באונה, אני רואה עכשיו את העונה החדשה...

באונה, אני רואה עכשיו את העונה החדשה...

לדעתי - עונה קטלנית, ללא שום ספק!!! כבר הספקתי להתאהב בקוק - הוא כמו כריס, רק מניאק חחח אפי פשוט מהממת, פנדורה חמודה ביותר ^_____^ בפרק 6, ממש אהבתי את הסצנה שאמילי ונעמי שכבו בה :))) והתחרות ה"סקס בומב" או מה שזה לא יהיה, כ"כ מצחיק חחח מין סאטירה כזאת כמו במחזה על נפילת התאומים בעונה השנייה. בכל מקרה, חשבתי שאני ממש אתאכזב בגלל שממש נקשרתי לקאסט הקודם, אבל דווקא אהבתי מאוד את העונה חדשה :)) מה שמציק לי, זה שהם מעשנים בכל מקום! בביצפר, ברחוב, במסעדות...ואפילו לא ירושלמיות, בצורה הכי בוטה ><" כוסאמק, פה אני לא יכולה ללכת אפילו עם קססה בכיס...מה זה דבר זה. ועוד הבחנה שלי - בעונה השנייה והשלישית (לא זוכרת מה בקשר לראשונה) שמתי לב להופעה חוזרת של אותם התחתונים רק בצבעים שונים. תחתונים כאלו צבעוניות עם פסים...מישהו שם לב גם? ועוד משהו קטן קטן...למה כולם שם, בכל עונות, חייבים לישון בעירום? חחח

Fairy of Rock

New member
../images/Emo58.gif מעליי, לעונה השלישית[:

חחחח, אני לא שמתי לב לשום תחתונים. האמ... זה הכי נוח להם כנראה חחח

../images/Emo210.gifחח ואו לגמרי, אני אגיד לך למה

כי בבריטניה הוציאו את המריחואנה מרשימת הסמים המסוכניןם ועכשיו רק נותנים אזהרה למי שמעשן! וזהו, מה שאומר שבתכלס לא עושים כלום. רק בישראל פה זונות רצח רק רואים איזה טבק בתיק ישר לחקירה!! בכל מקרה חח, אני דווקא הרהב יותר אהבתי תעונות ה1 וה2. הם הרסו את זה, בעונות הקודמות הסמים והסקס היה חלק מהתוכנית כאילו, ולא היו מתלהבים זמה "הווו בואו נעשה סקס בואו נעשה סמים וואי זה מגניב" כלה יופי היה שמראים את זה איך שזה באמת יענו לא ביג דיל, ובעונה הזאת פשוט החצינו הכל כאילו ניסו לעשות את העונה ממש מטורפת אבל זה יצא אינפנטילי כזה, לוידעת להסביר.

וואלה, תכלס...יש בזה משהו.

אבל לא יודעת, אני עדיין אהבתי את העונה השלישית עד כה.

phozon

New member
דווקא פרק 7 מראה שיש עתיד

ממה שאני מבין ממנו - כל הג'יפה עד עכשיו די היה מתוכנן כדי לעשות טוויסט בסוף ושהעונה הבאה תיהיה כמו הקודמות... פשוט רצו להראות תהליך של עד שהם הופכים להיות חברים טובים כמו הקסט הקודם שבוענה הראשונה הכירו אחד את השני והיו חברים לפני הטיימליין של הסדרה

alonnn

New member
פרק 7 מקסיםׁ(ספויילר)

הדקות האחרונות של הפרק היו נפלאות, במיוחד השניות האחרונות ,החצי חיוך של אמא של ג'יי ג'יי היה כל כך יפה ומרגש.

Shexy Peanut

New member
יש בזה משהו

אבל הם בונים את העלילה. צריך לתת לזה זמן אולי. למשל נורא אהבתי את פרק 2 ואת 7 ואת 5 בינתיים.

esti93

New member
אני ממש אוהבת את העונה הזו

אי מה להשוות לעונות 1 ו2 כי זה פשוט שונה אבל זה יפה בדרכו וכה עשו מזה התלהבות וכאילו זה לא בא בטבעי אבל זה עדיי יפה ויש לזה את הקסם של סקינס.. חח למרות שזה עושה חשק לעשו!

למעלה