אתר אינטרנט-בנייה ועיצוב

enbalush

New member
אתר אינטרנט-בנייה ועיצוב

פניתי גם לפורום בוני אתרים, אבל אולי אתם הכתובת... אני בדרך ללא מוצא ובטח אתם תדעו לייעץ לי. אני מוכרת סיכות ב-2 גדלים, קהל היעד שלי מתחלק ל-2: 1) צעירים שקונים לעצמם או לחבריהם סיכות עם תמונות שהם בוחרים 2) עסקים שמזמינים סיכות עם הלוגו שלהם אני לא יודעת לאיזה קהל לפנות בעיצוב, אלטרנטיבי או שיווקי, בלתי אפשרי שיתאים ל-2 הצדדים. בעיה נוספת היא שאני רוצה להוסיף בעתיד הקרוב מוצר נוסף (מחזיק מפתחות מיוחד עם תמונה אישית) שמתאים כמתנה לתת למישהו קרוב אז יש לי בעיה גם מבחינת תכנון האתר וגם מבחינת הקונספט העיצובי, אני מקווה שזה הפורום המתאים ואם לא, אז בבקשה תפנו אותי למקום המתאים. תודה רבה, ענבל.

oren*

New member
אני לא חושב שיש התנגשות

מרבית מוצרי הפרסום והגימיקים מופיעים באתרים וקטלוגים צבעוניים ונמכרים גם (או בעיקר) לחלוקה בתערוכות מקצועיות (ככל שהמתנה יותר ביזארית, כך מתארך התור ליד הביתן). הסיכות נשארות צעירות ומדליקות גם בעיני קהל צעיר וגם בעיני קהל עסקי (שפונה אלייך דווקא בגלל שהוא מחפש את הצעיר והשונה) - השפה הגרפית יכולה להיות אחידה לשני הקהלים. בנוסף, אפשר לחלק את האתר ל-2, אם מבחינת עמודים נפרדים עם הפנייה מהעמוד הראשי (לקוחות פרטיים/לקוחות עסקיים) ואם מבחינת שני טורים באותו עמוד: אחד, פונה ללקוחות פרטיים שמעוניינים ביחידות בודדות - הארד-סיילי, מחיר ליחידה + דמי משלוח. השני, פונה ללקוחות עסקיים וכולל טופס קבלת הצעת מחיר או פרטים ליצירת קשר + גלריית לקוחות לדוגמה. דבר נוסף שהייתי נותן עליו דגש הוא הניסיון שלך כמעצבת גרפית - גלריית סיכות בעיצובים מוכנים (בדומה לאלה שנמכרות באתר של הטייס), עיצוב סיכות לאירועים ותערוכות (השקת מוצר חדש, תג צוות עם שם פרטי, חתונה/בר מצווה) ו/או נישות מעניינות נוספות.

למעלה