את מי התקשורת תאשים?

שמלת תחרה1

Well-known member
יחידת בלוני התבערה בעזה מאיימת לחדש מחר, עם תחילת מצעד הדגלים בירושלים, את הצתת השדות בעוטף.

שמלת תחרה1

Well-known member
יחידת בלוני התבערה בעזה מאיימת לחדש מחר, עם תחילת מצעד הדגלים בירושלים, את הצתת השדות בעוטף.
מחר בית המשפט ידון בתיקי נתניהו?

חמאס מאיים בירי רקטי אל ערים מרכזיות בישראל מחר אם מצעד הדגלים יתנהל במסלול המתוכנן לו.

לו ביבי היה ראש ממשלה, היו טוענים שבכוונה אישר את מצעד הדגלים כדי למנוע את הגעתו לבית המשפט.

כוכבית מצויה

Well-known member
מחר בית המשפט ידון בתיקי נתניהו?

חמאס מאיים בירי רקטי אל ערים מרכזיות בישראל מחר אם מצעד הדגלים יתנהל במסלול המתוכנן לו.

לו ביבי היה ראש ממשלה, היו טוענים שבכוונה אישר את מצעד הדגלים כדי למנוע את הגעתו לבית המשפט.
זה עדיין נכון, הממשלה הקודמת אישרה את המצעד.

כוכבית מצויה

Well-known member
אז מה? בר לב יכל להפוך את ההחלטה, אך הוא החליט, כצפוי, לא להפוך אותה.
בנט הוא כמו אישה שמקבלת תפקיד של גבר לכן מנסה להראות שהיא יותר קשוחה, לכן זה לא יקרה |נחמה|
ביטול ההחלטה לא שקול לאי אישור מהתחלה.
זה בדיוק כמו שביטול הסכם אוסלו לא מביא לאותה נקודה כמו לפני חתימתו.
חוץ מזה התקשורת לא בהכרח מאשימה את מי שאשם.

Harrington

Well-known member
מנהל
הכושי עשה את שלו, הכושי יכול ללכת ;)
זה קצת מהיר מדי אפילו בשביל השמאל הנאור ומוסדותיו, אבל אני חושב שמאוד לא יהיה מופרך להניח שאם תוך 6-12 חודשים נראה שבנט לא מיישר קו עם השמאל בממשלתו, תיפתח חקירה פלילית נגדו על איזה אפצ'י שעשה ב1968.

Harrington

Well-known member
מנהל
אגב בשבוע שעבר כשזה היה ביבי, הם איימו בירי טילים. עכשיו קצת בלונים. נראה שגם בחמאס מעדיפים את ממשלת הרל"ב והשיסוי.

דיברגנט חדש

Well-known member
אגב בשבוע שעבר כשזה היה ביבי, הם איימו בירי טילים. עכשיו קצת בלונים. נראה שגם בחמאס מעדיפים את ממשלת הרל"ב והשיסוי.
האיום של חמאס, לפי דיווח ב"אל-אחבאר" הלבנוני, הועבר לישראל דרך המתווכים ממצרים ומהאו"ם. בארגון הטרור דורשים שישראל תבטל את מצעד הדגלים או תשנה את תוואי מסלולו. בחמאס הזהירו מפני תגובה צבאית לכך, שעלולה להתפתח למערכה אזורית. בהנהגת חמאס, דרך ראש המודיעין המצרי עבאס כאמל, איימו כי צעדות שכאלה עלולות לגרום לפיצוץ - וכי אופי התגובה לא יהיה שונה מהתגובה מעזה במבצע "שומר החומות". לנוכח האיומים, בחיל האוויר החליטו לתגבר את פריסת כיפת ברזל בדרום בסוללה אחת.

Harrington

Well-known member
מנהל
האיום של חמאס, לפי דיווח ב"אל-אחבאר" הלבנוני, הועבר לישראל דרך המתווכים ממצרים ומהאו"ם. בארגון הטרור דורשים שישראל תבטל את מצעד הדגלים או תשנה את תוואי מסלולו. בחמאס הזהירו מפני תגובה צבאית לכך, שעלולה להתפתח למערכה אזורית. בהנהגת חמאס, דרך ראש המודיעין המצרי עבאס כאמל, איימו כי צעדות שכאלה עלולות לגרום לפיצוץ - וכי אופי התגובה לא יהיה שונה מהתגובה מעזה במבצע "שומר החומות". לנוכח האיומים, בחיל האוויר החליטו לתגבר את פריסת כיפת ברזל בדרום בסוללה אחת.
שמעתי דיווחים שמצרים הודיעו שהחמאס הודיע וכו', מערכה חדשה. לכאורה זהה לשבוע שעבר. אבל אם אני מסתכל נטו על ההצהרות הפומביות שלהם? אולי אני טועה אבל נדמה לי שזה לא אותו דבר. שונה משמעותית.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני לא יכול לבוא בטענות כלפי אף אחד כולל
בן
נעוות
המרדוט..
בעת שגם נתניהו הזניח את חוטף עזה לא מעט זמן.
צריך להיות הוגן ולומר את האמת.

נסיך.333

Well-known member
מדינה עם גברים בראשה ולא נוכלים הייתה מודיעה מייד לחמאס שאם יירה טיל אחד או בלון אחד
יהיה מייד "שומר חומות 2" אבל זה כמובן לא יקרה..

למעלה