באיחור גדול, טביב בעט את אלי כהן מהקבוצה

באיחור גדול, טביב בעט את אלי כהן מהקבוצה

עכשיו, זה הזמן, או ללכת על השריף, או ללכת קשטן. והחלום: אוחנה מאמן הקבוצה הבוגרת, קשטן מנהל ספורטיבי מעל אוחנה ואחראי על כל המחלקות במועדון מהגן ועד הבוגרים, ודמאיו מנהל את הקבוצה בפועל סטייל מה שעשה קורנפיין, טביב שיחזור למיאמי ידאג לתת שקט בקבוצה, ידאג שיאנסו את פשכצקי והעיקר שיפסיק לסקר אותנו כי הוא סרטן הבנדאם הזה (ואוהד הפועל, אבל זה פחות חשוב לי), והעיקר, שנצא מהתקשורת. יש לתקשורת כלכך הרבה מכבי בסל עכשיו, מכבי חיפה ברגל, המנהלת דמיקולו וההסכם שיחתם או לא, זה הזמן לתת שקט לקבוצה הזאת, שנכנסת לחודש הכי קשה השנה, מכבי בבית, סכנין ואחרי זה ב"ש בחוץ, 3 משחקים שאנחנו אנדרדוג מובהק ביותר.
 
"פה זה לא הפועל רמת גן..."

השאלה מי המאמן הבא ????
קשטן
רוני לוי
עטר
דוד אמסלם
זה הדירוג שלי.
 
קשטן ורוני לוי קיבלו פניה

בוחנים אפשרות להחזיר את דריו פרננדס ואת הבן האובד שלומי ארבטמן.
 
קשטן, ורוני לוי באותה נשימה, לאן הגענו

אחד גאון, מאמן שלקח אליפות עם ביתר שרק חזרה לליגה הבכירה ב93, עם קבוצה שאף אחד לא ספר שמכבי בנו קבוצה גלקסטיקוס באותה עונה עם אורי מלמיליאן ועוד (מזכיר לי את העונה הזאת, רק שהיום אין שחקני נשמה מהסוג שהיו אז), השני מאמן ביינוני שהצליח עם חיפה בתקופה שרק חיפה השקיע ברכש והשאירה לשאר הליגה לאכול את הפירורים שהיא השאירה.. ועם ביתר היתה לו חצי עונה לא רעה, אבל לדעתי גם לא טובה. זאת הבעיה שלנו הישראלים, שהזכרון של רובנו קצר מדי. זה בושה לקשטן שמזכירים אותו, מאמן שהוא קודם איש חינוך ואדם שאפשר רק ללמוד ממנו, מאמן שזרק ליציע ב97 את הכוכב הכי גדול שלו באותה עונה אחרי אוחנה (זוהר) בגלל שהוא לא מקשיב להוראות שלו ומתחצף, שכל התקשורת בוחשת לו בקבוצות והוא עם הדרך שלו, ואחד כמו רוני לוי שכל דבר טוב שהוא עושה הוא מרים טלפון ל100 כתבי חצר שלו שיפרגנו לו בראשון בבוקר. פשוט בושה להזכיר את השניים האלה באותה נשימה.
 
ברור שקשטן זה ליגה אחרת..

טביב יעשה את טעות חייו במידה ויעניק את השרביט לאמסלם וטלסניקוב!!!!
חייבים מאמן בעל שיעור קומה בדמותו של קשטן !!!!!!!!
כל אפשרות אחרת תגרום לדרדור המועדון לירכתי הטבלה...
קשטן עדיף !!!!
במידה ולא ? אז השריף אלי כהן שהוכיח את עצמו במצבים כאלו .
בכל מקרה אף מאמן אפילו קשטן לא יצליח לאורך זמן עם הסגל העלוב הזה...
חייבים חיזוק של לפחות 4 שחקנים איכוציים.
 
אתה לא חייב חיזוק דחוף

אתה קודם כל חייב מישהו שלא פוחד לעמוד מול השחקנים, להסתכל להם בעיניים ולהשפיל אותם כדי שיבינו שיש עירכייה במועדון, הבעלים, מתחתיו מנהל מקצועי, מתחתיו מאמן, ומתחת לזה השחקנים. לא יכול להיות ששחקן ככה או אחר יפגע במכוון במועדון אם זה ע"י הדלפות ישירות ואם זה ע"י סבוטז על המאמן והקבוצה. קשטן אחד שלא רואה בעיניים, הוא לא יפחד לשים את הארוש אם יצתרך ולשק עם שוער נוער, ובתנאי שהאחרון יעשה שכונה, בניגוד לרוב המאמנים שפוחדים לנשום מול שחקנים. זה או קשטן או אמסלם. בליגה העלובה שלנו, אם יחזיקו קצר, את הסגל הזה, זה יספיק להשאר בליגה בצורה נוחה, ובשנה הבאה לבנות תקבוצה בצורה טובה מרץ ולא לבזבז סתם כסף מיותר שאין לביתר.
 
למעלה