באיחור קל......הנה הוא בא.....

Tomer 123

New member
באיחור קל......הנה הוא בא.....

רבע גמר - חלק ב'
אבל קודם כל, התוצאות. העולים לחצי הגמר הם.....שוק הספרים וחביב הפורום השוטר ישעיהו וההתמודדות הבאה....
המכונית המגויסת
אופסייד סטורי

sorek2

New member
אני לא מאמין ששבת שלום עף!

הפייבוריט שלי בחוץ!!! כאן לדעתי אופסייד סטורי לוקח בפנדלים

רענן111

New member
שוב הטובים עפים

גם כאן? שבת שלום בחוץ? לא יאומן!. איזה גירסה של המכונית המגויסת? עם האידיש? לא חשוב, אני מצביע אופסייד סטורי.

Tomer 123

New member
איזה גרסה שתרצו....

למרות שאני נשאר נאמן לגרסה המקורית (עם "היה מנוע" ו"מה, לא הבאת גרר?" למי ששכח....)

Yuvalenko

New member
והזוכה המאושר/ת הוא/היא ../images/Emo26.gif

אני. סתם - אופסייד סטורי.

D o r o t h y

New member
עכשיו הבחירה די ברורה../images/Emo70.gif היה מנוע?

היה או לא היה - הבחירה הטבעית היא אופסייד סטורי אין עליו

Tomer 123

New member
כדי להציל קצת מהכבוד האבוד.....

הבחירה שלי היא דווקא המכונית המגויסת (הגרסה המקורית! בלי האידיש) אז נכון שהיום זה כבר "דער שליסעס אן אנדרינן", אבל שוכחים קצת שמדובר באחת הפרודיות המבריקות של הגששים, ואחד הטקסטים המוצלחים שניסים אלוני כתב להם (וההוכחה לכך היא כמות מטבעות הלשון שיצאו מהמערכון הדי קצר בסה"כ). חוץ מזה, אף אחד לא באמת זוכר את השיר שהתלווה למערכון, "המגויסת", שהוא שיר מצוין בפני עצמו לסיכום, עם כל האהבה לאופסייד סטורי, אני הולך על המכונית

החתולית

New member
../images/Emo45.gif כל מילה מלמיליאן ../images/Emo70.gif

אני אראה מחר את הגששים בשידור חי. לפחות אחד מהם יודע על הפורום הזה, והיה די המום מהידע המופגן כאן. לטענתו הם בעצמם לא זוכרים ולא יודעים מה שאנשים כאן יודעים
מחר אספר להם עוד, ומי יודע, אולי... אולי... נצליח להביא אחד לביקור.

royfr

New member
טוב

אז הבחירה היא - אופסייד סטורי אבל בכל זאת לתזכורת: שייקה - זאג, א נייע ראט. וואס איס בעסעק פאר אין, א גלייכער וועג, אודר א פארקקטע וועג ? פולי - דו פרגסט מי ר אלז א מומחע ? שייקה - ניין, אלס א ראט. פולי - איך אלז א ראט, האב איך א פאנטשער.

אז אני בצד של

האוף צד... כי אי אפשר אחרת. אגב שמתם לב שהדיון בשני המערכונים מהדוברים הוא האם היה. באחד אופסיד בשני מנוע מכאן שהבחירה באמת היתה קשה מאוד אבל מה לעשות הצד של האופסיד זכה ברשימת הדודה.

למעלה