באין משפט אהבה (אטיוד בהחלט)

באין משפט אהבה (אטיוד בהחלט)

אהובתי נושכת את תנוך אוזני לוחשת לי שירים של חול מועד ונופל. ואני, בתשוקתי הפרוצה ממלמל את תוך כרסה תפילות של קול נדריי, בעוד יום כיפור אשר הופר בקרב. אהובתי מחבקת אותי אליה חזק מלמלת תנועות ריקודי עם זרים וברקע נישאים קולות הלוחשים לי להרים את ראשי מעלה אל התקרה הלבנה כמבקש לברוח מחיבוק חיוכה הצחור ועיניה הפקוחות לרווחה אל רעדתי חסרת הנשימה וקורס אליה גמר חתימה טובה. כעת, אהובתי רועה בשדות זרים, מכסה את עירומה בתבואה שרעתי אני בחטאי לה. וכעת, אני זועק את ייגוני בSMS -ים של געגועים מהירי תקשורת אוורירית. לאהובתי אל נוצר ומוחל. לי אל נוטר ואכזר. אולי יחד יהיה לנו אל חסר שם של אהבה החף מכל משפט. ילד קטן אבוד, כל כך רוצה לשבור לוחות ברית ייגונו, לחיות כפי שהוא וחסר משפט. סבתא שלי ז"ל: אתה לא כמו האלה מהצד של אבא שלך – צורפים וצורפים אבל שותקים. אתה גם צורף, אבל גם זועק.... תהיה לי בריא.
 

קסנדרה*

New member
קראתי את האטיוד קריאה ראשונה

מפאת שעת הלילה המאוחרת, אקדיש לה מחר עוד זמן ואחפור בקרביה. שמחה לראותך שוב
קסנדרה
 

קסנדרה*

New member
ולתגובתי המאוחרת.

אהובתי נושכת את תנוך אוזני לוחשת לי שירים של חול מועד ונופל. ואני, בתשוקתי הפרוצה ממלמל את תוך כרסה תפילות של קול נדריי, בעוד יום כיפור אשר הופר בקרב. אהובתי מחבקת אותי אליה חזק מלמלת תנועות ריקודי עם זרים וברקע נישאים קולות הלוחשים לי להרים את ראשי מעלה אל התקרה הלבנה כמבקש לברוח מחיבוק חיוכה הצחור ועיניה הפקוחות לרווחה אל רעדתי חסרת הנשימה וקורס אליה גמר חתימה טובה. כעת, אהובתי רועה בשדות זרים, מכסה את עירומה בתבואה שרעתי אני בחטאי לה. * שרעתי לא צ"ל שזרעתי ?? אני תוהה וכעת, אני זועק את ייגוני בSMS -ים של געגועים מהירי תקשורת אוורירית. לאהובתי אל נוצר ומוחל. לי אל נוטר ואכזר. אולי יחד יהיה לנו אל חסר שם של אהבה החף מכל משפט. ילד קטן אבוד, כל כך רוצה לשבור לוחות ברית ייגונו, לחיות כפי שהוא וחסר משפט. הבית הראשון טוב. הבית הלפני(אחרון) והאחרון מצויינים. בבית השני יש ירידה קלה בעוצמה. הקטע השלישי מצויין רק תפרש לי את המילה *שרעתי) והקטע שבא אחריו עם התקשורת המודרנית קצת חרג מהאווירה הכללית של היצירה (הוא קר) ואולי זה מכוון להדגשת הקרירות ברגשות??? אני תוהה. קסנדרה
 
איש חיוור

את דעתי אתה מכיר ויודע... הכתיבה מצויינת, שפה עשירה, כושר ביטוי מדהים בעיניי. הבית עם ה SMS מוריד מעוצמת השיר... פו
 
פו וקסנדרה יקרות

תגובותיכן אף שהן מחמיאות מדי, צודקות. זהו אטיוד שדורש עוד עיבוד וזמן. השיר בנוי מאבנים או רסיסים מבולבלים של רעיונות. תודה בכל אופן. חיוור מתמיד.
 
למעלה