באיזה ערוץ ספרדי GH משודר?

leer57

New member
מוטי אתה יודע מה מפחיד אותי?

שההפקה תהיה מחויייבת להכניס לבית יחד עם הדיירת מספרד את "הברית החדשה" מה יקרה? מפחיד לחשוב על זה,,,, פרידה עלולה להצית את העולם עם הגחמה שלה

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

את יודעת מה רעיון גדול נראה מה פרידה תעשה....

leer57

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif

BLOSOM2

New member
זה בטח ערבים. כרגיל, הם נכנסים לכול פורום,

מסיתים נגדנו ומספרים שקרים עלובים.

BLOSOM2

New member
לפי מה שהבנתי, למזלנו, לא ג'קי יצטרך לשיר,

אלא ג'קי ילמד את הספרדים שירים מהאירוויזיון בעברית, והדיירת הספרדיה תלמד את הדיירים בישראל שירים בספרדית. ואז שופטים מהאח הגדול ממדינות שונות ישפטו מי ביצע יותר טוב.

עידמןן

New member
כתבו שהם יפתחו צ'ט ואפשר לדון בזמן השידור אבל

השאל אם זה ישולב בשידור חי כי הם כותבים למטה שמומלץ להתקין פלאש 9 שזה אומר שיהיה שידור כניראה בפלאש ענק אתה על הלינק הזה

שן22

New member
בעקרון מה שרשום הדף שהיום ביום חמישי הצופים

יכלו לראות את החגיגה, ולכתוב הודעות\ פרשנויות ותקצירים אני לא בטוחה שאפשר לראות את המשדר החי....

Tapudy

New member
הם קוראים לתוכנית גאלה (חגיגה)

לא ברור לי למה אבל ככה הם קוראים לזה. כך שאם כתוב שזה בשידור חי אז כנראה שזו התוכנית בשידור חי.

LiRs Lullaby

New member
רדאר הפקאצות שלי מהבהב כמו משוגע.

נראית כמו ליהיא, נשמעת כמו התאומות. שאלהים יעזור לנו ולדיירי הבית.

Tapudy

New member
לידיה=ליהיא ספרדית

מישהו היה צריך להגיד את זה והנה זה נאמר

LiRs Lullaby

New member
אז עד השבוע הבא עתי יוכל לעבור אליה?

הבחור היחיד שממש אפשר לומר עליו שהוא מחליף בחורה כל שבוע, ולא כמטאפורה. בחיי, הוא לא צחק כשהוא אמר שהוא מתאהב סדרתי

למעלה