אתר חדש,מרגיע ומרתק-מומלץ!!!

תודה אבל יש לנו את שלנו

dididi1 ידידי! יש לנו את שלנו. אם שמת לב אנחנו מנסים להתקרב למקורותנו. במילים אחרות האמת המוחלטת והפשוטה. התשובה נמצאת בקבלה ולא בתורה סינית יפנית או בודהיסטית. אני מבקשת את סליחתך וקוראת לאנשים להתעלם מהודעתך. תהייה בריא. הרבה אור ואהבה ללא גבול וללא תנאי. מיכל
 

yofiel

New member
הערה

מיכל , אני לא חושב שצריך לשלול תורות אחרות. לכל אחד יש את הדרך שלו לאמת , ויש אמת בכל דרך. אני מאמין שאפשר ללמוד מכל התורות האלו , מכל תורה אפשר ללמוד משהו חדש , או אולי בזוית ראיה אחרת. סך הכל זה רק יכול להעשיר את הידע שלנו. הקבלה היא דרך נהדרת , אך היא לא היחידה. באור ואהבה , יופיאל המלאך
 
התורה שלי B-)

יופיאל ידיד!!! אני לא שוללת אני קובעת עובדה. כמו השיחות הקודמות שהיו לנו. כל התורות לעניות דעתי יצאו מאותו מקור - קבלה. כל אחד פתח את הידע לפי הבנתו ולדעתי ישנן תורות שיצאו מבולבלות לגמרי. אנשים שיבחרו בהן לא ימצאו את האיזון שהם מבקשים. ושוב לדעתי האישית בלבד. אני מאד מאמינה במה שאני יודעת. אני מאד בטוחה בדרך בה אני צועדת. שוב אני מנסה להוביל אתכם לדרך האמת. זכותכם לגעת בכל מה שתרצו. הזהרו בבקשה ממעידות כי הן מאד מאד כואבות. צריך גם את האדם שידע להוציא אתכם מהבור. מי זה יהיה?... הרבה אור ואהבה מיכל.
 

יאיר א.

New member
אמונה היא תמיד תחליף זול ומסוכן,שסוגר. לא,פותח.

אין דבר שלקחתי, מכל אחד ואחת כאן,שלא יישמתי ואימתתי בעשיה. עם אפס אמונה אך עם הרבה תקווה
 

lookout

New member
האשליה הגדולה

אתה חושב שיש שטן? מהי שיטת DIVIDE AND CONQUER.? לדעתי כפי שציינת אנו לא רוצים לנשוך את האצבע, אזי גם לא להענש כך או אחרת ע``י השטן, לדעתי במסגרת האשליה הגדולה, אין שטן! קראתי חלק מההודעות שלך, מאוד נהינתי, ויופי שאינך מתייאש להעביר את מסר האחדות. מה אם מסר האמת והאהבה? אולי בזכותיך יהיה מי שיבין את האחדות המופלאה וכוחה. היה לך מפגש אם חוצנים? היה לך תיקשור? אתה משוחח עם אלוהים? מאיפה הידע , והיכולת הנפלאה בניסוח ברור של נושאים שאנו לא רוצים כלל לגעת בהם? שנים גדלנו על אסור, ואם כך או אחרת אזי עונש, ועוד כאלה. להוריד את כל המסכות האלה לגעת באמת? לגעת במהות? הרבה אומץ, ידע ואולי הכוונה. אתה מאסטר? אני שמחה שיש כמוך!
 
ברוכה הבאה בצל קורתנו :)

lookout היקרה שלום! אני שמחה שהצטרפת לשורותנו. אנו זקוקים לעוד כוחות חיוביים שיצרו חשיבה חיובית. ה -ש-ט-ן קיים בצורת הכח השלילי החושך. יאיר מנסה בכל הכח להחדיר אותו כאן בפורום. פחד לחץ חרדה מתח איום שקרים. אלו החילים של הכח השלילי. עלינו להתחבר אל עצמנו ולשאוף כל הזמן לאיזון בין הגוף לנפש ובין כל חלקי מוחנו. לחבר בין ההגיון לרגש בקיצור להגיע לקו האמצע. עלנו ללמד לתקשר עם עצמנו ולא עם אי אילו חוצנים. המסע מתחיל לנבכי נשמתנו ולתת מודע שלנו. האלהים נמצא בכל אחד מאיתנו. ניתן להתחבר איליו דרך חבור לנישמתנו. ראשית עלינו לאהוב את עצמנו. אחר כך לשלוח אהבה לאחרים. ``ואהבת לרעך כמוך``. הכל מאד פשוט. הידע העצום נמצא אצל כל אחד ואחד מאיתנו. פשוט עלינו ללמד להתחבר אל מקור הידע. מקווה שנרגעת מעט והצלחת להסיר מחשבות רעות. הכנסי לשמחה, צחוק וצהלה. עם הרבה אור ואהבה אין סופית פתחי את השבוע. אז שיהיה לך רק טוב. אוהבת מיכל.
 

יאיר א.

New member
יש לך את הגישה של תלמיד אמיתי. אל תשכח ליישם כל דבר,אבל בלי אמונה.

לאמונה יש את החסרון שהיא מעצבת מראש את התוצאה של הבדיקה. כמו דעה משוחדת.
 
למעלה