אתר טוב

נֵץ

New member
אתר טוב

מצאתי שיגעון של אתר. יש אפילו את ההמשך של הסיפור של רן צ´אצ´ם. בנוסף: לרוקטשיפרים, תחת הכותרת פרויקט מיאמוטו (ג´סי) יש תמונה שתאהבו.

נֵץ

New member
עוד אתר בלי קשר

בשביל המילון של הפיקים, עם הסברים למושגים וכו´. מצאתי את זה בפורום של הפאנפיקים, אבל הם כל הזמן מפרסמים פיקים של הארי פוטר, למרות שהם אומרים שאפשר לפרסם כל סוג של פיק.

Suikun

New member
ארמ..

זה ישראמון חביבי.. ואני חושב שרובנו פה שונאים את האתר הזה. רובו מבוסס על שקרים שילדים קטנים רשמו, אז תשתדל לא להאמין לכל דבר... ובקשר לפרוייקט מיאמוטו? O_O הממ.. קוראים לזה "הלידה של מיוטו" .. זה לא ממש חדש, אני חושב שכולנו פרק ראינו את זה..

Undeniable

New member
*אהמ*

פרוייקט מיאמוטו זה סתם איזה פיק...

Nikita2002

New member
אני מכירה את האתר.....

והוא באמת אתר יפה מאוד!!!! והנה אני ישים לכם תמונה מהאתר כדי שתתרשמו ואולי תחליטו להיכנס.....ממולץ!

Suikun

New member
אאיייייייייכס

לאלאלאלא שלא תעזי להגיד את זה ;_; זה אתר גרוע!! זה אתר חחחחחחחראאאאאאא!!! לא מומלץ בכלל!! >_<

yoo

New member
אורי!! baka אחד!

פרוייקט מיאמוטו זה לא הולדתו של מיוטו!!! זה סיפור על מיאמוטו אמה של ג´סי!

Suikun

New member
חחחחח :)

פרוייקט מיאמוטו זה פיק.. סתם פיק רגיל שמישהורשם.. הסיפור הרשמי היחידי שקיים שאמה של ג´סי משתתפת בו הוא הרדיו דרמה "הולדתו של מיוטו", שם היא נשלחת על ידי מדאם למצוא את מיו לשכפול. לאותה הרדיו דרמה מצורף ספרון שמלווה את הקריאה בקלטת בציורים והמלים מהקלטת.

Suikun

New member
כי

כל התוכן שלו מומצא, או גנוב מאתרים אחרים שהשקיעו.

Suikun

New member
את יכולה להכנס אליו..

אני לא אומר להחרים אותו או משהו, אני פשוט מציין עובדות.. ואני לא חושב שצריך לתת לא יותר מדי קרדיט..

למעלה