את הלילה "ביליתי" בבית חולים

קטיפה

New member
את הלילה "ביליתי" בבית חולים../images/Emo5.gif

אתמול בערך בשעה 1 בלילה אמרתי לאמא שלי שאני לא יכוןלה לנשום זה ממש כאילו משהו סותם לי את קנה הנשימה. ואחרי משהו כמו 2 דקות איבדתי את ההכרה לקחו אותי לבית חולים שם היה לי דופק נורא מהיר ולחץ דם נורא נורא גבוה האמוגלובין שלי היה על 4 וחצי נתנו לי עירוי דם ורשמו לי מרשם לכדורים קיבלתי אינפוזיה כל היד שלי מחוררת עכשיו והיה לי גם סוכר נמוך חזרתי לפני איזה שעה וגם עשו פרצוף שביקשתי ללכת לנח בבית.. עכשיו אני בסדר בערך.. שבוע טוב קטיפה

gaia20

New member
אוי, קטיפה....

אני מקווה שהכל בסדר איתך עכשיו, אני חייבת להודות, שברת את שיא ההומוגלובין הנמוך... אצלי הכי נמוך היה 6.6.......
קחי ממני חיבוק ענקי
תנוחי, תשתי הרבה....נראה לי שתה יהיה בסדר במקרה הזה וגם הרבה מיים. עדכני אותנו איך את מרגישה.

lupland

New member
שירלי.ברוכה השבה הבייתה

היי שירלי.הייתי בחוץ ועכשיו ניכנסתי.מצטער לקרוא שבילית את הלילה בבית חולים. שירלי.אנחנו כולנו "סובלים" מלופוס.כל אחד בצורה שונה.לכן קוראים לזה המחלה בעלת ה1000 פרצופים. אבל דבר אחד משותף לכולנו חייבים להיות קשובים לגוף שלנו. תרגישי טוב אחותי הקטנה.ואם צריך משהוא שאני יכול לעזור אל תתבישי.בקשי.

ל3

New member
שירלי שלי

אני רוצה כל כך לחבק אותך , את עוברת דברים לא קלים לגילך ואם זאת יש בך את הכוחותלשמור על אופטימיות ולהאמין שיהיה טוב והיה טוב שירלי אם רק תעזרי לעצמך. קחי את כל התרופות ותלכי לרופא כשאת מרגישה רע- אל תחכי להגיע למיון. המון בריאות מתוקה ואני פה איתך- תמיד אוהבת מאוד
שירי

lupland

New member
שירלי השמיעי קול קוקוריקו תרנגול...

שירלי בוקר טוב אחותי הקטנה. ספרי מה שלומך הבוקר.אני קופץ לנתניה ומקווה למצוא תשובה ממך כשאחזור אסף.

קטיפה

New member
אני עכשיו ב..

בבית חולים כותבת מהחשב הנייד של "שותפי" לחדר פשוט רשמתי סיסמה. כנראה ישחררו אותי בערב . המשך יום נהדר שירלי

ל3

New member
שירלי שלי

החלמה מהירה מתוקה ומקווה שתשתחררי היום. איך את מרגישה? מה אומרים הרופאים מחכה לשמוע ממך ( ורק בשורות טובות הלוואי) אוהבת

ilush

New member
הי חמודה

שירלי, רק עכשיו אני נכנסת לפורום אחרי שאתמול והיום כל היום לא ביקרתי פה.... ילדונת, איזה באסה... כרגיל, את נשמעת על הכיפאק ונשמע שאת מתייחסת לדברים עם חיוך (עד כמה שאפשר..). מקווה שאת כבר בבית וגם אם לא שתשתחררי בקרוב. אני רואה שאת מסתדרת בכל מצב, הא? (המחשב של השכן..)- שגעון, ככה את ואנחנו יכולים להמשיך להיות מעודכנים. זהו, אז שיהיה רק טוב, תחזיקי מעמד ותרגישי טוב, חיבוקים,חיבוקים,חיבוקים, אילנית.

gaia20

New member
שירלי, שירלי, שירלי....

אז, אני מבינה שאת כבר בבית.... מאוד מקווה בשבילך שאת כבר ישנה לך איפשהו בחלום השביעי..... שולחת לך מכאן חלומות מתוקים וחיבוקים חזקים.... אני רוצה לשמוע ממך כשאת קמה, ברור?......

lupland

New member
כבשה 28 כבשה 29 כבשה 30 כבשה....

שירלי היקרה. שמח לשמוע מריטה שאת בבית ומקווה כמו גאיה שאת ישנה כרגע ושוב כמו גאיה מקווה לשמוע ממך בהקדם ובעיקר מקווה שיש התיצבות במצבך אסף

למעלה