אתן חייבות לשמוע קטע...

אתן חייבות לשמוע קטע...

כבר חודש וחצי אצלנו שלילה זה לא לילה ולפעמים בחמש לפנות בוקר ניב מכריז על פתיחת יום חדש ו...בוקר טוב. אתמול כבר הייתי סמרטוט ,חסרת סבלנות ועצבנית,והחלטנו שלילה אחד אני ישנה בלי לקום,וכמובן שלניב יש גם אבא מגניב ש"יניק" אותו בלילה,גם אם כלי הקיבול שונה,העיקר שהתוכן זהה... ואכן הוא קם להאכיל את ניב(ברור שאני הערתי אותו,ה"אבאים" לא שומעים כלום)והיה קלי קלות,תוך 5 דק,חזר לישון,גם התינוק וגם האבא. מאווודדדד מאוד מעניין שעד 8 בבוקר ניב לא התעורר שוב! ! ! למה אצלי זה לא קורה? התעוררות אחת בלילה היא חלום עבורי. בבוקר בעלי אומר לי(בעודי מניקה במיטה שלנו):"יש לניב ולי הסדר"ובסוף הארוחה אומר לו "תן כפה",כאילו,איך עבדנו על אמא הא? נראה לי שמהיום גם לי יש הסדר,שהם יפגשו קבוע בלילה,מה אתן אומרות?

הסכם מעולה ורעיון אדיר ../images/Emo8.gif

הם יפגשו גם ביום יום למה שתמוטטי. שיתחיל לתת לו לאכול גם בערב ולך יהיה יותר מחיה. ופגישות לילות זה אחלה לילד ולאבא שיעשו גם שיחות של מבוגרים לא?

meravbr

New member
הסדר מצוין ../images/Emo127.gif

אצלנו הוא עובד כבר 4-5 ח´ (מגיל 7-8 ח´) - אמא והציצי ישנים, אבא בא עם מוצץ או בקבוק מים.

מאיטאי

New member
הלואי עליי !!

אם מאי היתה לוקחת בקבוק הייתי ישנה מה זההההההה טובבבבבבבבבבבבב.

טיפ להשלמת שעות שינה...

בסוף השבוע אבא של מעיין ואני מתחלקים בשעות השינה - בגלל שאני בבית והוא עובד (וכמובן מעיין רק עם ציצי) אז רק אני קמה בלילות (מלבד מקרים חריגים) אז בשבת אני ישנה עד מאוחר - כשהיא מתעוררת בבוקר אני נותנת לה ציצי ואם היא עושה פרצוף של "בוקר טוב התחלנו יום חדש" אני מעירה את עוז, מכינה לו בגדים למעיין על השידה (התאמת הצבעים / בחירת הלבוש שלו לוקה בחסר...) נותנת לו אותה הוא "לובש" אותה בתינוקיס אורז את אריק ה -
ויוצאים לסיבוב בחוץ בד"כ כלל מעיין נרדמת ואז הם חוזרים ואבא משכיב אותה במיטה ואח"כ מעסיק אותה... ואני עושה "פיפי ולישון" עד הארוחה הבאה שלה...בד"כ 10:00 - 11:00. בצהריים אני אחראית על מעיין ואבא ישן... אז או שאני משחקת איתה בבית או יוצאת להסתובב איתה. ביום שבת בערב המצברים שלנו התמלאו קצת - לפחות להחזיק עוד שבוע....

ligo

New member
טיפ מצויין. גם אצלנו אין בעיה ליישם

את זה (בעיקר כי לבעלי אין בעיה להירדם שוב בצהריים ואני, לא משנה כמה עייפה אני אהיה, אני לא ארדם). אז ניסינו את זה בוקר אחד וסתם שכבתי לי במיטה ולא הצלחתי להירדם שוב...ככה אני, כשאני מתעוררת זה אבוד, אז בעלי לא יכול לפנק אותי ככה

נראה לי שגם אני אנסה.....?../images/Emo2.gif

למרות שאני לגמרי סקפטית...... אליה היא קצת "מטורללת" אז אני לא יודעת אם ילך, אבל רעיון מצוין... ננסה. עכשיו לשאלה: אם אליה מתעוררת כל שעתיים מה הכמויות שאני משאירה?, ואם נניח היא לא תסיים את כל הבקבוק, אז נצטרך לזרוק???? איך זה מתנהל אצלכם? וחוץ מזה מה שלומכם, הראו סימן חיים..... (שלחתי לך מסר, יא.....)

ligo

New member
ככה זה, עם אבא החוקים משתנים../images/Emo3.gif

כשמאי היתה בת 6 שבועות ונרשמתי לחוג ספורט, כל פעם כשהייתי הולכת ומשאירה אותה עם בעלי היא ישנה והתעוררה רק כשהציצי הגיע, אבל אם בשעות האלה הייתי איתה בבית, ברור שהיא היתה ערה... צריך לבדוק מה אבא שם לו בחלב...

עדכון-סרט ההמשך...

צ´מעו את זה: הלילה שוב התכוונו להפעיל את שיטת האבא קם. הפלא ופלא:ניב לא קם כלל. ישן עד 8 וחצי.בצהריים התכוונו להפעיל שוב את השיטה במידה ו...( הרי לא ניצלנו את אבא בסוף נכון?)וניב ישן כמעט 3 שעות!!! בקיצור,נראה לי שעליתי על סטרט אפ
. בינתיים אני מקפידה להגיד לניב בקול רם וברור:היום אבא קם אל ניב בלילה... שיידע ויפנים. אני חותמת לכן שבימי חול כשאני קמה אליו ניב יתעורר כמו תרנגול בקריאות בוקר טוב. חכו ותראו...

Shellylove

New member
האבאים האלה - זה ממש לא פייר

אנחנו קמות בלילות חודשים ארוכים, משקיעות ימים שלמים בילד והם קוטפים את הפירות. כשאנחנו גמלנו את שלי מהנקות לילה, בלילות שהיו התור של אבא היא לא הייתה מתעוררת בכלל ובלילות שלי כן. למה? ככה! אבל היום אין מצב שאבא יתקבל בשמחה בלילה: הילדה זועקת אמא (נכשלתי בחינוך כנראה
)

למעלה