את זוכרת

behappy

New member
את זוכרת

הכל היה פשוט יותר היינו רצות בגשמים ובחום ובבקרים חשוכים ובלילות רותחים כואבות ביחד והיה רק שביל אחד,פתוח וברור ושלנו והיה המון צחוק וגם חלום לפעמים והיו הדמעות והאהבה והשנאה והקנאה ובנינו עולם וניסינו להבין את זוכרת כבר הפכנו לדומות כ"כ התבלבלו בינינו,חשבו שאנחנו תאומות והיינו ותמיד אחת בשביל השניה וכל הסודות וכל הכאבים וכל ארמונות החול וכל האסור וכל ההרס העצמי שהפך ללגיטימי כל כך כי עשינו אותו ביחד אפילו עזרנו אחת לשניה ורק עכשיו אני יודעת כמה טיפשות ופחד התערבבו כאן וכמה הלכנו לאיבוד איך טבענו מתחת לכל החולות שלנו. את זוכרת היינו הכי בכל מה שלא חשוב בכלל וחוץ ממנו לא היה כלום אז כיבינו ת'אורות לאיזה שנתיים כל כך ארוכות. את זוכרת כשהתחלנו להתפכח וזה אפפעם לא קרה ביחד את ההחלמה היינו צריכות לעשות לבד <וזו היתה המפלצת הכי מפחידה בשבילנו> כבר לא היינו בביחד הזה כל הארמונות מתו נשארו רק גלים והים הזה והסלעים הם עד היום מזכירים לי אותך.

behappy

New member
פעם

הזמן נמתח בלי סוף הימים היו שווים וברורים רק השקיעות היו אחרות כל פעם. היום כבר התרגלתי שהן כל יום מדהימות אותי מחדש ואולי ומזה אני הכי מפחדת אני בכלל לא אנשום אותן. פעם הזמן הבטיח לי עכשיו הידיים רועדות לי מהמתח שהוא לא יקיים ואולי בסוף הידיים ירעדו לי כל הזמן. והכל,נוזל כלכך מהר ועוד שעות וימים וחושך ואור ורסיסי רגעים ובדלי זכרונות ועוד צמאונות ועוד רצונות ועוד הבנות והשלמות והחמצות וכוכבים שמתים וקרניים דועכות וכל העצמה הזו שמתערפלת כל יום פעם היו לי אגמים שלמים של זמן עכשיו האגמים מציפים אותי ואני נשארת יבשה.

רותי ב.

New member
שני קטעים נפלאים ...

צובטים בנשמה. אני משתדלת לאחרונה לא לחשוב יותר מדי על כל ה-פעם-ים האלה.

Efrat*

New member
...

לא יודעת למה אבל הקטע הראשון עשה לי צביטה בלב, עצוב. והקטע השני, יפה יפה..

למעלה