אתר שמרכז נתוני מסחר

מצב
הנושא נעול.

zvikap

New member
אתר שמרכז נתוני מסחר

אתר שמרכז נתוני מסחר
שלום לכולם רציתי לדעת אם קיים איזשהו אתר שאפשר לבדוק דרכו נתוני מסחר(שער פתיחה שער סגירה שער שיא וכו) של המניות הישראליות מספר חודשים אחורה(כלומר בתאריך מסוים מה היה שער פתיחה של מנייה מסוימת) אשמח לתגובה בתודה מראש ZIK

zvikap

New member
יש אתר כזה ?

יש אתר כזה ?
שלום לכולם רציתי לדעת אם קיים איזשהו אתר שאפשר לבדוק דרכו נתוני מסחר(שער פתיחה שער סגירה שער שיא וכו) של המניות הישראליות מספר חודשים אחורה(כלומר בתאריך מסוים מה היה שער פתיחה של מנייה מסוימת) אשמח לתגובה בתודה מראש ZIK

dw2322

New member
יאהו

יש אתר כזה ?
יאהו
בבקשה - צרפתי לך לדוגמה נתונים היסטוריים של מניית אמפל. אפשר כמובן להחליפה בכל נייר אחר (ישראלי או זר) ולהגדיר את חתך הזמן המבוקש. ברשימה רואים שער פתיחה, גבוה יומי, נמוך יומי, סגירה ונפח מסחר. יאהו מאפשרים לך גם להוריד את זה לאקסל, כדי לעשות עוד חיתוכים או ניתוחים.

שבוע טוב dw !

יאהו
בבקשה - צרפתי לך לדוגמה נתונים היסטוריים של מניית אמפל. אפשר כמובן להחליפה בכל נייר אחר (ישראלי או זר) ולהגדיר את חתך הזמן המבוקש. ברשימה רואים שער פתיחה, גבוה יומי, נמוך יומי, סגירה ונפח מסחר. יאהו מאפשרים לך גם להוריד את זה לאקסל, כדי לעשות עוד חיתוכים או ניתוחים.
שבוע טוב dw !
האם לדעתך אמפל אטרקטיבית עכשיו? חשבתי לרכוש אותה לפני כמה חודשים, אבל בסוף הלכתי על דברים אחרים. תודה מראש!

dw2322

New member
אני חושב שכן

שבוע טוב dw !
האם לדעתך אמפל אטרקטיבית עכשיו? חשבתי לרכוש אותה לפני כמה חודשים, אבל בסוף הלכתי על דברים אחרים. תודה מראש!
אני חושב שכן
הם מתכוונים להכניס את פעילות emg (אספקת גז ממצרים לישראל) לתוכה, מה שיהפוך את הנייר לשחקן משמעותי במשק האנרגיה בישראל בעשור הקרוב, ובהנחה שיבוצע גם רישום כפול בבורסה התל-אביבית נראה לי שזה יעלה את העניין בחברה (בחודשים האחרונים יש קצת יותר ווליומים, אבל עדיין לא משהו מי יודע מה). הנייר נסחר סביב הונו העצמי, כך שלדעתי הוא לא מתומחר, לפי שעה בכל אופן, לפי חלומות בהקיציס (ע"ע מנופים וכל מיני ניירות מבוססי פנטזיות) כך שנראה לי שה downside לא נורא ומבחינת ה upside אם, טפו טפו טפו, יתחילו לתמחר שמה לפי פנטזיות (ויגיעו גם המלצות של בעלי טורים בעיתונים ורודים...) אז אפשר יהיה להפרד מהנייר כידידים, ברמות תמחור גבוהות בהרבה (ואז גם הווליומים יהיו הרבה יותר גדולים). מחזיק ולא ממליץ

מצב
הנושא נעול.
למעלה