באג ברכבת ישראל?!$#@!$

מצב
הנושא נעול.
באג ברכבת ישראל?!$#@!$

באג ברכבת ישראל?!$#@!$
אני נכנס כרגע לאתר של הרכבת, אני מברר על רכבות מסגולה לבאר שבע ובכל יום בשנה הקרובה "אין רכבות" מישהו יודע?

איליה.

New member
ייתכן שאין רכבות מסגולה לבאר שבע

באג ברכבת ישראל?!$#@!$
אני נכנס כרגע לאתר של הרכבת, אני מברר על רכבות מסגולה לבאר שבע ובכל יום בשנה הקרובה "אין רכבות" מישהו יודע?
ייתכן שאין רכבות מסגולה לבאר שבע
וייתכן שבנסיעות המצריכות מעבר בתל אביב יש זמן המתנה גדול מדי בתל אביב מרכז, ולכן החליטו לא להחשיב אותן. אני לא יודע אם זה נכון כי אין לידי את לוח הזמנים, אני רק מעלה השערה.

כדורית

New member
(רודי מקורלי) אין באופן ישיר

באג ברכבת ישראל?!$#@!$
כמו שאין אוטובוס ישיר מפתח תקווה לבאר שבע: אתה צריך לקחת רכבת לתל אביב מרכז ומשם לבאר שבע

לא, התכוונתי לרכבת עם החלפה...

כמו שאין אוטובוס ישיר מפתח תקווה לבאר שבע: אתה צריך לקחת רכבת לתל אביב מרכז ומשם לבאר שבע
ידוע לי היטב מערך המסילות בארץ ואני בטוח שבמידה והייהת רכבת, היא הייתה עם החלפה אבל כדי לסוע מסגולה לב"ש אתה צריך לקנות כרטיס לת"א (לא משנה איזה תחנה) לצאת מתחום הרציף לקנות כרטיס (נוסף!!!) לב"ש ולהכנס שנית לתחום הרציף!

vegi force 1980

New member
על איזה תאריך חיפשת?

ידוע לי היטב מערך המסילות בארץ ואני בטוח שבמידה והייהת רכבת, היא הייתה עם החלפה אבל כדי לסוע מסגולה לב"ש אתה צריך לקנות כרטיס לת"א (לא משנה איזה תחנה) לצאת מתחום הרציף לקנות כרטיס (נוסף!!!) לב"ש ולהכנס שנית לתחום הרציף!
על איזה תאריך חיפשת?

איליה.

New member
אז ככה.

כל התאריכים בחודש הנוכחי
אז ככה.
לוח הזמנים בנוי ככה שבהחלפות מפתח תקוה לבאר שבע תצטרך לחכות בתל אביב מעל חצי שעה. יש רק שתי נסיעות ביום, אחת בבוקר ואחת בערב, שבהן זמן ההמתנה שלך יהיה 15 דקות. זאת הסיבה שההחלפות האלה לא מופיעות באתר. אם בכל זאת אתה רוצה למצוא את כולן, תדפיס קודם את לוח הזמנים מפתח תקוה לתל אביב, אחר כך תדפיס את לוח הזמנים מתל אביב לבאר שבע, ואז תשווה את הרכבות אחת אחת כדי למצוא את ההחלפה המתאימה לך (כאמור, ברובן יש זמן המתנה של מעל חצי שעה בתל אביב). אם אתה בוחר לנסוע בדרך זו, אתה לא צריך לקנות שני כרטיסים נפרדים. כמו שניצן אמר, יש לך אפשרות לקנות כרטיס מפתח תקווה לבאר שבע (אין שום קשר לעובדה שבלוח הזמנים לא מצוינת אף רכבת מפתח תקווה לבאר שבע).

nitsansh

New member
מה פתאום? אתה יכול לקנות כרטיס אחד!

אבל אז ל א תוכל לצאת מהתחנה בתל-אביב...

ידידי...

ידידי...
נסעתי המון פעמים ברכבת מסגולה לחיפה ואני יודע מה זה החלפה מתוכננת
לצערי, לפי בירור באתר האינטרנט "רכבת ישראל" אין אפשרות לקנות בסגולה כרטיס אחד, שזה דבר שאני לא מאמין לו חתימה טובה,

אה והנה ההוכחה... ../images/Emo6.gif

ידידי...
לצערי, לפי בירור באתר האינטרנט "רכבת ישראל" אין אפשרות לקנות בסגולה כרטיס אחד, שזה דבר שאני לא מאמין לו חתימה טובה,
אה והנה ההוכחה...

איליה.

New member
עומרי היקר

אה והנה ההוכחה...
עומרי היקר
כמו שכתבתי בתגובתי הקודמת, אין קשר בין זה לבין הכרטיסים. זה שבאתר לא מצוינת אף רכבת מפתח תקוה לבאר שבע, עדיין לא אומר שאתה לא יכול לקנות כרטיס. כי אתה כן יכול, אתה מוזמן להתקשר לרכבת ישראל ולשאול.

איליה-טעות שלי- לא ראיתי את התגובה

עומרי היקר
כמו שכתבתי בתגובתי הקודמת, אין קשר בין זה לבין הכרטיסים. זה שבאתר לא מצוינת אף רכבת מפתח תקוה לבאר שבע, עדיין לא אומר שאתה לא יכול לקנות כרטיס. כי אתה כן יכול, אתה מוזמן להתקשר לרכבת ישראל ולשאול.
איליה-טעות שלי- לא ראיתי את התגובה

feedback

New member
הפתרון: אל תסמכו על מודיעין הרכבת..

ידידי...
במילואים האחרונים שלי בסביבות מרץ-אפריל נסעתי ברכבת מתחנת ראה"ע לתחנת ב"ש לא פעם ולא פעמיים והכל בכרטיס אחד. רק בלוח הזמנים האישי שעולה 1 ש"ח אפשר למצוא את כל הרכבות לכל הכוונים... וסתם הערה: מי שכתב שאין אוטובוס ישיר מב"ש לפ"ת: על קו 995 שמעת??? שנה טובה

איליה.

New member
אבל 995 בוטל מזמן.

במילואים האחרונים שלי בסביבות מרץ-אפריל נסעתי ברכבת מתחנת ראה"ע לתחנת ב"ש לא פעם ולא פעמיים והכל בכרטיס אחד. רק בלוח הזמנים האישי שעולה 1 ש"ח אפשר למצוא את כל הרכבות לכל הכוונים... וסתם הערה: מי שכתב שאין אוטובוס ישיר מב"ש לפ"ת: על קו 995 שמעת??? שנה טובה
אבל 995 בוטל מזמן.
995 היה נוסע בין חיפה לבאר שבע, אבל ביטלו אותו כמה חודשים אחרי שהפעילו את הרכבת לבאר שבע, כי כנראה שלא היה ביקוש.

Sפיידי

New member
אם נגיד

אם נגיד
הוא בתחנת עזריאלי, אז הוא לא יכול אפילו לצאת לקניון? הרי זה מחובר... איזה טמטום! תסלחו לי , אבל זה שקנית כרטיס וצריך לחכות 30 דקות לפחות (עם האיחורים של רכבת ישראל ייצא לו בטח הרבה יותר) אז אי אפשר לעשות מן כרטי כזה, הכרטיסן ברכבת מנקב באיזשהו מקום חור ואז האיש יכול לרדת בת"א , ללכת לקניון להסתובב קצת לחזור לתחנה (יש גשר , זה לא צריך להיות כזה קשה להותיר לו לצאת מהתחנה הרי זה הוא שמפסיד לא רכבת ישראל) ואז שהוא חוזר ועולה על הרכבת אז מנקב אחר בא ומנקב חור אחר או שזה מה שעושים?

nitsansh

New member
אז ככה...

אם נגיד
הוא בתחנת עזריאלי, אז הוא לא יכול אפילו לצאת לקניון? הרי זה מחובר... איזה טמטום! תסלחו לי , אבל זה שקנית כרטיס וצריך לחכות 30 דקות לפחות (עם האיחורים של רכבת ישראל ייצא לו בטח הרבה יותר) אז אי אפשר לעשות מן כרטי כזה, הכרטיסן ברכבת מנקב באיזשהו מקום חור ואז האיש יכול לרדת בת"א , ללכת לקניון להסתובב קצת לחזור לתחנה (יש גשר , זה לא צריך להיות כזה קשה להותיר לו לצאת מהתחנה הרי זה הוא שמפסיד לא רכבת ישראל) ואז שהוא חוזר ועולה על הרכבת אז מנקב אחר בא ומנקב חור אחר או שזה מה שעושים?
אז ככה...
ברכבת ישראל יש כרטיסים עם פס מגנטי. אתה צריך להעביר את הכרטיס בשער גם בכניסה וגם ביציאה. אם תצא מהתחנה בת"א, יירשם כאילו ניצלת את הכרטיס וכשתרצה להכנס לא תוכל!! אני לא זוכר איך זה בתחנת השלום, אבל בתחנת מרכז השערים הם בכניסה לגשר שמעל הרציפים (משני הצדדים) ואפילו לבנין התחנה אתה לא יכול לצאת בלי להעביר כרטיס! אבל... אם יש עובד ליד השער, אפשר לבקש ממנו יפה לצאת דרך השער הצדדי בלי להעביר את הכרטיס, ולקוות שאותו עובד יהיה בשער כשתחזור כדי להכניס אותך מהשער הצדדי. פעם עשיתי את זה בתחנת מרכז, כשהיו לי 40 דקות לחכות בין הרכבת שבאה מאשדוד לרכבת לבני ברק. בפעמים הבאות העדפתי להחליף רכבות בתחנת האוניברסיטה... שם השערים נמצאים בתוך "הלובי" והרבה יותר נחמד לחכות לרכבת...

Sפיידי

New member
אז בעצם...

אז ככה...
ברכבת ישראל יש כרטיסים עם פס מגנטי. אתה צריך להעביר את הכרטיס בשער גם בכניסה וגם ביציאה. אם תצא מהתחנה בת"א, יירשם כאילו ניצלת את הכרטיס וכשתרצה להכנס לא תוכל!! אני לא זוכר איך זה בתחנת השלום, אבל בתחנת מרכז השערים הם בכניסה לגשר שמעל הרציפים (משני הצדדים) ואפילו לבנין התחנה אתה לא יכול לצאת בלי להעביר כרטיס! אבל... אם יש עובד ליד השער, אפשר לבקש ממנו יפה לצאת דרך השער הצדדי בלי להעביר את הכרטיס, ולקוות שאותו עובד יהיה בשער כשתחזור כדי להכניס אותך מהשער הצדדי. פעם עשיתי את זה בתחנת מרכז, כשהיו לי 40 דקות לחכות בין הרכבת שבאה מאשדוד לרכבת לבני ברק. בפעמים הבאות העדפתי להחליף רכבות בתחנת האוניברסיטה... שם השערים נמצאים בתוך "הלובי" והרבה יותר נחמד לחכות לרכבת...
אז בעצם...
אני יכול לסוע לאן שבא לי עם הכרטיס שלי? אני יכול לסוע מחיפה לבאר שבע ומבאר שבע בחזרה לת"א כל עוד אני נמצא בתחנה? או שזה לא הולך ככה... (מצטער על השאלות, אני נסעתי ברכבת ישראל פעם אחת בלבד וגם זה היה שהייתי קטן...)

כל עוד אין כרטיסן בתחנה...

אז בעצם...
אני יכול לסוע לאן שבא לי עם הכרטיס שלי? אני יכול לסוע מחיפה לבאר שבע ומבאר שבע בחזרה לת"א כל עוד אני נמצא בתחנה? או שזה לא הולך ככה... (מצטער על השאלות, אני נסעתי ברכבת ישראל פעם אחת בלבד וגם זה היה שהייתי קטן...)
או כרטיסן ברכבת-סע כמה שאתה חפץ......... אבל ב 90 אחוז מהנסיעות יש כרטיסן, אז למה להסתבך?

Sפיידי

New member
כן

או כרטיסן ברכבת-סע כמה שאתה חפץ......... אבל ב 90 אחוז מהנסיעות יש כרטיסן, אז למה להסתבך?
כן
אבל, למה לא יכולים לשדרג את השירות של כרטיסים מגנטיים שנגיד בתחנות מסויימות כמו עזריאלי יהיה מעבר מיוחד לבעלי כרטיסים כאלו שנועים מאיזה מקום לאיזה מקום וצריכים להחליף בעזריאלי ויש איחור או משהו אז הם יוכלו לעבוד במעבר הזה, זה "מחתים" להם את הכקטיס המגנטי ושהם חוזרים אז הם עוברים דרך עוד מן שער כזה לידי השער המקורי והוא בודק אם הנסיעה עוד "בתוקף" ומכניס אותם פנימה בכול מקרה רכבת ישראל לא תפיד כסף על זה! הרי מי ששילם על הכרטיס ולא יגיע, אין לו את מי להאשים חוץ מאשר את עצמו שלא הגיע בזמן, הרכבת כבר נסעה והוא נשאר בתחנה. או, שהוא חוזר מהקניות בזמן, נכנ לתחנה ומגיעה הרכבת הוא מאושר כי גם יצא לו לעשות קניות וגם כי הגיע למקומו בזמן. אז? גם קניון עזריאלי מרוויח! ככה אין מפסידים נכון? אז למה לא לעשות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה