באילת וזקוק להתייעצות: DELL XPS1330-NVS64

סנטה

New member
באילת וזקוק להתייעצות: DELL XPS1330-NVS64

שלום לכולם, אני נמצא באילת וברצוני לרכוש מחשב נייד בחנות בקניון מול הים של מחשבים ניידים - המחשב עם הנתונים הבאים: סוג מעבד: Intel Core 2 Duo T6400, 2.0GHz 800 MHz FSB מערכת הפעלה - ויסטה פרימיום דיסק קשיח: 320 GB SATA מסך: 13.3 מהירות מעבד: 800Mhz רשת אלחוטית: כרטיס אלחוטי מובנה 802.11 , 1.79 קילוגרם ( ללא סוללה?) 3 שנים אחריות. חיפשתי בזאפ את המחשב הזה אך משום מה קיבלתי נתונים אחרים - המחיר : 4900 במפרט שלהם היה כתוב שיש 3 יציאות USB, היו 2... ובכלל לפי מה שאנשים אמרו לי המחיר מאוד זול למחשב כזה. אשמח לחוות דעתכם. חשוב לי לדעת גם איך האחריות בארץ וכ"ו א התמיכה של דל בארץ טובה ושירות אדיב :) תודה

ypm

New member
לדעתי לא מדובר בXPS 1330

אישית לא מכיר בארץ את הנייד הזה עם המעבד הזה.

ypm

New member
בכל אופן בכותרת שלך, רשום NVS

ו NVS = כל מה שחם .

סנטה

New member
וכל מה שחם...זה אומר?

אני לא מבין...המחשב עצמו בעל מפרט טוב? המחיר שלו שווה? הוא עולה 4900 במבצע של 012 הוא עולה 5580 ובלי אינטרנט שזה קצת...מצחיק.

ypm

New member
נראה לי שוב אני טועה

בכל אופן אתה צודק והמחיר מוזר בחברת החיוך.

ypm

New member
חוזר בי

יש גם פה, אז כנראה בכל זאת יש ייבוא של איזו חברה למעבד זה http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-xps-m1330-t6400.htm

סנטה

New member
היי, זה לא בדיוק המחשב הזה?

http://www.012.net/updates/minisite_dell2713/

סנטה

New member
הדגם הזה יקר ב 1100 שקלים יותר.

אבל אם אתה אומר שהוא אכן יותר טוב בגלל הסדה 8...

bar666xp

New member
השאלה היא מה השימושים...

אם אנכנו מדברים על משחקים כבדים לדוגמה אף אחד מהם לא HOOHA... אבל סידרה 9 לפחות לא נשרפים כמו סידרה 8.

mikiani

New member
תחפש בזאפ דגם של 1545 - יותר בזול נותן יותר

רק לוודא ולוודא שלא "דוחפים" לך מחודש (refurbished)!! אפשר לקנות בכ- 3500 ש"ח עם נתונים טובים: 4GB זכרון, דיסק 320 GB, מערכת הפעלה vista premium וכו'. בהצלחה.

mikiani

New member
תחפש ב- ZAP דגם 1545-יותר זול נותן יותר.

רק לוודא ולוודא שלא "דוחפים" לך מחודש (refurbished)!! אפשר לקנות בכ- 3500 ש"ח עם נתונים טובים: 4GB זכרון, דיסק 320 GB, מערכת הפעלה vista premium וכו'. בהצלחה.

למעלה