באלו תוספי תזונה אתם משתמשים ?

בובי

New member
באלו תוספי תזונה אתם משתמשים ?

על בסיס יום יומי ? אני משתמש בשייקים אבקות חלבון אניטי אוקסידנטים וכמובן אומגה 3

tommythecat

New member
פירוט

- חלבון מי גבינה - קריאטין - גלוטמין - טאורין - מתילקובלמין - אצטיל-ל-קרניטין - N-אצטיל-ציסטין - חומצה R-ליפואית - ל-קרנוזין - ליתיום - בנפותיאמין - מולטי ויטמין - ויטמין E - ויטמין D3 - ליקופן - איזיטול - כולין בטח שכחתי כמה, אבל אלה החשובים. יוסי

נוב 00

New member
למה?

למה אנשים משתמשים בכל כך הרבה דברים מלאכותיים במקום לצרוך את זה בדרכים טבעיות בכמויות נורמאליות...?

בובי

New member
קודם כל זה לא מלאכותי זה טבעי

ומצמחים. שנית רוב האוכל שאנו אוכלים כולל ירקות ופירות הוא מלאכותי היתה פעם בחממות לירקות ? אני היתי מגדלים שם מלפפונים עם שיח בגובה 3 מטר והוא לא שתול באדמה חלילה אלה בדלי המכיל המון כימיכלים. אתה יודע כמה זמן לוקח לאפרוח משעת הבקיעה עד שעת השחיטה ? אני יודע דיברתי על זה עם שוחט 3 שבועות מלעיטים אותם בכל מיני דברים כימים שיאכלו כל היום ויתנפחו. דגים במיוחד דגי בריכה אין בהם אומגה 3 כי התזונה שלהם שונה מתזונת גי ים בקשר לצמחונות בדרך כלל צימחונים מודעים יותר לגופם ולמה שהם אוכלים אבל יש לי חבר צמחוני עם עודף של 50 קילו בערך (עוגות ) כך שצימחוני זה לא פתרון לכל הבעיות אתה צריך להכיר את החסרונות ולטפל בהם. חוץ מזה שהבעיות האמיתיות מתחילות בערך בגיל 40 ולי לצערי יש חבר לכתה שמת מדום לב ומעודף משקל. כך שאם אתה לא אוכל אורגני אז אתה גם אוכל אוכל לא טבעי. רק בריאות לכולם

אלי ו.

New member
מעט

חלבון מי גבינה אחרי אימון, לפעמים מגנזיום, כשאני זוכר שמן דגים, יש לי גם מולטיויטמין באיזה מקום בבית, חבילה של 30 שמחזיקה כבר כמעט שנה.

נ"ש- בקשר לאומגה 3-

אמרו לי שאי אפשר "לאכול" אומגה 3 בצורה טבעית- אלא רק דרך תוספים. הבנתי שצריך לאכול כמות עצומה של דג בשביל להגיע לכמות מספקת. לא נשמע לי הגיוני. מישהו?

tommythecat

New member
באמת?

אומגה 3 היא חומצת שומן חיונית שהגוף לא יכול לייצר בעצמו ולכן כדי לשרוד צריך לפי הטענה שלך או לקחת תוספים או לאכול כמויות גדולות של דגים. תוספים הם המצאה של השנים האחרונות ולגבי דגים, רוב האוכלוסיה לא אוכלת כמויות גדולות של דגים (חלק, כמוני, לא אוכלים דגים כלל) ועדיין חיים לא רע. מסקנה: אמרו לך בולשיט. יוסי

בובי

New member
יוסי במאמר על האומגה 3 מוזכר שם

פרדוקס בקשר לדגי ים ולאומגה 3 מצד אחד דגי ים מכילים אומגה 3 אך רוב דגי הים מורעלים מכספית ומקדמיום כך שאכילה מרובה של דגי ים לא הכי בריאה בקשר לשמן דגים בתוספי תזונה הם עוברים זיקוק מוליקולארי (לא יודע בדיוק מה זה) שמונע מעבר של הרעלים.

אלי ו.

New member
כנס לאתר ה FDA

www.fda.gov עשה שם חיפוש על Fish Mercury יש שם כמה מאמרים בנושא, אחד מהם מכמת את הסיכון לכספית בדגים שונים.

NightElf

New member
תגיד למי ש"אמר" לך שאפשר "לאכול"

אומגה 3 גם מהמקורות הבאים : דגי ים, אצות ים, צמחים ירוקים וזרעי פשתן. והוא באמת לא שם לב שיש מסביבו צמחונים וטבעונים שחיים, ולא אוכלים בכלל דגים או צורכים תוספי מזון? קצת הגיון לא יזיק...

"כדי לשרוד"?

לא ידעתי שללא אומגה 3 לא אצליח לשרוד.. טוב. חשבתי שהוא עוזר להרגעה ולאיזון במערכת העצבים. אגב, אותו "מישהו" כלום שם היא המטפלת שלי ברפואה סינית.

למעלה