יודע הרבה יותר

רווחי החברה לשנת 2006 יהיו מצויינים אבל הדובדבן יהיה בשנה הבאה ובשנה אחריה כי אז פרוייקט ממילא יהיה גמור והרווח יהיה אסטרונומי במונחים של אלרוב נדלן ולכן מחיר של 50 שקל לפי דעתי הוא דווקא זול
בהיבט הזה אתה בטח יודע הרבה יותר
ממני, אני דווקא כיוונתי לטווח הקצר יותר.....

yair24

Member
בטח יעשו לה ספליט לא?

בטח יעשו לה ספליט לא?

מתי אמורים להתפרסם דוחו"ת

מתי אמורים להתפרסם דוחו"ת

דיל1

New member
גידעון מתי נראה לך מתפרסמים הדוחות?

vz16

New member
לפי בדיקה קצרה שעשיתי

לפי בדיקה קצרה שעשיתי
בשלושת השנים האחרונות הדוחות התפרסמו סוף מרץ (28/30) או תחילת אפריל. איני יודע אם אפשר ללמוד מזה על השנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה