אתר bus.gov.il יסיים פעילותו ב-30.9

arseny92

Well-known member
מנהל
בתקווה שהם מעודכנים כי בזמנו הם פרסמו הודעות שלוח זמנים מעודכן ניתן למצוא באתר כל קו. נצל"ש אתרים. בעיתוני הסופ"ש הייתה ברכת שנה טובה מחברת תנופה פורסם שם אתר. מישהו הצליח להכנס? www.tnufa-t.com
למרחב שם (domain) זה, אין רישום כתובת שרת (A) ב-DNS. רשומות TXT, MX, SOA, NS רשומים, אבל ללא A או AAAA לא ניתן לדעת את כתובת השרת ולהתחבר

בתקווה שהם מעודכנים כי בזמנו הם פרסמו הודעות שלוח זמנים מעודכן ניתן למצוא באתר כל קו. נצל"ש אתרים. בעיתוני הסופ"ש הייתה ברכת שנה טובה מחברת תנופה פורסם שם אתר. מישהו הצליח להכנס? www.tnufa-t.com
אין להם אתר למרות שאמורים להתחיל לפעול בקרוב. זה לא סימן מעודד

סליחה, לא כול כך הבנתי אז איך אני הולך לבצע חיפוש נסיעות שישלבו את כול החברות בחיפוש אחד
לחצתי על הקישור, ומי שרוצה לחפש דרך המחשב יהיה חייב להשתמש באתרים פרטיים וממשקים שלדעתי פחות נוחים.
ממש חוצפה!
לא מעוניין שאתר פרטי ירוויח עלי כסף על החיפוש, איפה שרת התחבורה עדיין מכוונת את הטמ"פ במזגן?

arseny92

Well-known member
מנהל
האתר החדש מפנה ליישומוני תכנון מסלול, מה עושים אם סתם רוצים לוח זמנים של קו מסוים? חייבים מעכשיו לזפזפ בין אתרי המפעילות כמו פעם?
הייתי משתמש ב- bus.gov.il גם כדי לבדוק מחירי נסיעה למקטעים בינעירוניים כדי לדעת מראש כמה ערך צבור לטעון כדי לא להתקע באמצע שומקום, למרות שלפעמים היה מידע לא נכון למקטע או "נתון חסר", זה עזר לתכנן גם את ההיבט הפיננסי בשימוש במספר מפעילים במסלול.
אז יוצא שאם אין לי סמארטפון עם אפליקציה (איזו אפליקציה נותנת מחיר המסלול לשימוש ברב-קו?) ומתכנן בדפדפן במחשב לפני יציאה, אז גם את זה לוקחים מהציבור.

שמונו

Active member
הייתי משתמש ב- bus.gov.il גם כדי לבדוק מחירי נסיעה למקטעים בינעירוניים כדי לדעת מראש כמה ערך צבור לטעון כדי לא להתקע באמצע שומקום, למרות שלפעמים היה מידע לא נכון למקטע או "נתון חסר", זה עזר לתכנן גם את ההיבט הפיננסי בשימוש במספר מפעילים במסלול.
אז יוצא שאם אין לי סמארטפון עם אפליקציה (איזו אפליקציה נותנת מחיר המסלול לשימוש ברב-קו?) ומתכנן בדפדפן במחשב לפני יציאה, אז גם את זה לוקחים מהציבור.
אוטובוס קרוב
גם באתר וגם באפליקציה נותנים מידע מלא על מחיר נסיעה למסלול לכל האוםציות שיש (ערך צבור, יומי, שבועי, חודשי אתיקוף באפליקציה)
וגם עושים את החישוב איזה הכי זול

חעחעחע11

Active member
סליחה, לא כול כך הבנתי אז איך אני הולך לבצע חיפוש נסיעות שישלבו את כול החברות בחיפוש אחד
חייב להגיד שה"שירות" החדש רע, רע ממש!
למזלי אני כבר לא משתמש בתחבורה הציבורית, ככה שלרוב אני לא צריך גם את השירותים המשלימים (כמו מאגר מידע נורמלי) הכושלים במילא, אבל מחר החלטתי לנסוע באוטובוס לפתח תקווה ואתר bus.gov.il עוד היה נורמלי! עכשיו גם זה לא, ואני מסתבך יותר עכשיו. על אתר אפיקים אני בכלל לא בונה.

846

Active member
הסגירה נדחתה

סגירת אתר bus.gov.il תיבחן מחדש

ארגוני התחבורה הציבורית מחו על התוכנית לסגור את האתר הממשלתי המרכז את לוחות הזמנים של האוטובוסים, וממשרד התחבורה נמסר ל-ynet כי ההחלטה תיבחן מחדש. "הורדת אתר זה מהאוויר תפגע ביכולת הנוסעים לדרוש את הזכויות המגיעות להם לפי חוק: עמידה בלוחות הזמנים", כתבו הארגונים

חעחעחע11

Active member
הסגירה נדחתה

סגירת אתר bus.gov.il תיבחן מחדש

ארגוני התחבורה הציבורית מחו על התוכנית לסגור את האתר הממשלתי המרכז את לוחות הזמנים של האוטובוסים, וממשרד התחבורה נמסר ל-ynet כי ההחלטה תיבחן מחדש. "הורדת אתר זה מהאוויר תפגע ביכולת הנוסעים לדרוש את הזכויות המגיעות להם לפי חוק: עמידה בלוחות הזמנים", כתבו הארגונים

זאת כתבה משעה 10 בבוקר,
עכשיו 23 בלילה ועדיין אין מידע על קווים,
ובאתר עדיין מופיע שהאתר ייסגר.
בושה שבימים כאלה של חגים, שאנשים משתמשים יותר בתח"צ, ועכשיו אין להם מידע. חוץ מאגד, שמפעילה גם את bus.gov.il, האתרים של החברות האחרות זה זוועה.

scooby5

Member
זאת כתבה משעה 10 בבוקר,
עכשיו 23 בלילה ועדיין אין מידע על קווים,
ובאתר עדיין מופיע שהאתר ייסגר.
בושה שבימים כאלה של חגים, שאנשים משתמשים יותר בתח"צ, ועכשיו אין להם מידע. חוץ מאגד, שמפעילה גם את bus.gov.il, האתרים של החברות האחרות זה זוועה.
אולי זה קצת היתלות באילנות גבוהים, אבל האתר של הרכבת בגרמניה, שמשלב את כל אמצעי התחבורה במדינה, וגם מחוצה לה, הוא פשוט, נוח ונותן מידע אמין, בזמן אמת ולחודשים קדימה

חעחעחע11

Active member
ממש מעצבן שעד עכשיו אין מידע באתר על קווים!!
האוטו במוסך, וככול הנראה אצטרך להגיע מחר לעבודה בתח"צ של כמה חברות וצריך עכשיו לעבור חברה חברה לבדוק ולנסות לתכנן עם זה מסלול

למעלה