באיזה שעה מתבצעת פקיעת האופציה?

מצב
הנושא נעול.

elephant120

New member

אני יודע שיום חמישי האחרון של אותו חודש הוא יום הפקיעה ,אך באיזה שעה? או שאין שעה בכלל ואני לא יכול לסחור כבר באותה אופציה שבמהלך כל החודש סחרתי.... בקיצור אשמח אם משהו יעשה לי קצת סדר.

../images/Emo202.gif פקיעת אופציות

אני יודע שיום חמישי האחרון של אותו חודש הוא יום הפקיעה ,אך באיזה שעה? או שאין שעה בכלל ואני לא יכול לסחור כבר באותה אופציה שבמהלך כל החודש סחרתי.... בקיצור אשמח אם משהו יעשה לי קצת סדר.
פקיעת אופציות
תלוי איזה סוג של אופציות, אני מניח שאתה שואל על אופציות מעו"ף. יום הפקיעה הוא אכן יום חמישי ומדד הפקיעה נקבע באופן אקראי בין שעה 09.45 ל 09.50 בבוקר, כדי למנוע מניפולציות. עם זאת, ביום חמישי האופציות ליום הפקיעה כבר אינן פעילות, ניתן לסחור בהן רק עד תום המסחר ביום רביעי.

dw2322

New member
בפתיחה

בפתיחה
הפקיעה היתה בשער 861.22 ולפיה עוברים הכספים. האופציות של אפריל כבר לא נסחרות יותר.

elephant120

New member
אם כבר בתום המסחר ביום רביעי לא

בפתיחה
הפקיעה היתה בשער 861.22 ולפיה עוברים הכספים. האופציות של אפריל כבר לא נסחרות יותר.
ניתן יותר לסחור באופציות המעו"ף, מדוע צריך שעה אקראית? אילו מניפולציות אפשר לעשות?,הרי הן לא סחירות יותר....

dw2322

New member
את המניפולציות עושים על נכס הבסיס

ניתן יותר לסחור באופציות המעו"ף, מדוע צריך שעה אקראית? אילו מניפולציות אפשר לעשות?,הרי הן לא סחירות יותר....
את המניפולציות עושים על נכס הבסיס
קרי המניות. זאת כמובן אם יש בכלל מניפולציות (פעם היו, וזכורה כמובן פרשת פרטנר שבאופן פלאי קפצה 50% לזמן קצר, היום, עם מחזורים הרבה יותר גדולים בכל השוק זה נעשה יותר ויותר קשה). תוכל גם לראות למטה שרשור עם שאלה על ספר הפקודות של ניירות במעוף בפקיעה. צריך זמן אקראי כדי שבדקה מסויימת לא ירימו לי את אלביט מערכות ב 20% (כמה חבל
)

מצב
הנושא נעול.
למעלה