אתר ביקורות חדש בעברית

modulo1000

New member
אחלה מאמר על WIGWAM

לי דוקא יש את 3 המוקדמים שלהם והמיוחד שבהם הוא הראשון שיצא ב 400 עותקים ועטיפת כל אחד צוירה ביד אתור אחרי הרביעי שהמלצת עליו מצ"ב אחת מהן

Jflyaway

New member
המלצות עך PSYCH מפינלנד.. בקרוב

וראיתי את WIGWAM בפסטיבל RUISSROCK בהלסינקי ב 70 או 71... לא זוכר - הייתי פעמיים. גם על זה בקרוב.

finland-boomhauer

hello all first, I see that everybody wish J mazal tov, so J mazal tov (but my calender says it is not your birthday, so..?? ah! u r the new manager of the forum. really siba lemesiba guys, i want to tell u something about music from finland. i tried to paid Y... (a.k.a modulo 1000) and J attention a yera ago for a SUPERB album by a new finish band called boomhauer. they are superb and their album Wild Human Condition is probably the biggest last year suprise. if u like the Ramons and kind of "dense" album (e.g the ramones first or guided by voices "bee 1000" treat yourself and grab it!! listening to the track/ Slap My Ass worth the entire price but really it is consistenly great throughout!!. good news! this week their newest album is out (on vinyl and cd) i immidiately ordered the lp version (with 2 extra track); i will get it in about a week and then will be hapopy to share thoughts. check www.stupido.fi for more details. if u like some electronic music, AAVIKKO on the same label are definitely recommended with multi muysic in particular (but also check out the cover, though please do not buy of the self titled EP (with the russian girl on the front) u may wonder how did I come aware of this stuff. well, one of my best friend in london has married a girl from finland. he is a musician and one day he mailed me with : dudi, u must checke this out!! I did, and now i tell it to you as well

Jflyaway

New member
טוב לדעת דודי! ../images/Emo13.gif

אני בקרוב אעשהס סקירה של הסצנה הפינית בין 1967 ל 1973 - והאמת לא היה כ"כ הרבה. לך דודי, אני ממליץ לקנות ומהר את אלבום הבכורה של ההרכב השבדי DUNGEN - פסיכדליה עכשווית, ויופי של אלבום. בישראל כמובן - אין להשיג

Jflyaway

New member
לומינה כידוע כבר שבועות באוויר

שוכני הפורום יבואו לבקר... מן הסתם, ושוכני לומינה SUCH AS YOU מתבקשים לסור לפה מדי פעם, כמו שאומרים אצלינו: WELCOME אנחנו הרי בעלי ברית - לא?

melancholy man

New member
ברוך הבא מעיין ../images/Emo24.gif

כמו שאמר J, אנחנו הרי ביחד באותו עניין ונשמח גם לשתף פעולה. כבר היה כאן קישור לאתר, שהשאיר עידו מ"קצת אחרת", לבקשתי ולבקשת J, ורובנו ביקרנו כן, מאחר והזכרת לי, הוא יצורף יחד עם כמה אתרי פסייח מובחרים לקישורים שלנו במהלך השבוע. כותבי האתר כמובן מוזמנים אלינו לכאן לדבר איתנו.

תודה רבה לכולם

חן חן על התמיכה והעידוד. אכן האתר נחשף כבר, אבל זו היא לידתו הרשמית לעולם. התכנים בהחלט רלוונטיים לפורום זה (ולאחרים). נבוא לבקר בוודאי ונשמח לקבל אורחים תמיד ובכל שעה של היום.

modulo1000

New member
האנשים שמאחורי המילים

רציתי לאמר לחברי הפורום שמההכרות שהייתה לי עם מלנכולי ומעיין... JFLY הוא כמו אח בשבילי אז עליו לא אדבר... המדובר באנשים מאוד אינטילגנטים אינטלקטואלים אך גם סימפטיים ורגישים...כך שאנו חברי הפורום יכולים רק לשמוח שזה מצב העניינים

Jflyaway

New member
ומודולו... איש האשכולות... האדם

הפתוח ביותר בו נתקלתי אי פעם בחיי. לעולם (אבל לעולם!) לא ישפוט ע"פ ז'אנר, דימוי, סגנון, וכו' ותמיד תמיד יגש למוסיקה באהבה ולא בביקורתיות. אני למדתי הרבה מן הפתיחות הזו, את זה אני יודע. כמה אנשים אתם מכירים שמתמחים בג'אז, בלוז, פסייח, ביט, גראז', מוסיקה לסרטים, סול, פולק, פולק רוק, מוסיקה אתנית, ו YOU NAME IT ... ?

שוב תודה, אבל...

מי הם האנשים החביבים שחפצים ביקרי ואף מכירים אותי? אני לא יודע מי עומד מאחורי הכינויים המרשימים. אולי תאירו את עיני.

Jflyaway

New member
אני התייחסתי בדברי ל MODULO

ו MODULO התייחס בדבריו אליך... אז אני מניח שנפגשתם?
MODULO כידוע לנו הוא יואב, זה כבר לא סוד פה , אם כי אני נמנע מלחשוף כאן שמות משפחה (מלבד שמי) מתוך כבוד לפרטיות של אנשי הפורום... את יואב בטוח פגשת, כי אתם הרי מסתובבים באותם מאורות סוחטי שקלים.... האהא

Jflyaway

New member
גם אני לא הבנתי.. כשהגעתי לראשונה

לעולם הפורומים, לפני 3-4 חודשים... אבל אני חושב שזה דור כזה. אוהבים את המתחם הוירטואלי המוגן. זה כאילו אצל דור הפורומים, הוירטואלי זה ה DEFAULT של החיים

melancholy man

New member
יש לי חבר טוב

עו"ד בגילך בערך J, שאומר שהמציאות היא תחליף רע למי שלא מסתדר ברשת...

Jflyaway

New member
הא.... אף פעם לא חשבתי להיות "אחר"

ברשת... כולם יודעים שאני יואל רון, ואני בסדר עם זה. בלאו הכי היואל הזה הוא MULTIPLE PERSONALITY אז כך או כך, יהיו הרבה מציאויות

melancholy man

New member
לא חשאיות

האינטרנט מאפשר לנו איזה מחסה של אנונימיות שמאפשר לחלקנו לכתוב ביתר חופשיות, בשבילי למשל, מוסיקה היא קודם כל משהו אישי ואהבה, בעבודה אני עובד עם תלמידי תיכון שלא תמיד הייתי רוצה שיקשרו בין הדברים שכותב melancholy man לבין המורה שלהם בכיתה. חוץ מזה, אני סבור שהאנונימיות של הרשת, מוציאה מאנשים (גם אם אין להם סיבה קונקרטית להשאר אנונימיים) דברים שהם היו מתבישים להוציא אחרת, זה סתם יותר נוח ומאפשר לכולנו מקום בו מתיחסים אלינו לפי מה שאנחנו כותבים ולא לפי מי שאנחנו, לא כולם זקוקים לזה, אני למשל כן.

למעלה