באיזו חברת תעופה האוכל טעים יותר?

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member

ומה דעתכם על האוכל במטוסי אל-על? עצה לי אליכם - אל תטוסו עם אל-על בתשעה באב (מניסיון).

Secular

New member
מניסיוני,

ומה דעתכם על האוכל במטוסי אל-על? עצה לי אליכם - אל תטוסו עם אל-על בתשעה באב (מניסיון).
מניסיוני,
אני יכול להגיד בבירור שבאל-על מגישים דליקטסים לעומת חברות אחרות בעולם, אני הייתי 3 פעמים במחלקת עסקים באל על,ובכולם האוכל היה סביר-זה לא 19 נקודות בגומיו אבל זה בהחלט לא משהו גרוע כמו מה שהולך בחברות האמריקאיות,שמה שהולך שם זה אפוקליפסה. בקיצור,במחלקת עסקים של ג´אל(חברת התעופה היפנית) תצפו לסושי עם שמפניה דום פרינון-בהחלט מהנג

הם באמת בסדר יחסית, אבל

מניסיוני,
אני יכול להגיד בבירור שבאל-על מגישים דליקטסים לעומת חברות אחרות בעולם, אני הייתי 3 פעמים במחלקת עסקים באל על,ובכולם האוכל היה סביר-זה לא 19 נקודות בגומיו אבל זה בהחלט לא משהו גרוע כמו מה שהולך בחברות האמריקאיות,שמה שהולך שם זה אפוקליפסה. בקיצור,במחלקת עסקים של ג´אל(חברת התעופה היפנית) תצפו לסושי עם שמפניה דום פרינון-בהחלט מהנג
הם באמת בסדר יחסית, אבל
עוד 10 ימים יצא לי לבדוק את האוכל שכשר לפסח... גם אוכל מטוס וגם כשר לפסח - נשמע מזעזע! ד"א הקביעה שלי שהם יחסית בסדר משווה אותם ל:swissair(ז"ל),lufthansa, adria,alitalia (ובקרוב נבדוק גם את הרוסים ואת british air ways) אני אעדכן.

Gefen

New member
גם אני אומרת אל-על../images/Emo104.gif

גם אני אומרת אל-על

אין עליהם באוכל... והסיבה לדעתי היא שזה פשוט אוכל שמותאם לטעם הישראלי. אין לכם מושג כמה שהתלהבתי לטוס לארץ אחרי שנה בארה"ב ולקבל באל על גבינה לבנה ויוגורט אמיתי של הארץ.. זיתים וירקות חתוכים וחביתה עם פטריות בדיוק כמו שמגישים באפרופו בארץ.. בקיצור...לא להחליף את אל על, ואוכל זה לא הסיבה היחידה, אבל זה כבר נושא לשרשור אחר... גפן

reshef

New member
בהחלט!! לא לנסוע באל על ב-9 באב !!!

כשאני טסתי בתשעה באב (שיצא באותו שנה גם על היומולדת שלי..
) לא היו סרטים ורק שמו לנו סרט אחד שקראו לו ´מסע אברהם´ והיה איזה מישהו במטוס שהעביר עצומה בין כל הנוסעים.. זה לא עזר.. ולא יודע מה עם האוכל ולא ממש אכפת לי כי כל עוד אין המבורגר וצ´יפס, אל על מצידי נכשלה בתחום האוכל...

metrocard

New member
באייר פראנס אחלה אוכל

) לא היו סרטים ורק שמו לנו סרט אחד שקראו לו ´מסע אברהם´ והיה איזה מישהו במטוס שהעביר עצומה בין כל הנוסעים.. זה לא עזר.. ולא יודע מה עם האוכל ולא ממש אכפת לי כי כל עוד אין המבורגר וצ´יפס, אל על מצידי נכשלה בתחום האוכל...
באייר פראנס אחלה אוכל
אבל לא בטיסה לישראל אלא לארה"ב - גם המטוס (איירבוס320 מעפן לעומת 777 חדש) לא להאמין איזה יחס חרא יש בטיסה מפריז לארץ לעומת פריז ניו יורק( וזה הרבה מעבר לעובדה היבשה שטיסה לניו יורק היא הרבה יותר ארוכה) . האוכל בטיסה לניו יורק היה מעולה!!!

פלפל.

New member
גם בפסח האוכל לא מוצלח

גם בפסח האוכל לא מוצלח
והכלים חד-פעמיים

goldi san

New member
באל על לא כל כך מגעיל לאחרונה

באל על לא כל כך מגעיל לאחרונה
בטיסתי האחרונה לרומא (וחזרה) היה אוכל סביר בהחלט. במחלקה של פשוטי העם. חביתה של מטוסים שאני לא מסוגלת לאכול בשום חברת טיסה אבל גם דברים חביבים, כמו גבינה לבנה וזיתים חביבים. ויוגורט תות שובב. או עליז או ביישן או מה שזה לא יהיה.

katykr

New member
גם אני טסתי עם אל על

גם אני טסתי עם אל על
בתשעה באב.... אתה צודק! לאן טסת?? השנה?

oren*

New member
טסתי לארה"ב, לפני כשנתיים

גם אני טסתי עם אל על
בתשעה באב.... אתה צודק! לאן טסת?? השנה?
אז עוד הייתי יחסית קטן, היום כבר הייתי מקים צעקה בנושא ועושה צעדים לביטול טיסות בתשעה באב או להפרדה בין טיסות דתיים ובין טיסות חילוניים. הם לא מגבילים אותי מבחינת חופש התנועה, אבל מכריחים אותי לשבת 12 שעות בתוך קופסאת סרדינים בלי טלוויזיה/רדיו?

reshef

New member
צודק..

אז עוד הייתי יחסית קטן, היום כבר הייתי מקים צעקה בנושא ועושה צעדים לביטול טיסות בתשעה באב או להפרדה בין טיסות דתיים ובין טיסות חילוניים. הם לא מגבילים אותי מבחינת חופש התנועה, אבל מכריחים אותי לשבת 12 שעות בתוך קופסאת סרדינים בלי טלוויזיה/רדיו?
צודק..
אני הייתי בטיסה של תשעה באב מניו יורק לת"א בשנת 2000. גם אתה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה