באיזה חנויות יש קוסקו סצנרה?

באיזה חנויות יש קוסקו סצנרה? ../images/Emo206.gif

התפנה לי זמן לקפוץ לקנות ואין לי מושג איפה, מי יודעת באיזה חנויות מוכרים קוסקו סצנרה ?

talyeled

New member
למיטב זכרוני - הוא מ-0 ק"ג (אפשר

לקשור אותו גם נגד כיוון הנסיעה). אבל ליתר ביטחון שווה לשאול שוב בחנות.

chipadripa

New member
חיפשתי פרטים עליו וראיתי

שניתן לקשור אותו נגד כיוון הנסיעה רק עד 9 קילו

talyeled

New member
ככה בד"כ כתוב:

שאפשר נגד כיוון הנסיע מ-0 עד 9 ק"ג, ועם הכיוון מ-9 ועד ... (לא זוכרת). לא נראה לי שזה אומר שאי אפשר לנסוע נגד הכיוון גם אחרי 9 ק"ג.

chipadripa

New member
גם אני אשמח לשמוע ביקורות עליו..

מישהי שמעה על כסא בטיחות של החברות jane או ונוס דגם רמטי?

talyeled

New member
ממה שביררתי כשאנחנו הלכנו לקנות

זה כיסא טוב. לא כמו האוונפלו וא.א.ע., אבל יחסית למחיר שלו הוא ממש טוב, ועמד במבחני ריסוק (בכל מקרה יותר טוב מכיסאות הטים-טקס,רנולוקס, נניה וכו'). אנחנו קנינו אותו בתור כיסא שני (לרכב שיונתן נוסע בו בד"כ יש לנו אוונפלו).

Mariasha

New member
לא קנינו כמעט כלום

דאגתי לפני הלידה שתהיה לה מיטה (קיבלנו בירושה, אחסנתי אותה אצל אמא). את הבגדים קיבלתי מחברה. שידה - קנינו יד שניה. קניתי לפני הלידה ריהוט לחדר (ספה וכוורת) שיכול לשמש כל אחד, ולא רק תינוק. החדר היה צבוע כי עשינו שיפוצים חצי שנה לפני. תלינו וילונות. קניתי 2 אריזות של חיתולי בד, משטח החתלה ו-2 בקבוקים. ביקשתי מחברות תמ"ל שישלחו דוגמיות. בזמן שהייתי בבית חולים: אמא שלי כבסה את הכל, אבא שלי הרכיב את המיטה. חברה שלי הביא סל קל. כך שהודות לכל העולם הכל היה מוכן. את כל שאר הדברים השלמנו אחרי הלידה (לא היה חסר כמעט כלום). את העגלה קנינו כשהייתה בת חודשיים, כמעט ולא השתמשנו בה (בת 7 חודשים היום). השתמשנו ומשתמשים בעיקר במנשא.

למעלה