אתר חדש,מרגיע ומרתק-מומלץ!!!

dididi1

New member
אתר חדש,מרגיע ומרתק-מומלץ!!!

היי כתובת של אתר חדש ומרגיע- www.tantra.co.il אשמח לשמוע חוות-דעת עליו. ביי

Tal_Ya_Tal

New member
היי, דידי B-)

ביקרתי באתר הטאנטרה ומצאתי שהוא באמת מקסים. אתר בראש צעיר, מרהיב בצבעוניותו ובעיצובו, ברוח החפשית שהוא מבטא ללא התחכמויות וללא משוא פנים. עלו והצליחו, כה לחי L&L (Love&Light) TALYA

טיפ-טיפ

New member
אתר נורא יפה!

אבל לא עדיין לא הבנתי מה זה טנטרה. ואיך אני משיגה את המוסיקה של הצ`אקרות? אני חושבת שאני אנסה את מדיטצית ויפסנה. היא הכי מדברת אלי.. אוהבת! טיפי.

Tal_Ya_Tal

New member
היי טיפי B-)

קודם כל, בחירה מוצלחת. מדיטציית הויפאסנה, היא מדיטציה מצוינת. שנית, טאנטרה, כפי שגם הובהר באתר, אם כי לא בהרחבה, היא אחד מן הסוגים השונים של היוגה. טאנטרה היא טכניקה להגיע להתפתחות רוחנית דרך פעילות אירוטית. הטאנטרה היא היוגה של החושים. היא הפוכה למרבית טכניקות היוגה, שבהם יש התנזרויות מתענוגות פיזיים. זהו ידע או אוסף של טכניקות להפעלת מערכת הצ`אקרות ושחרור הקונדליני (כח העקלתון המצוי בבסיס עמוד השדרה), לאיחוד עם וישנו (האל המקושר לצ`אקרת הכתר) והגעה לנירוונה. (שהי כמו אורגזמה, רק בקנה מידה נרחב הרבה יותר). ה`טכניקות` האלה `נמסרו` על פי האמונה ההינדואית, על ידי האל שיווה (המקושר לצ`אקרה התחתונה), בספר עתיק-יומין שנקרא ``ויגיאן בהירב טאנטרה``. הן נחשבו לידע עילאי ונשמרו בסוד בדרך כלל. הגישה אליהם היתה רק ליחידי סגולה ואלה נקראו סאדואים. (לא להתבלבל!!! זה לא הסאדואים של המרקיז דה סאד!!!) כיום, אפשר למצוא סדנאות טאנטרה בכל מקום. גם בתל אביב. כמובן שהטאנטרה שמתרגלים במערב שונה מן הטאנטרה המקורית, כמו ש`פנג שואי` שנלמד במערב שונה מן ה`פנג שואי` המקורי. וזאת מפני שלנו, המערביים, אין את הסבלנות ללמוד דברים אלו לעמקם!!! אנחנו תמיד מחפשים `קורסים מזורזים`!!!  בקשר לשאלתך על `מוסיקת הצ`קרות`! לכל צ`אקרה יש תדר מסוים וצליל מסוים. אולם את יודעת שבסולם התווים ישנם שבעה תווים?!?! (באוקטבה). האם את יודעת שהצ`אקרות המרכזיות המקבילות לגוף הפיזי הן שבע?!?! אז אם את יודעת את התווים, הצ`אקרה הראשונה מקבילה ל`דו`. הצ`אקרה השניה מקבילה ל`רה`. הצ`אקרה השלישית מקבילה ל`מי` והרביעית מקבילה כמובן ל`פה`, החמישית כמובן ל`לה` השישית ל`סי` והשביעית שוב ל`דו`. (את יכולה פשוט לזמזם). L&L TALYA

duvdevan

New member
www.tantra.co.il

אתר מדהים ומעניין וגם נראה שהוא שוקק חיים ממש מדברים שם על איזה שהוא אירוע מדיטציה שהיה במדבר מעניין מה כבר קרה שם שכולם מתלהבים

למעלה