באיזה ערוץ ספרדי GH משודר?

Tapudy

New member
באיזה ערוץ ספרדי GH משודר?

יש למישהו לינק ישיר לצפייה בערוץ שנוכל לראות את התוכנית שתהיה היום ב23:00? אולי נארגן את הצ'ט של הפורום עם מישהו שיודע ספרדית שיתרגם לנו סימולטנית? יש מעוניינים?

Tapudy

New member
אני מדבר על הערוץ עם התוכנית המרכזית

אתה נתת לי לינק שמקביל לאח הגדול לייב בעוד שאני מחפש את הלינק המקביל לערוץ 2 שלהם שמשדר את המשדר המרכזי.

שן22

New member
אני אוכל לתרגם מתוך הבית מה שהם אומרים ואני

אתן עדכונים בפורום בנוסף לעדכונים מהבית שלנו כך שיהיה בפורום עדכונים למי שירצה לגבי הפורום שלהם אני גם יכולה לנסות לתרגם תגיד לי מה ומתי...

הערוץ היחידי הספרדי בכבלים הוא TVE

לא חושב שהם נותנים שם את האח הגדול שלהם לעומת זאת קיים בכבלים ערוץ איטלקי המביא שידורים ודיונים על האח הגדול איטליה

LiRs Lullaby

New member
חלק מהתגובות שם קצת אנטי-ישראליות

נראה לי שזה דווקא טוב מבחינת ג'קי שהוא לא עשה צבא... אם הוא יישאל לגבי זה.

באם באח בספרד יש אנטי שמיים (לא אנטי ישראלים)

גקי בבעיה לא מעניין אותם עשה צבא או לא היה עדיף לשלוח לשם אחד קשוח ושחצן כמו עמיר למרות שאני לא סובל אותו הוא הכי מתאים להיות יחיד בין 16 ספרדים בארץ זרה

LiRs Lullaby

New member
השתגעת? עמיר ??

לג'קי הרבה יותר בעייתי להיטפל דווקא בגלל שהוא כזה מושי ותמים. קשה לי לחשוב שמישהו, גם אנטישמי, ינסה להזיק למישהו חלש כשצופים בו אלפי אנשים. אם זה היה הפוך ושולחים את השחצן ההוא שהזכרת עוד לפחות היה להם תירוץ: הוא משרת בצבא והוא רוצח ילדים ונשים ועוד מסתובב כמו טווס...

האנטי שמיים חזקים בירידה על תמימים וחלשים

זהו רק חשש שלי שצריך לקחת בחשבון כנגדם יוכל לעמוד רק אחד שחצן חזק ויהיר כמו עמיר ושוב שיהיה ברור אני לא סובל את עמיר!!! להפך הרבה יותר בעייתי להיטפל אל שחצן ושטלתן

LiRs Lullaby

New member
כן, אבל להיטפל למישהו חלש בטח לא

יוצא טוב בתקשורת. לעומת זאת, אם היית שולח את עמיר והיו הולכים שם מכות אפשר היה להאשים את שני הצדדים. במה כבר יוכלו להאשים את ג'קי, בזה שהוא יודע רק לומר את המילים מלון ובננה? הוא הולך להיות חביב הקהל אצל הספרדים.

את נאיבית ותמימה ואינך מבינה מהי אנטי שמיות

להיטפל למישהוא חלש זה המקצוע שלהם לא מעניין אותם מה יוצא טוב בתקשורת עמיר אינו צריך להגיע למכות בכלל מה פתאום מספיק הנוכחות שלו המבטים שלו מספיק דיבור שלו באנגלית דרך אגב אני מאד מחבב את גקי אמרתי שצריך לקחת בחשבון את החשש הזה........ לא בטוח שזה מה שיקרה

LiRs Lullaby

New member
ואתה חוזר על אותה המילה פעמיים.

נראה לך שיתנו למישהו להיטפל לאחד הדיירים מבלי לקבל על כך עונש? או להראות סימני אנטישמיות ברורים מבלי לשלם על כך? בכל זאת אני מאמינה שיש להם שם, באח הגדול הספרדי, כמה חוקים שעדיין צריך לקיים.

למעלה