אתרים של סלולארי בבלגיה...

MaD-d0g

New member
הממ...

מה

principeza

New member
אני רוצה לבדוק איזה

מכשירים נמכרים בבלגיה ואני צריכה מחירים גם. אז אני מחפשת אתרים של חברות סלולאריות של בלגיה.

ranzz

New member
הייתי בבלגיה פעמיים

כל פעם שעה בדרך להולנד ומהולנד לאנגליה
בקיצור יש שם שלוש רשתות - MOBISTAR PROXIMUS BASE את האתרים שלהם בוודאי תשיג מגוגל.

ranzz

New member
רגע רגע

זה מה שהטלפון קלט לי בסריקת רשתות, אולי זה לא השם העסקי האמיתי שלהן אלא רק השם שמוצג, בקיצר - גוגל.

ranzz

New member
האמת הייתי אמור להיות לילה אחד

בבלגיה, אבל קפצתי על רכבת לאמסטרדם שהייתה קרובה, רק כשהגעתי באמסטרדם לא היה לי איפה לשהות והסתובבתי בחצי הולנד בגשם. איזה סיפור-הרפתקאה מי שיהיה במפגש פורום יקבל
אנשים יושבים מרותקים כשאני מספר את זה

ranzz

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

2cookie

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

Eliran44f

New member
../images/Emo45.gifגם אני../images/Emo67.gif

לא
רק באיטליה,שוויץ,צרפת(X2),אנגליה(X2) וטורקיה
אה כן... וטול כרם
עוד מישהו רוצה להשויץ שהיה בחו"ל

ranzz

New member

Eliran44f

New member
אגב....

זה נכון שמתי שעוברים גבול של מדינה,מקבלים צלצול ומודיעים לך שעברת ארץ
(לגבי GSM) ושמקבלים 15 דקות חינם
שמעתי על זה ממישהו שעבר תגבול בין בלגיה לצרפת

ranzz

New member
לא.. החברה המארחת שולחת לך SMS

ברוכים הבאים בלה בלה.

™I©Eman

New member
הייתי גם בגרמניה, צרפת(X2), אנגליה,

הולנד(X2), טורקיה, רודוס ,כרתים ומצרים

Eliran44f

New member
היית פעם אחת בהולנד../images/Emo6.gif

הגראס פיצל לך את המחשבות
בכל מקרה,רודוס וכרתים זה לא אותו ארץ
אם ככה הייתי גם באנטליה

™I©Eman

New member
לא, הייתי פעמיים../images/Emo3.gif

וגם רודוס וגם כרתים זה יוון, אבל זה שני איים נפרדים של יוון והייתי בפעמיים נפרדות.. אז אם אתה רוצה אתה יכול לקרוא את זה בתור "יוון(X2)"

למעלה