אתר bus.gov.il יסיים פעילותו ב-30.9

חעחעחע11

Active member
סליחה, לא כול כך הבנתי אז איך אני הולך לבצע חיפוש נסיעות שישלבו את כול החברות בחיפוש אחד

קבצים מצורפים

• Screenshot_2021-09-02-01-53-59-835_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-02-01-53-59-835_com.android.chrome.jpg
    KB 520.2 · צפיות: 35

GoldenEyes

Well-known member
כן אבל שאתה נכנס זה כאילו מפנה אותך לאפליקציות תחצ
נכון,
רק עכשיו שמתי לב
ואם ראית רשום שם "אתרים ויישומונים" ויש שם את האתר שהם מפסיקים את פעולתו :ROFLMAO:
ככה נראה משרד התחבורה , והשרה שלו

connex

Active member
סליחה, לא כול כך הבנתי אז איך אני הולך לבצע חיפוש נסיעות שישלבו את כול החברות בחיפוש אחד
הגשתי פנייה במסגרת פניות הציבור בבקשה להשאיר את האתר ולו רק לצורך מתן מידע מרכז על כל הקווים שבכל החברות ובמיוחד שבתקופה הקרובה צפויות העברות ממפעיל אחד לאחר ולקוח מזדמן עלול שלא למצוא מידע על הקו אותו הוא צריך ולכן חשוב שיהיה אתר מרכז של כל הקווים כולל מי מפעיל אותם. אני למשל בתכנון נסיעה משתמש רק תוך כדי תנועה כדי לראות בתחנה שאני נמצא מתי יגיע אוטובוס לנסיעות המשך אבל לו הייתי צריך להגיע למקום מסויים לצורך הענין בית שמש שם אני יודע למשל שסופרבוס מפעילה קווים ולא מוצא אותם כי עברו לנתיב אז יש כאן בעייתיות כי לא כל אחד גולש פה בפורום ומתעדכן על שינויים אז חובה שיהיה אתר מטעם משרד התחבורה שיתן את המידע. אני מאמין שהכל עניין של תקציב וברגע שתקציב המדינה יעבור אז ימצא מימון אבל חשוב שעוד אנשים יסבירו למשרד התחבורה על נחיצות האתר

מיקלוש77

Well-known member
המשרד נראה הרבה יותר מבטיח עם השרה החדשה שבראשו.
החיסרון באתר הישן הוא שזה היה רק אוטובוסים. האפליקציות נותנות שילוב עם רכבת.
גם ככה זה היה אתר עלוב עם ממשק עלוב.

לא צריך סתם להשמיץ...

חעחעחע11

Active member
המשרד נראה הרבה יותר מבטיח עם השרה החדשה שבראשו.
החיסרון באתר הישן הוא שזה היה רק אוטובוסים. האפליקציות נותנות שילוב עם רכבת.
גם ככה זה היה אתר עלוב עם ממשק עלוב.

לא צריך סתם להשמיץ...
דווקא האתר היה לי נוח ברמות.
ולגבי הרכבת, אני זוכר כמה פעמים שעשיתי חיפוש "מוצא ויעד" וזה כן שילב לי קווי רכבת, אבל זה היה פעם ככה פעם ככה. וזה צ'יפס להגדיר את האתר שישלב גם רכבת

קו 415

Active member
מעניין אותי האם הנוסעים המזדמנים שלא נוסעים בספטמבר העמוס חגים יידעו שהאתר נסגר.
או שבעוד חודש יהיו 5000 גולשים ביום שיחפשו את האתר ולא יימצאו.
במילים אחרות האם ייצא הודעת דוברות מסודרת או פרסומות מספר ימים לפני?

ומישהו יודע על סמך איזה מזג נתונים עובד איפהבוס והתחנה? האם הוא מסונכרן עם משרד התחבורה ?

GoldenEyes

Well-known member
מעניין אותי האם הנוסעים המזדמנים שלא נוסעים בספטמבר העמוס חגים יידעו שהאתר נסגר.

ומישהו יודע על סמך איזה מזג נתונים עובד איפהבוס והתחנה? האם הוא מסונכרן עם משרד התחבורה ?
כשנכנסים לאתר , קופצת הודעה שהוא ייסגר ב 30.9
מאמין שכאשר ייסגר , תהיה הודעה שמפנה לאתר החדש

אני מניח שהם הסתכלו על הטראפיק וראו שהוא מאד נמוך. בגדול זה אתר שנבנה על ידי אגד עבור משרד התחבורה באופן "זמני" עד שהמשרד ירים אתר משלו. אז הזמני לקח כמה שנים טובות אבל בסוף הגיע.
כל האפליקציות למינהן שואבות את המידע מאותו מקור - מערכת הרישוי של משרד התחבורה, המשחררת את המידע כל לילה לשבעה ימים קדימה (GTFS) וכן משחררת את מידע המיקום של האוטובוסים כל הזמן (פרוטוקול סירי, אין קשר לאפל).
אני מניח שמה שיחליף את bus.gov.il יהיה אתר שיתבסס על אפליקציית התחנה, אבל אני לא יודע אם זה נכון.

EHP12

Active member
כרגע מבחינתי המוביט מחליף את האתר של משרד התחבורה שבזמן האחרון כבר לא מספק לוחות זמנים.

846

Active member
כרגע מבחינתי המוביט מחליף את האתר של משרד התחבורה שבזמן האחרון כבר לא מספק לוחות זמנים.
תחפש לך אפליקציה אחרת, מוביט טועה רוב הזמן ובגדול, מגיעים אלי נוסעים עם שאלות שונות ומשונות ומיד אני מזהה שמקור המידע שלהם הוא מוביט, אני אישית ממליץ להם על "אוטובוס קרוב". אני משתמש בה ללא בעיות.

arseny92

Well-known member
מנהל
מגיעים אלי נוסעים עם שאלות שונות ומשונות
שאלת ה-"האם זו רכבת לתל אביב?" נשאלה אלי היום ברציף תחנת יצחק נבון 10 פעמים תוך רבע שעה (סתם ישבתי לחכות עד היציאה לפני שנכנסתי לקרון) ועוד 10 פעמים מנוסעים נכנסים במשך הרבע שעה הנוספות לפני יציאתה כאשר כבר נכנסתי לקרון.

846

Active member
שאלת ה-"האם זו רכבת לתל אביב?" נשאלה אלי היום ברציף תחנת יצחק נבון 10 פעמים תוך רבע שעה (סתם ישבתי לחכות עד היציאה לפני שנכנסתי לקרון) ועוד 10 פעמים מנוסעים נכנסים במשך הרבע שעה הנוספות לפני יציאתה כאשר כבר נכנסתי לקרון.
אז תחשוב אילו שאלות שואלים נוסעים שנמצאים בתחנת אוטובוס לא מוכרת באיזור שהם לא מכירים.....

מנכל אחד

Active member
אני חושב שהם יכולים לכתוב שהאתר כבר סיים את פעילותו, המידע באתר לא מעודכן!
באתר רשום השבוע שכל הקווים פועלים רגיל כאילו אין ראש השנה.

האתר החדש מפנה ליישומוני תכנון מסלול, מה עושים אם סתם רוצים לוח זמנים של קו מסוים? חייבים מעכשיו לזפזפ בין אתרי המפעילות כמו פעם?

connex

Active member
האתר החדש מפנה ליישומוני תכנון מסלול, מה עושים אם סתם רוצים לוח זמנים של קו מסוים? חייבים מעכשיו לזפזפ בין אתרי המפעילות כמו פעם?
בתקווה שהם מעודכנים כי בזמנו הם פרסמו הודעות שלוח זמנים מעודכן ניתן למצוא באתר כל קו. נצל"ש אתרים. בעיתוני הסופ"ש הייתה ברכת שנה טובה מחברת תנופה פורסם שם אתר. מישהו הצליח להכנס? www.tnufa-t.com

למעלה