א-ב של גוגיות

litzuf

New member
א-ב של גוגיות../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אהבה
האהבה היא חלום מתוק. הנישואים הם השעון המעורר. בן זוג
מי שיעמוד לצדכם בכל הצרות שלא היו מתרחשות אלמלא התחתנתם. גירושים
חשוב מאוד שהגירושים יעלו יפה כי הם נמשכים, בדרך כלל, יותר זמן מהנישואים. דיבורים
האמצעי השני לתחזוקה נכונה של הנישואים (הראשון הוא שתיקה). הקשבה
תנאי חשוב להידברות בריאה, לתקשורת חיובית. מי שרוצה שאשתו תקשיב לו טוב, שידבר מתוך השינה. ויתורים
במציאות הישראלית קיבל המושג צורה מעניינת. עורכי דין יושבים ארוכות עם בני הזוג בניסיון להגיע להסכם ביניהם. לבסוף אומר אחד: די, לא נוכל להתקדם בלי ויתורים, שיהיה כבר כמו ש א נ י רוצה! זוגות מתאימים
יש דבר כזה. בעיקר בחנות נעליים. חתונה
בעל נבון חוזר שוב ושוב במהלך הנישואים על המשפט המרגש שאמר בחתונה - "הרי את מקודשת לי" - אבל בשינוי קל: "הרי את מחודשת לי". טעויות
לטעות זה אנושי. להאשים את בן הזוג בטעות - זה ע ו ד יותר אנושי. ילדים
צריך להשקיע בשמירת קשר טוב איתם. כסף, אגב, הוא אמצעי נהדר להשגת מטרה זו. כסף
בעל מצליח מרוויח יותר כסף ממה שאשתו מסוגלת להוציא. אישה מוצלחת היא מי שמוצאת בעל כזה. לא
מילה שימושית מאוד. צריך לומר אותה - ואז לנהל משא ומתן. מזונות
חובה כספית. מיושמת כאשר שני אנשים עושים שגיאה - אבל רק אחד משלם עבורה. נישואים
נישואים הם מוסד. האהבה, כידוע, עיוורת. לפיכך, הנישואים הם מוסד לעיוורים. ספרים
מהו הספר הדק ביותר בעולם? "מה גברים יודעים על נשים". ומהו הספר העבה ביותר? "מה גברים חושבים שהם יודעים על נשים". עצות
קשה לפגוש בבעל שמבקש עצה איך לשלב בין נישואים לבין קריירה. פשרה
הדילמה של אישה בבחירת בן זוג: לחיות עם גבר שנשים לא נמשכות אליו - ולהיות בטוחה. או לחיות עם גבר שאינו מושך נשים - ולא להיות מאושרת. צדק
בכל מחלוקת זוגית יש שני צדדים: הצד שאינו צודק - והצד שלך. קסם
"בעלי הוסיף קסם לנישואים שלנו", אמרה מישהי. "איך?" שאלו אותה. "הוא נעלם", השיבה. רווקים
עצה טובה לנשים: אל תחפשו בעל - חפשו רווק. שקר
ההיפך מאמת. הדבר שזוגות רבים אומרים כאשר הם מגיעים לרגע של אמת. תקשורת
אישה תיארה את התקשורת בינה לבין בעלה אחרי הנישואים: בשנה הראשונה - בעלי דיבר ואני הקשבתי. בשנה השנייה - אני דיברתי ובעלי הקשיב. בשנה השלישית - שנינו דיברנו, והשכנים הקשיבו.

למעלה