את ואני

עדי 22

New member
זוהר חמוד!

יש צאט אםן בא לך.. תוכל להסביר לי הכול שם עדי

עדי 22

New member
לזוהר ../images/Emo10.gif

חיכיתי לך בצ´אט ולא הגעת.. אולי לא הבנתי? וצחקת איתי כאן.. בכל אופן חיכית לך ולא הגעת.. וחיכיתי... עדי

זוהר בפורום.....

קראתי את הודעתך...ונפעמתי אחר כך קראתי את השירשור....ורציתי לבכות משמחה שהציפה אותי גלים גלים. איזו רגישות... פשוט מקסים. חיפשתי אותך, ומצאתיך כותב מילים יפות במקומות רחוקים. אתה יודע שאני פה רק בסופי שבוע,(בצבא) אל תשכח להגיד שלום ידידי. אוהבת...יותר, מיום ליום, שלך ילדה. נ"ב- אל תפסיק לרשום לעולם!!!

זהרי

New member
לילדה שלי

נסעתי להמון מקומות בחפשי אחרייך נכנסתי ליערות חציתי נהרות נלחמתי באבירים עד שישבתי על גדם של עץ ישבתי חפנתי את ראשי בידי אמרתי לעצמי לא אמצא אותה שוב... ואת כמו מן היער יצאת הפתעת אותי כל כך אוהב אוהב זהרי

רעי...(ראי)

ובתוך היער, ילדה יחפה מסתתרת בין עצים הרוח שורקת בשערה. לפתע מרחוק, שומעת היא מילים דמות ישובה על גזע עץ. מנגינות עלים, מנגנת הדמות. ליבה מתמלא אהבה, יוצאת היא ממחבואה. שבת שלום לך. אוהבת ילדה.

זהרי

New member
מתפלל אני

מתפלל אני לאלהים אלהים שלי שמור לי על ילדתי הבא לה שמחת חיים נטע בה את התקווה שהאושר לחיים טובים ואלהים מבטיח אני לך שאשמור עליה בכל תקופה אבל כעת היא שלך לכן שמור לי עליה באהבה זהרי...אוהב אוהב

../images/Emo51.gif

אוות אדם \ אוקטביו פס. אני אדם: איני נשאר זמן רב, והלילה גדול הוא ועצום. אבל אני מביט למעלה: קורא בכוכבים. מבלי לדעת אבין: גם אני נכתב עכשיו וממש ברגע זה מישהו מאיית גם את שמי בשמיים. (השיר בהקשר לתפילה) הגבתי לך גם ב- פורום ספרות ושירה...

זהרי

New member
לך ילדה

אני יושב כאן וחושב לי איך מצאת אותי בכל הפורומים והגעת לכתוב לי ורק בשבילי ואני הרי לא מכיר אותך אבל נגעת ללב שלי גרמת לי משהו שונה להרגיש וזה שלא נהלנו שיחות ארוכות או דבר דומה רק רצית למצא אותי עשית אותי מאושר הערב תודה לך ילדה תודה

tairon

New member
מדהימים שאתם!!!

כולכם ...שרשור מלא אהבה... ואנשים עם לב ענק..

למעלה