אתמול ראיתי מפרקית של

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
האוטובוסים האלו תוחזקו בצורה מחפירה

הוא נראה דווקא אוטו מודרני
מפתיע אותי שהוא נראה ככה.
בחברה הבאר סבעית ולכך יש להוסיף את ההזנחה למשך יותר משנה עד שעשו איתם משהו....זו הסיבה בגדול למה הם נראים ככה.

אם אוטו עומד שנה והשמנים

בחברה הבאר סבעית ולכך יש להוסיף את ההזנחה למשך יותר משנה עד שעשו איתם משהו....זו הסיבה בגדול למה הם נראים ככה.
אם אוטו עומד שנה והשמנים
שלו במקום ואין בעיות אז הכל בסדר.

fireman

New member
הבעיה כאן היא לא שהאוטו עמד

אם אוטו עומד שנה והשמנים
שלו במקום ואין בעיות אז הכל בסדר.
שנה אלא איך שהוא תוחזק לפני שהוא עמד שנה.... לאבא שלי יש משאית של מרצדס שעמדה 8 חודשים בלי סיבוב מנוע אחד....אחרי 8 חודשים טיפול נחמד החזיר אותה לעבודה כמו כלום.... חברת התח"צ הבאר שבעית הייתה חברה ש"חיה" על הגב של עיריית באר שבע וקופתה הגרעונית ומכאן נגרר נושא תחזוקת האוטובוסים....יש שיאמרו שהכסף הלך למשכורות במקום לתחזוקה ואני מסכים עם זה. הרכבים הללו לא טופלו, לא תוחזקו, לא נוקו, המזגנים לא עבדו ובגלל זה הם נראים ככה. כשהם נמכרו לקווים הם עברו אוברול משמעותי, טיפול בסדר גודל כזה שבחברה הבאר שבעית הם יכלו רק לפנטז עליו....אני מקווה שהמזגן לפחות עובד

ערן,תתפלא אבל דווקא מבחינת

שנה אלא איך שהוא תוחזק לפני שהוא עמד שנה.... לאבא שלי יש משאית של מרצדס שעמדה 8 חודשים בלי סיבוב מנוע אחד....אחרי 8 חודשים טיפול נחמד החזיר אותה לעבודה כמו כלום.... חברת התח"צ הבאר שבעית הייתה חברה ש"חיה" על הגב של עיריית באר שבע וקופתה הגרעונית ומכאן נגרר נושא תחזוקת האוטובוסים....יש שיאמרו שהכסף הלך למשכורות במקום לתחזוקה ואני מסכים עם זה. הרכבים הללו לא טופלו, לא תוחזקו, לא נוקו, המזגנים לא עבדו ובגלל זה הם נראים ככה. כשהם נמכרו לקווים הם עברו אוברול משמעותי, טיפול בסדר גודל כזה שבחברה הבאר שבעית הם יכלו רק לפנטז עליו....אני מקווה שהמזגן לפחות עובד
תחזוקה המאנים שהגיעו מדן נראים הרבה יותר רע,בELים המיזוג עובד דווקא יופי ,ותאמינו או לא האוטו גם יותר שקט מה דגם המקביל בדן.

fireman

New member
מה אני אגיד לך.....

תחזוקה המאנים שהגיעו מדן נראים הרבה יותר רע,בELים המיזוג עובד דווקא יופי ,ותאמינו או לא האוטו גם יותר שקט מה דגם המקביל בדן.
מה אני אגיד לך.....
הSLים של התח"צ היו ממש על הפנים לדעתי, היו נוסעים אבל ההגה היה חורק, המזגנים נאבקו בחום ובטינופת שהצטברה בפילטרים וכו.... הELים לדעתי היו הרכבים היחידים שעוד קיבלו פחות או יותר "יחס" בחברה העירונית מאחר והם היו יותר חדישים.... בתקופת המעבר של מטרודן מהשאלת המכונות מ"דן" להשאלת המכונות מחברת התח"צ חלק נרחב מאותם ELים נסע תחת מטריית מטרודן, אני אפילו זוכר ספציפית את אחת הנסיעות בקו 12 עם הנהג שנהג על ה701 בפיגוע בבאר שבע....באותה הנסיעה אפילו אני נדהמתי מהזינוקים ומהסחיבה של הEL, לעומת כל מה שנכתב כאן בפורום אודות הEL....זה היה פשוט ריסוק קונצנזוס....

fireman

New member
../images/Emo41.gifאגב! בחניון התח"צ בבאר שבע...../images/Emo41.gif

אגב! בחניון התח"צ בבאר שבע...

לא נשאר אפילו ג'אנט!!!!!!!!!

fireman

New member
אבל כל מה שהיה שם

הכל הלך לחאפר בוס ולקוים אימפריה.
ולפפסי קולה.
אבל כל מה שהיה שם
מהפעם האחרונה שהייתי שם היו מכונות מושבתות, כאלה שכבר פורקו כמעט עד לשלדה וכמה SLים משנות ה80 ללא מיזוג כלל עם שילוט גלגלת ואולי SLים ממוזגים בודדים בהחלט..... קשה לי להאמין שמלבד הממוזגים שנותרו שם (בודדים בהחלט) אחד מהשאר עלה על הכביש.

מעניין לאיפה הלכו בטח לגריסה

אבל כל מה שהיה שם
מהפעם האחרונה שהייתי שם היו מכונות מושבתות, כאלה שכבר פורקו כמעט עד לשלדה וכמה SLים משנות ה80 ללא מיזוג כלל עם שילוט גלגלת ואולי SLים ממוזגים בודדים בהחלט..... קשה לי להאמין שמלבד הממוזגים שנותרו שם (בודדים בהחלט) אחד מהשאר עלה על הכביש.
מעניין לאיפה הלכו בטח לגריסה
גם אלה עשו את שלהם.

עכשיו אתה מבין למה לא מתים

מסכנים....גם SL וגם ידני.....
זה כבר סוג של עינוי סיני.
עכשיו אתה מבין למה לא מתים
עלינו במזרח התיכון???הם טוענים אגב שבגלל שגיר ידני יותר נח להם וגם לוקח פחות דלק אז הם מעדיפים את זה כך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה