אתרי בית של חברי הפורום ועוד

hermonir

New member
אתרי בית של חברי הפורום ועוד

1. (ראיתי את זה בפורום תלת, ומקנאה אני מעתיק :) מי שרוצה שאתר הבית שלו יופיע בקישורי הפורום שישרשר לכאן את הלינק עם שורת תאור. 2. אני רוצה לארגן מפגש פורום נוסף. אם מישהו רוצה להציג עבודות ולדבר עליהן, לעשות הדרכה על משהו שהוא טוב בו, או להעלות נושא אחר - שישרשר. רעיונות נוספים לתכנים יתקבלו בברכה. 3. עקב ההיענות המופלגת לתרגיל האחרון בסדנה, "השק הקופץ מעל מכשול", קצת רפו לי הידיים. אין לי כוח לרדוף אחרי אנשים שיעשו תרגילים... אז הגיע הזמן לעשות פרוייקט פורום כיפי. ההצעה שזכתה למרב הקולות בפעם האחרונה שחיפשנו נושא לפרוייקט היתה "ענפי ספורט חדשים". תתחילו לחשוב על רעיונות... 4. כדי שאפשר יהיה להקרין ב"אסיף 2002" את פרוייקט הפריסבי, צריך את זה בגודל PAL. מי ששלח משהו ורוצה לכלול אותו באוסף - נא לרנדר בגדול, 576*720, ולשלוח לי את הפריימים על CD. אני אדאג לשים אותן על וידאו. ניר.

ic

New member
שני דברים....

1. לינק לאתר שלי שבו מוצגות עבודות אנמציה וגלרית תמונות http://212.179.27.157/design/index.html 2. האם אפשר לשלוח עדיין אנימציות חדשות לאתגר הפריזבי ואם כן עד מתי?

hermonir

New member
1. נרשם.

2. אחרי חצי שנה זה כבר לא ממש אתגר... אבל אם יש לך משהו, שלח. אני לא מבטיח שזה יופיע באתר, נשתדל להכניס את זה לאסיף. ניר.

jhones

New member
אתה בטח מתכוון ל-2003../images/Emo8.gif

ובנוסף איך שולחים לך את הדיסק?

hermonir

New member
לא, 2002. זה "אסיף 2002", כלומר

אוסף העבודות שנעשו בשנת 2002. אני יודע, מבלבל. לקח לי שנתיים להבין את זה בעצמי. הכתובת שלי תינתן במסרים אישיים לכל דורש. ניר.

erezorez

New member
היי, ניר.

אני עבדתי בפלאש אפשר לשלוח לך את הFLA באימייל? ואגב, למתי צפוי האסיף? פבואר?

hermonir

New member
לא. אני רוצה CD עם פריימים סופיים,

אין לי זמן לעשות עשרים העברות של פורמטים שונים לפריימים. ואסיף... בוא נגיד שאני מניח שיהיה. מתי? לא יודע עדיין. בעניינים האלה צריך לשאול את טלוטן. ניר.

gilig

New member
ככל הנראה השנה אסיף יתקיים

ביחד עם פסטיבל הקומיקס והאנימציה באוגוסט

sherban

New member
אין כמו רעיון מקורי...

...של מישהו אחר.
j/k

hermonir

New member
מה עם שורת תיאור?

אתם רוצים שאני אתאר מה יש לכל אחד באתר שלו? (אתם לא רוצים) ניר.

Tzahi78

New member
הנה שלי..

נמצא בחתימה. אם אני אכתוב שורת תיאור בטח תצנזר את זה.

hermonir

New member
לא הבנתי את הכותרת של ההודעה...

ובכל מקרה הרעיון הוא אתרי בית פרטיים, לא של חברות. ניר.

למעלה