באיזה זכות מונעים מאדם לגדל קנאביס בביתו ?

DANIAVNI

Well-known member
נניח שאני אוהב את הצמח ובא לי לבוא הביתה ולעשן איזה צינגלה כדי להרגע
מי אתם שתאמרו לי שאסור לי ?
איך זה שאני הופך לעבריין כי הדימיון הפורה הוא שאם אני מגדל מעבר לכמות מסויימת אז כפי הנראה יש לי כוונות מסחריות

Harrington

Well-known member
איך זה שאני הופך לעבריין כי הדימיון הפורה הוא שאם אני מגדל מעבר לכמות מסויימת אז כפי הנראה יש לי כוונות מסחריות
את כל הנ"ל תוכל לומר גם על סמים שאין מחלוקת שהם מסוכנים.

רוב הזמן נח

Well-known member
את כל הנ"ל תוכל לומר גם על סמים שאין מחלוקת שהם מסוכנים.
מבחינת החשיבה הפרוגרסיבית המתקדמת (החוק בארץ פרימיטיבי) לכל אחד יש זכות לקחת איזה סם שיתחשק לו. כל עוד הוא לא פוגע בסביבתו בגללו. למה זה היה צריך לעניין את המשטרה שיובל המבולבל לקח קוקאין? הוא פגע במישהו בגללו? זה לא היה עניינו של אף אחד, מלבד של יובל עצמו שצרך סם שפוגע בבריאותו.

Harrington

Well-known member
מבחינת החשיבה הפרוגרסיבית המתקדמת (החוק בארץ פרימיטיבי) לכל אחד יש זכות לקחת איזה סם שיתחשק לו. כל עוד הוא לא פוגע בסביבתו בגללו. למה זה היה צריך לעניין את המשטרה שיובל המבולבל לקח קוקאין? הוא פגע במישהו בגללו? זה לא היה עניינו של אף אחד, מלבד של יובל עצמו שצרך סם שפוגע בבריאותו.
כשניתן יהיה לסמוך על מגדלים כאלו שלא ינהגו לאחר מכן ולא יסתובבו בחברה, ניתן יהיה לשקול את העניין.

Harrington

Well-known member
אז על אלכוהול שמוכח שמזיק הרבה יותר, שיכילו את זה גם.
אין קשר בין הדברים. בהחלט יתכן שאפשר להעלות טענות דומות לגבי אלכוהול. אבל עובדה זו לא מאיינת את מסוכנות הסם והשפעת מסוכנות זו על הסביבה ועל אחרים זולת המשתמש.

אם אתה נוהג למשל תחת השפעה יש סיכוי סביר שהיכולת שלך נפגעת,

האיזון הוא שמי שחולה לפחות מקבל משהו להפחתת כאבים אבל "בשביל להירגע" זה לא מספיק טוב למדינה.

ביננו,תרגע בדרכים אחרות.

רוב הזמן נח

Well-known member
כשניתן יהיה לסמוך על מגדלים כאלו שלא ינהגו לאחר מכן ולא יסתובבו בחברה, ניתן יהיה לשקול את העניין.
אם אתה נוהג למשל תחת השפעה יש סיכוי סביר שהיכולת שלך נפגעת,

האיזון הוא שמי שחולה לפחות מקבל משהו להפחתת כאבים אבל "בשביל להירגע" זה לא מספיק טוב למדינה.

ביננו,תרגע בדרכים אחרות.
אבל זה עדיף מאלכוהול. ואלכוהול חוקי.

Harrington

Well-known member

Harrington

Well-known member
יש הרבה דברים שעלולים לפגוע באחרים כמו סתם נהיגה בכביש.
נכון. אבל מה לעשות, אנחנו מדברים כעת על סמים מסוכנים. רוצה להתייחס לנושא הדיון או סתם להעלות טענות סביבתיות שכל קשר בינן לתשובה עניינית-מהותית דמיוני? זה פשוט נהיה קצת מעייף בשיטה הזאת.

קצה11

Well-known member
אם הבנת נכון את מאיר שלו אז במוסף לפני החג הוא כתב על חקלאות ציונית במעמקי הנגב של צמחים מהסוג שאתה רוצה
יש הורים לילדים קטינים שזקוקים לצמח לצרכים של הקלה בכאב ונאלצים לגדל את זה בצורה לא חוקים בבית. אפילו עליהם לא מרחמת המערכת
לשם מה יש שר בריאות של שינוי?

גבר תגיד תודה ששומרים עליך בגבולות והפושעים, שמאפשרים לך לקנות בחובות דירה, אוכל, מכונית, וחופשה בחו"ל כי בארץ יקר, ותגיד תודה שאתה חי בכלל.
אחרי שתסיים לומר את התודות, תדע שככה (תמונה) זה בעולם
sdfgsdfg.jpg

ai27

Well-known member
אנחנו החוק.
בעבר היה אסור, וזרקו אנשים לכלא על זה,
היום לרוב סתם תשלם קנסות גבוהים.
ובעתיד תצטרך לשלם על זה הרבה מס.

זההכיוון שהעולם הולך אליו: מענישה פלילית של פעילות מפוקפקת ומזיקה למיסוי גבוה ורגולציה משתקת

DANIAVNI

Well-known member
אנחנו החוק.
בעבר היה אסור, וזרקו אנשים לכלא על זה,
היום לרוב סתם תשלם קנסות גבוהים.
ובעתיד תצטרך לשלם על זה הרבה מס.

זההכיוון שהעולם הולך אליו: מענישה פלילית של פעילות מפוקפקת ומזיקה למיסוי גבוה ורגולציה משתקת
אתה מנמק את האיסור בקיומו של חוק
השאלה שלי היא לגבי מוסריותו וצדקתו של החוק עצמו

למעלה