באיזה תיק תאומים בחרתן?מי קונה בבייבי שיק?יש

באיזה תיק תאומים בחרתן?מי קונה בבייבי שיק?יש

שם תיקים טובים?אני לא רוצה תיק שיעלה לי 550 שח בשילב .אבל רוצה משהו טוב .יש המלצות?

חדשה2905

New member
תיק תאומים

היי, חשבתי על התיקים של קמפניולה, אך הם יחסית יקרים 599 ש"ח... יש עוד המלצות? והיכן ניתן להשיג?

חדשה2905

New member
תיק תאומים דגם קמפניולה..מישהי מכירה?

היי, חשבתי על התיק של קמפניולה לתאומים..מישהי שמעה?מכירה? משהו????............ אגב איזו עגלה אתן ממליצות??....... חשבתי על הבייבי ג'וגר סיטי מיני...

sefia

New member
קניתי אותו..

בהתחלה החלטתי שלא אוציא כזה סכום על תיק וקניתי את התיק של ד"ר פישר ב30 ש"ח.. אבל כמובן שלא יכלתי לעמוד בפיתוי, וככל שעבר הזמן שכנעתי את עצמי שהתיק ה"פושט" של ד"ר פישר לא מספיק טוב לי וברגע של חולשה קניתי את הגיטה דגם 108. הוא עדיין ארוז עם חשבונית כך שניתן להחזרה עד חודש אחרי הלידה אבל משום מה נראה לי שיישאר איתי לא מצאתי שום דבר אחר מתאים - וסקרתי המון תיקים...

איזה צבע בחרת?ואיפה קנית?ובכמה?

ראיתי שהמחירים נעים בן 500-550 תלוי בצבע.והבנתי שהוא מספיק גדול לתאומים. בהריון הקודם קיבלתי את התיק עם העגלה וממש לא היה לי נוח התיק והכל היה נראה לי צפוף.ובתיק הזה נראה גדול ומרווח.

sefia

New member
איפה יש אייקון של רגשות אשמה?../images/Emo9.gif

קניתי אותו בחנות בת"א, בכיכר מסריק, אבל יש אותו במלא מקומות דגם 108 מיועד לתאומים והוא אכן גדול יותר (מדדתי גם את הקטן יותר וגם את הJOJOBE ) הקטע הוא שזכרתי שהזמנתי עגלה בצבעי כאמל כאלה.. וקניתי תיק בכאמל כהה וכשהעגלה הגיעה מסתבר שהיא בכלל אפורה (מי אמר טמטמת הריון?) אז אני אחליף את הצבע בהמשך. סיכמתי עם המוכרת שאני יכולה לבוא להחליף גם חודש אחרי הלידה... עלה 550 ש"ח, דיברתי אפילו עם הבעלים של החברה המייצרת, המוכרת ניסתה לעזור והוא לא הסכים לתת הנחה כי זה ליין ממש חדש שיצא השנה. אבל הבטיח אחריות לכל פגם שיהיה וכיוב'... אז שלפתי את הכרטיס אשראי. מקווה שעשיתי קניה חכמה..

קודם כל תתחדשי ../images/Emo13.gif

ולי זה נראה קניה חכמה.שאלתי בפורום של הריון רגיל וענו לי כמה בנות שיש להם את הדגם הזה והן מרוצות. העגלה שבחרתי בצבע סגול אז חשבתי על תיק שחור צבע נטרלי .אני לא רואה צבע כאמל-התכוונת לאפור עם רוכסן אדום? מצרפת קישור לאתר של גיטה דגם 108 גיטה

תאומים11

New member
לי יש את התיק של גיטה

לי יש את התיק של גיטה הקטן לבת שלי בצבע חום עם פס תכלת - אחלה תיק- אני ממש מרוצה ממנו, גם השרות שלהם מדהים - פעמיים נקרע לי התיק והביאו לי תיק חלופי בזמן שהוא נשלח לתיקון. התיק הקטן לא מספיק לתאומים ואני מתכוונת לקנות את הגדול - קנינו עגלה אדומה ושחורה - אז אני מתלבטת בצבע...

sefia

New member
הלכתי במיוחד לבדוק../images/Emo6.gif

אז הוא בצבע חום כהה והריצ'רץ בצבע חאקי (מי אמר כאמל
) כזה היה לי בראש שהוא קצת יותר בהיר... האמת שהוא מהמם בעיני אבל עכשיו שהעגלה בכלל אפור - שחור אני בחליף לצבע אחר... אגב, מדדתי את הג'ינס (חשבתי שייראה מגניב ..) - אז לא! הוא לא משהו על הגב לצערי אז נראה לי שגם אני אחליף לשחור עם ריצרץ כסף...

אני גם הסתכלתי על הצבע הזה -חום וריצ'רץ חאקי

ונראה לי יפה מאוד. גם הגינס היה נראה לי מגניב.מחר בעלי בחנות לסגור סופית את העגלה אז אמרתי לו שיסתכל איזה צבעים יש בחנות .

היי גם אני

הסתכלתי על התיק של גיטה 108 אבל ראיתי ותו באינטרנט אז אמרתי שאני אבדוק אותו אחריי זה אבל ספי אם כבר רכשת אז אני אשאל אותך הוא באמת גדול? יש בו הרבה תאים ? אם אני ארכוש אותו אני ארנה את השחור עם הריץ רץ הכסוף הוא מהמם וזה הכי יתאים לעגלה (הזמנתי את הסלקט בשחור) מחכה לעידכונים חייבת להגיד לכן שכל יום אני נכנסת לפורום ובזמן האחרון הוא רדום ואז יום אחד אני נכנסתרק בערב והופ כמה התכתבויות פיספסתי חחחחחח

sefia

New member
רצינו שיהיה לך מעניין כשתחזרי אלינו לפורום../images/Emo6.gif

התיק אכן מרווח, יש חלוקת תאים, משטח החתלה ועוד... אם תסתכלי באחת ההודעות שלי למעלה בשרשור הזה צירפתי לינק שמראה את התיק מכמה זויות וכשהוא פתוח - תוכלי להתרשם. אז כנראה שכשנפגש בקניון עם הילדודס לכולנו יהיה אותו תיק - מגניב.
מי היה מאמין שאת תיקי הערב הוינטג' הקטנים שלי אני אחליף בתיק החתלה של גיטה..חחח...

למעלה