באיזה גיל יש קפיצת גדילה לאחר

סנדרה19

New member
באיזה גיל יש קפיצת גדילה לאחר

זאת שבשישה חודשים? ועוד שאלה,האם יתכן שלתינוקת בת 8 חודשים+ יהיו התקפי זעם? לנטלי יוצאות שיניים(אולי זה קשור)וכשהיא עצבנית או כשכואב לה היא תופסת אותי,את האגרוף שלה או כל חפץ אחר,ממש באגרסיביות וממש מתחילה לנשוך בזעם ולבכות!!!(מסכנה בטח כואב) מה זה יכול להיות? שיניים? או משהו אחר?

סנדרה19

New member
../images/Emo87.gif../images/Emo86.gifמקפיצה../images/Emo87.gif../images/Emo86.gif

בבקשה...זה חשוב לי :)

סנדרה19

New member
../images/Emo86.gifמקפיצה../images/Emo86.gif

מישהי יודעת לגבי קפיצת גדילה הבאה לאחר 6 חודשים?

l o l i l o

New member
גם אצלנו יש את אותן התופעות

ולפי מה שהבנתי, זה קורה בזמן בקיעת השיניים. כלומר, ה"התקפי זעם" שאת מתארת הם נובעים בעצם מכאב,לאחר הבקיעה הכאב נרגע במקצת.... תשמשי בתכשירים השונים להקלה וגם אקמולי במקרה של כאבים חזקים יותר. ושלא יכאב!!

מנצל"שת../images/Emo26.gifקפיצת גדילה ../images/Emo35.gif

כשהנקתי (עד גיל 3 חודשים) הרגשתי את התקפות האוכל שהיו לנועם. אבל עכשיו בגיל חצי שנה - במה זה בא לידי ביטוי? למה לחכות?

מיכי2

New member
אותו דבר, פשוט ירצה יותר לאכול...

יודעים לזהות בקלות כשהם רעבים, ואת תראי שכשזה קורה, הוא פשוט ירצה יותר לאכול..

1אמאלה

New member
קפיצת גדילה

זה כל פעם שהוא מגדיל את כמויות האוכל? הוא כולה בן חודשיים וחצי אבל יש תקופות שהוא אוכל כל שעה וחצי שעתיים ואז זה נרגע וחוזר לשלוש-ארבע שעות. זו הכוונה לקפיצות?

חני 20

New member
סנדרה ../images/Emo24.gif

גם אצלנו בדיוק אותו דבר שירה שורטת אותי,מושכת לי בשערות,באף, צורחת,לא בוכה,צורחת. באותם רגעים,עוברים לי סרטים בראש "מה מציק לילדה.." את חושבת שזה שינים? באמת יוצאות לשירה 2 שינים עליונות אבל אני לא בטוחה שזה קשור כי כשאני נוגעת לה בפה היא לא בוכה וחוצמיזה היא אוכלת מאד טוב,אפילו יותר מתמיד. פעם שעברה כשיצאו לה 2 התחתונות היא היתה עם חום ולא אכלה כלום.

סנדרה19

New member
חני../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

כן כן כן אצלנו בידיוק אותו הדבר!!! יכול להיות שהיא לא בוכה כשאת נוגעת לה בחניכיים כי את עושה לה כיף ההיפך את מגרדת לה :) תרגישו טוב ומהר:))

סנדרה19

New member
אף אחת לא יודעת לגבי קפיצת גדילה?!

מהי הקפיצה הבאה לאחר חצי שנה?

סנדרה19

New member
כן

כמה מאפיינים לקפיצת גדילה:
רוצים לאכול יותר...הרבה יותר
לא רגועים ולפעמים ההיפך ישנוניים יותר
"הולכים אחורה" בהתפתחות...נגיד אם התינוק למד להיתהפך אז מאוד יכול להיות שהוא יפסיק לזמן מה

למעלה