א-לי-מות!

Talia E

New member
א-לי-מות! ../images/Emo67.gif

האם אתם חשים אלימות בתוככם? מה אתם עושים אתה? (אם בכלל...) איך האלימות מתבטאת? (בתוככם או בסביבה) האם פעלתם פעם מתוך אלימות? האם אתם חשים את האלימות במסגרת של שיעורים? ובכלל - מה יש לכם לומר בנושא?...

כן קורה לי מידי פעם../images/Emo5.gif

כן אני חש אותה לפעמים בתוכי וזה מרגיש לי לא נעים אפילו גורם לי להתכווץ ולפעמים אפילו להרגיש ממש לא טוב אח"כ. לרוב אני מצליח להימנע מכך לנשום כמה נשימות ולהגיד לעצמי שזה סתם עוד מחשבה דמיונית פרי המוח שלי. מכות לא הלכתי שנים אני מאוד מתרחק מזה בזמן האחרון בכלל מכל גילוי אלימות במיוחד פיזית ואני ממש משתפר בזה הייתי קרוב כמה פעמים לזה אבל זה נגמר בטוב למזלי. קרה לי שחטפתי ת'עצבים והעפתי כמה דברים או בעטתי בחפץ כלשהו אבל אחרי זה הבנתי שזה היה מיותר ולפעמיםזה עזר לי להוציא אגרסיה. גם בסביבה הפנימית שלי זה קורה מידי פעם וזה ממש מפחיד אותי שהמוח שלי מייצר כאלו מחשבות, קרה לי לא פעם ולא פעמיים שעקב התקלות בכביש למשל או ראיה של משהו בטלביזיה או ברחוב גרם לי למחשבות האלו. ממש מחשבות אלימות שהרגשתי בדמיון איך עוד שניה אני מפרכס לו ת'צורה לאלף חתיכות והוא מפרפר על הריצפה כמו קרפיון, אפילו קרה שראיתי דם בדמיון. זה ממש הפחיד אותי גרם לי לא פעם לכאבי ראש ולהתכווצויות ונשימה מהירה והרגשתי ממש לא טוב עם עצמי אחרי זה. במקרים כאלה אני אומר לעצמי קח כמה נשימות עמוקות תרגע זוהי מחשבה דמיונית ותן לה להיעלם באותה המהירות שהיא הגיעה. לא אני לא מרגיש את האלימות במהלך השיעורים עד היום לא חוויתי אותה ולא הרגשתי אותה. כן בעברי פעלתי לא פעם מתוך אלימות מילולית ואפילו פיזית ועדיין הרגשתי עם עצמי ממש לא טוב תמיד חשבתי שאלו אנשים חלשים ופחדנים. היום אני יודע שזה נובע מתוך המון דברים ביניהם פחד, חוסר ביטחון, אגו ועוד סיבות. לאור המצב המכוער ששורר היום בחוץ אני מצליח להתרחק ממוקדים כאלו שאני נתקל בהם מידי פעם, לא שווה להיגרר לתגובה כי זה יכול להיגמר רע ומר. כל פלוץ היום שולף סכין ובמקרה הגרוע יותר אקדח ואנשים מאבדים את חייהם על דברים מינוריים וחסרי טעם כמו סיגריה או מקום חניה או קללה. למדתי שעדיף להוריד את האגו ולפעמים להרגיש קצת פראייר או חלשלוש או חסר ביטחון אבל זהו שיפוט ואמונה עלובה. אם להרגיש ככה ולהישאר בריא ושלם רק עם אגו פגוע SO BE IT אני מוכן. תודה טליה באמת השרשור הזה עוזר הרגשתי פתאום כשקראתי אותו שיש לי הרבה מה לכתוב
.

TheGreatNut

New member
אני רוצה להגיד...

שיהיה לי חבל לשמוע אדם שיגיד לי שהוא אינו חש שיש בו אלימות משום שכמו שאני תופס זאת כיום, זה אומר שרמת הקשב שלו לעצמו נמוכה, לפחות בנושא זה. אהבה, שנאה, כעס, צחוק, רכות, נוקשות, נעימות, אלימות... כולם נמצאים בנו. תמיד היו ותמיד יהיו...

למעלה