אתר הרפורמה החל לעבוד

מצב
הנושא נעול.

Ofekalef1

New member
זה קורה.

כל הדיונים שלנו לא שווים מבלי שמישהו במ. התחבורה ידע עליהם
האם אחד האדמינים (או משתמש בעל קשר לגורמים שמשפיעים) יכול ליצור קשר עם גורם מוסמך שיפתור את הבעיות הללו? לכל הפחות בפעימה הבאה של הרפורמה באביב...
אני מניח שאם אחד המשתמשים בעל נגישות גבוהה יותר לגורמים שמחליטים בנושא, נעשה כולנו כמה שניתן בכדי לתת לו רשימה מלאה של תיקונים. (לא רק קוסמטיים באתר, אלא אלו שבאמת קריטיים כמו התאמת קווי נסיעה מציאותיים לטבעות)
זה קורה.

olli3

New member
מנהל
הכל עובר, כולל הכל. אפשר לשלוח לי גם בפרטי.

כל הדיונים שלנו לא שווים מבלי שמישהו במ. התחבורה ידע עליהם
האם אחד האדמינים (או משתמש בעל קשר לגורמים שמשפיעים) יכול ליצור קשר עם גורם מוסמך שיפתור את הבעיות הללו? לכל הפחות בפעימה הבאה של הרפורמה באביב...
אני מניח שאם אחד המשתמשים בעל נגישות גבוהה יותר לגורמים שמחליטים בנושא, נעשה כולנו כמה שניתן בכדי לתת לו רשימה מלאה של תיקונים. (לא רק קוסמטיים באתר, אלא אלו שבאמת קריטיים כמו התאמת קווי נסיעה מציאותיים לטבעות)
הכל עובר, כולל הכל. אפשר לשלוח לי גם בפרטי.

Moshe Shitrit

New member
למתעניינים - הוספתי מחשבון תעריפים לאיפה בוס

אתר הרפורמה החל לעבוד
[URL]http://www.trans-reform.org.il/[/URL]
למתעניינים - הוספתי מחשבון תעריפים לאיפה בוס
המחשבון מחשב תעריפים לפי הרפורמה החדשה.
שלא כמו המחשבון של משרד התחבורה, אני מחשב את התעריף למינימלי לפי תחנת המוצא והיעד ולא לפי ישובים.

ניתן להגיע למחשבון דרך מסך תכנון הנסיעה.
במידה שהמוצא והיעד נמצאים באזורים הכלולים ברפורמה, יופיע לחצן האפשר לראות את התעריפים הרלוונטים.

כרגע זה נמצא רק באתר, אם לא אקבל דיווחים על טעויות קריטיות , אשחרר גירסאות למובייל.
כתובת האתר: [URL]http://www.efobus.com[/URL]
אשמח לקבל משובים , הערות ותלונות

תודה ושבת שלום

מושיקו

Purple Mushroom

New member
אוקי. תודה רבה. :)

אתר הרפורמה החל לעבוד
אז חופשי חודשי יעלה לי 250 ש"ח. אולי יש הנחה לזכאים?
ובשביל חברה שלי, אפשר יהיה עדיין לרכוש נסיעה בודדת בלי רב קו. (מתעקשת לא לעשות רב קו כבר 7 שנים). כמה נסיעה בודדת תעלה? נברר שבוע הבא.

מתי אפשר יהיה לטעון את הרב קו בחופשי חודשי? אנסה מחר בלילה.
ערב טוב, ושבת שלום לכולם. תודה רבה :)

מחירי נסיעה בודדת לא משתנים. ואם ההתנגדות שלה לרב-קו

ובשביל חברה שלי, אפשר יהיה עדיין לרכוש נסיעה בודדת בלי רב קו. (מתעקשת לא לעשות רב קו כבר 7 שנים). כמה נסיעה בודדת תעלה? נברר שבוע הבא.

מחירי נסיעה בודדת לא משתנים. ואם ההתנגדות שלה לרב-קו
נובעת מטעמי פרטיות, כדאי לה להוציא רב-קו אנונימי, ולפחות להטעין עליו ערך צבור (אפשר גם חופשי יומי). כל נסיעה שהיא לא עושה עם ערך צבור, עולה לה 25% מיותרים. חבל להפסיד כל כך הרבה כסף בגלל עיקרון.

נראה לי בחופשי חודשי ההנחות הם רק לאזרחים וותיקים

סנוי

New member
הוא לא מתייחס להנחות פרופיל (סטודנט או קשיש) אלא להנחה צבורה

הוא לא מתייחס להנחות פרופיל (סטודנט או קשיש) אלא להנחה צבורה
בכרטיס הרב-קו כאשר מטעינים ערך צבור, מקבלים אקסטרא. אם אתה מטעין 30 ש"ח, הערך שמוטען גדול יותר. ולכן הוא מציע לה לעבור לרב-קו, אפילו אנונימי.

עוד משהו שהולך להטעות את הציבור

אתר הרפורמה החל לעבוד
הכרטיס המרחבי (לבן) ממשיך להימכר גם לאחר הרפורמה והוא עולה 351 שקל לעומת הכרטיס המשופר שיעלה 285 שקל אחרי הרפורמה, כלומר לפחות 50 אחוז מהאוכלוסייה שאין לה מושג מהשינוי הולכים להמשיך לקנות בחברת קווים/אפיקים(לא יודע מי בדיוק מוכר אותו) את המרחבי הלבן בגוש דן ב64 שקל הפסד.
לגבי חברת אפיקים הם אפילו לא טורחים לשים רשימה ברורה של תעריפים שלא משתנים או סוגי כרטיסים שהם מוכרים עוד לפני הרפורמה ככה שאת כל המידע צריך לשאןב מחברות אחרות.

הכרטיס הלבן נמכר על ידי אפיקים בלבד והוא ימשיך להימכר מכיוון

הכרטיס המרחבי (לבן) ממשיך להימכר גם לאחר הרפורמה והוא עולה 351 שקל לעומת הכרטיס המשופר שיעלה 285 שקל אחרי הרפורמה, כלומר לפחות 50 אחוז מהאוכלוסייה שאין לה מושג מהשינוי הולכים להמשיך לקנות בחברת קווים/אפיקים(לא יודע מי בדיוק מוכר אותו) את המרחבי הלבן בגוש דן ב64 שקל הפסד.
לגבי חברת אפיקים הם אפילו לא טורחים לשים רשימה ברורה של תעריפים שלא משתנים או סוגי כרטיסים שהם מוכרים עוד לפני הרפורמה ככה שאת כל המידע צריך לשאןב מחברות אחרות.
שהוא כולל מקומות שלא נכללים ברפורמה, כמו אורנית.
הטעות של משרד התחבורה היא שהוא לא כלל לפחות את החלק המערבי של אשכול השומרון של אפיקים (אורנית, אלקנה, שערי תקוה, עץ אפרים) ברפורמה.
אם הוא היה רוצה להתאמץ, היה כולל גם את אריאל.
גם אי ההכללה של בית אריה-עופרים וכל המסלול של קו 268 של אגד זו טעות.
ושלא יספרו לי סיפורים על בעיית תקציב.
כפי שכללו את קרית ארבע במטרופולין ירושלים, יכלו לכלול את הרצועה עד אריאל ואת אזור בית אריה-עופרים במטרופולין גוש דן.
כסף לכרטיסים שכוללים את אשקלון ואת נתניה יחד או את חדרה ואשדוד יחד יש...

באמת מוזר שלא כללו את השומרון, זה יותר קרוב מטייבה ומודיעין.

הטעות של משרד התחבורה היא שהוא לא כלל לפחות את החלק המערבי של אשכול השומרון של אפיקים (אורנית, אלקנה, שערי תקוה, עץ אפרים) ברפורמה.
כפי שכללו את קרית ארבע במטרופולין ירושלים, יכלו לכלול את הרצועה עד אריאל ואת אזור בית אריה-עופרים במטרופולין גוש דן.
באמת מוזר שלא כללו את השומרון, זה יותר קרוב מטייבה ומודיעין.

היכן ראית את הפירוט של היישובים?

שכלולים בכרטיס הלבן(לדעתי הוא נמכר גם על ידי חברת קווים), האתר של חברת אפיקים פשוט לא מספק את זה..
הייתי שיישובי השומרון זה מה שהם קוראים שם כרטיס חום שעולה 419
וכן ברור שהיו צריכים לכלול את היישובים שהזכרת וכמו שרשמתי אתמול להרחיב את הטבעת הראשונה .אני מקווה שמהר מאד ישפרו את הרפורמה הזאת.

זה חדש שקווים תמכור את הלבן, כנראה בגלל שגם שוהם תיכלל בו

שכלולים בכרטיס הלבן(לדעתי הוא נמכר גם על ידי חברת קווים), האתר של חברת אפיקים פשוט לא מספק את זה..
הייתי שיישובי השומרון זה מה שהם קוראים שם כרטיס חום שעולה 419
וכן ברור שהיו צריכים לכלול את היישובים שהזכרת וכמו שרשמתי אתמול להרחיב את הטבעת הראשונה .אני מקווה שמהר מאד ישפרו את הרפורמה הזאת.
יש שני כרטיסים שקשורים לאשכול השומרון שעד עתה רק אפיקים מכרה - הלבן והחום.
והם קיימים עוד מתקופת דן.
עד כמה שאני יודע, הלבן כולל את הישובים במערב השומרון שקרובים לראש העין והחום את כל אשכול השומרון של אפיקים, כולל אריאל, ברקן, עמנואל, אלון מורה, ברכה, יצהר, קרני שומרון, אלפי מנשה ועוד.
אם הלבן לא כולל שום יישוב מאשכול השומרון, אז הוא מיותר החל מתחילת 2016, אבל אם הוא נשאר, הוא כנראה לא מיותר.

סליחה, כתבתי משהו ואז הבנתי שזאת טעות.

עד כמה שאני יודע, הלבן כולל את הישובים במערב השומרון שקרובים לראש העין והחום את כל אשכול השומרון של אפיקים, כולל אריאל, ברקן, עמנואל, אלון מורה, ברכה, יצהר, קרני שומרון, אלפי מנשה ועוד.
אם הלבן לא כולל שום יישוב מאשכול השומרון, אז הוא מיותר החל מתחילת 2016, אבל אם הוא נשאר, הוא כנראה לא מיותר.
סליחה, כתבתי משהו ואז הבנתי שזאת טעות.

זה בדיוק מה שלא הבנתי

זה בדיוק מה שלא הבנתי
אם הלבן(שאין כידוע פירוט מה הוא כולל לפחות לא כזה שאני ראיתי)לא כולל שום דבר מעבר לאשכול או משהו מזערי אז זאת סוג של "הונאה" כי הרבה אנשים רגילים לכרטיס הזה והוא למעשה, שוב עד כמה שאני יודע ,כולל בדיוק את אותם יישובים שנמכרים מתחילת שנה הבאה ב285 שזה 64 שקל פחות.

בתחנות אוטובוס הוצבו שלטי הסברה על הרפורמה. צולם בגבעתיים

אתר הרפורמה החל לעבוד
בתחנות אוטובוס הוצבו שלטי הסברה על הרפורמה. צולם בגבעתיים
ברחוב המאבק:

מצב
הנושא נעול.
למעלה