אתר שבניתי

Mr Boggy Man

New member
אתר שבניתי

טוב בניתי אתר פרוע שובב ומוזר מאוד בצבעים חמים של אדום (ולבן. אני לא אוהב כדורגל...כבר אני אומר) למוזיקה פשוטה שהתחלתי לאהוב ולייצר (טראנסים מסיבות ודנס....אני אוהב ליצור לא לשמוע בלה) בכל אופן, חוץ מהLoading המעצבן הכל שם עובד....אני מקווה ו....תגידו לי מה דעתכם על העיצוב (כבר מודיע, אני ועיצוב....בלעט....לא הולכים ביחד....מקווה שהפעם זה הלך) http://www.brinkster.com/FileManager.asp?nf=\Music

CoooooL

New member
כמה דברים יש לי לומר...

תראה... הרעיון חמוד אבל הצבעים צורמים לעין ומה שעוד יותר הפתיע אותי זאת האנגלית שם. לידיעתך: The site open today זה לא נכון... אתה אמור לרשום The site has opened today יענטו - עבר עם קשר להווה וזאת לא הטעות היחידה שם... לתשומת ליבך, פבל טובולסקי

amirbilu

New member
כמה הערות

*צבע אדום,יותר מדיי מאמץ את העין,לך על צבע יותר בהיר *הכדור,הרדיו שזזים,מאוד מציקים *לא יכולת להשקיע קצת בקווים,למה כלכך עקומים? עם קצת שיפור,אני מאמין שזה יהיה יפה

Mr Boggy Man

New member
זה בכוונה קווים עקומים

טוב. את האדום אני אשנה...אבל עדיין לא יודע לאיזה צבע. את הרדיו המסתובב אני אאט קצת, ויותר alpha motin בעניין האנגלית....תתעלם מnews, אני בממילא הולך לשנות את הnews, זה היה רק בדיקה. ו....זהו....

Mr Boggy Man

New member
אוקי...תיקנתי

לא רציתי לשנות את האדום. אז פשוט שיניתי את הצבעים של הדברים שמעיקים על האדום (גוונים של אדום....) בהתחלה חשבתי לפוצץ את המסך בדברים זזים, אבל אז לא חשבתי על העבודה שזה יידרוש (בעיקר בתכנון הדבר שזז). בכל אופן, לא שיניתי הרבה.....אני צריך לסדר עדיין את הLoading המקרצץ, וכמובן לעלות את המיקס לרשת...(מתחיל לעלות עכשיו, מקווה שיעבוד...לכו תדעו, אם זה בלי FTP, זה ממש מעיק)

למעלה