אתמול יצא לי להיות בירושלים

מצב
הנושא נעול.

יצחקA

New member

ולמזלי רחוק מהפיגוע המזעזע. זה היה מפחיד ואף כואב להמשיך את שגרת החיים לאחר ששמעתי על כך. אני רוצה לשאול שאלה שלא קשורה לפיגוע, למרות הכאב הרב. הבחנתי באוטובוס מרצדס O 303 העטוף בלבן, נראה כמשהו דהוי(לא זוכר את מספר הקו). צרפתי תמונה של אוטובוס קו 99 שמזכיר את מקרה האוטובוס ברמת השרון. על מה מדובר? האם זה אותו אוטובוס לבן שראיתי? כמה צבועים כך?

יצחקA

New member
האם מישהו יודע ערבית ויכול לתרגם

ולמזלי רחוק מהפיגוע המזעזע. זה היה מפחיד ואף כואב להמשיך את שגרת החיים לאחר ששמעתי על כך. אני רוצה לשאול שאלה שלא קשורה לפיגוע, למרות הכאב הרב. הבחנתי באוטובוס מרצדס O 303 העטוף בלבן, נראה כמשהו דהוי(לא זוכר את מספר הקו). צרפתי תמונה של אוטובוס קו 99 שמזכיר את מקרה האוטובוס ברמת השרון. על מה מדובר? האם זה אותו אוטובוס לבן שראיתי? כמה צבועים כך?
את הכתוב באתר http://www.jerusalem.muni.il/arabic/arab/tayaroot/line99.html ?

urielp

New member
אשתיף שהיא מורה לערבית, תרגמה:

את הכתוב באתר http://www.jerusalem.muni.il/arabic/arab/tayaroot/line99.html ?
אשתיף שהיא מורה לערבית, תרגמה:
סיור לתיירים ימים ראשון עד חמישי, 40 ש"ח דמי הרשמה. בהמשך ישנה רשימת אתרים ובינהם: יד ושם, מלון הולילנד, גן החיות בתנכ"י, שער חברון ועוד. לינה - מלון הייאט, ירושלים. תודה לאיילת!

יצחקA

New member
2

2

יצחקA

New member
3

3

mister K

New member
אוטובוס קו 99

אוטובוס קו 99
אם אתה אומר שהאוטובוס שראית הוא O303 אז זה כמובן לא האוטובוס שבתמונה, מכיוון שהאוטובוס המצולם הוא מדגם MERCEDES O405 כמובן. בשנות ה-90 המוקדמות עבדו על קו 99 הירושלמי אוטובוסים מדגם O303, לפי מה שזכור לי מתקופת ילדותי בירושלים, גם אז היו מקושטים האוטובוסים בכתובת מסויימת. האם יש למישהו תמונות של אותם אוטובוסים?

יצחקA

New member
אתה צודק, טעיתי, מדובר ב O405

אוטובוס קו 99
אם אתה אומר שהאוטובוס שראית הוא O303 אז זה כמובן לא האוטובוס שבתמונה, מכיוון שהאוטובוס המצולם הוא מדגם MERCEDES O405 כמובן. בשנות ה-90 המוקדמות עבדו על קו 99 הירושלמי אוטובוסים מדגם O303, לפי מה שזכור לי מתקופת ילדותי בירושלים, גם אז היו מקושטים האוטובוסים בכתובת מסויימת. האם יש למישהו תמונות של אותם אוטובוסים?
אתה צודק, טעיתי, מדובר ב O405

במקרה...אני אחראי לעיצוב האוטובוס..

אוטובוס קו 99
בקו 99. יש ארבעה כאלה או היו. פעם אפילו היה שמי על 83-273-01...

mister K

New member
באמת../images/Emo35.gif יפה../images/Emo70.gif

בקו 99. יש ארבעה כאלה או היו. פעם אפילו היה שמי על 83-273-01...
באמת
יפה

לא ידעתי שהעיצוב הוא שלך. הוא יפה מאוד
איזה אוטובוסים (מספרים) נוסעים כיום על קו 99? אני משאר שבשל המצב התיירותי העגום למדי, פועל כיום הקו במתכונת מצומצמת. זוהי אחת הדוגמאות שמראות את הנזק הנוראי הנגרם בגלל המלחמה והטרור מעבר לחיי אדם. עיר שאליה הגיעו תיירים מכל העולם, נותרה כיום שוממת מתיירים בגלל המצב הביטחוני. הדבר פוגע קשות כמובן גם בתחבורה הציבורית ובחברות האוטובוסים התיירותיות.

תודה. נשארו רק 2 מהסדרה: 269, 273

באמת
יפה

לא ידעתי שהעיצוב הוא שלך. הוא יפה מאוד
איזה אוטובוסים (מספרים) נוסעים כיום על קו 99? אני משאר שבשל המצב התיירותי העגום למדי, פועל כיום הקו במתכונת מצומצמת. זוהי אחת הדוגמאות שמראות את הנזק הנוראי הנגרם בגלל המלחמה והטרור מעבר לחיי אדם. עיר שאליה הגיעו תיירים מכל העולם, נותרה כיום שוממת מתיירים בגלל המצב הביטחוני. הדבר פוגע קשות כמובן גם בתחבורה הציבורית ובחברות האוטובוסים התיירותיות.
תודה. נשארו רק 2 מהסדרה: 269, 273

שלילי, 273 לא מפרקי

85-269-01?
או שמא 83-269-01? שניהם כידוע מרצדס O405. 85-273-01 הוא מפרקי, הלא כן?
שלילי, 273 לא מפרקי
בירושלים אין מפרקיות עם מספר מתחת ל-300, כל האוטובוסים בטווחים האלו הם ירוקים שעובדים על קווי הפרברים (מעלה אדומים, מבשרת וכו').

אתה טועה בענק: 83-150-01 היה

שלילי, 273 לא מפרקי
בירושלים אין מפרקיות עם מספר מתחת ל-300, כל האוטובוסים בטווחים האלו הם ירוקים שעובדים על קווי הפרברים (מעלה אדומים, מבשרת וכו').
אוטו דו-מפרקי והוא פוצץ בפיגוע בקו 6. עומרי: גם 83-076-01 הוא אוטו מפרקי וגם הוא נפגע פעם בפיגוע ושנייהם מתחת ל- 300... !!! יש לי רשימה מדוייקת כולל כל מספרי הרישוי של כל האוטובוסים שהיו מעורבים בפיגועים מיום 10.04.1931 ועד ליום 15.06.2003.

mister K

New member
מפרקיים של אגד

אוטו דו-מפרקי והוא פוצץ בפיגוע בקו 6. עומרי: גם 83-076-01 הוא אוטו מפרקי וגם הוא נפגע פעם בפיגוע ושנייהם מתחת ל- 300... !!! יש לי רשימה מדוייקת כולל כל מספרי הרישוי של כל האוטובוסים שהיו מעורבים בפיגועים מיום 10.04.1931 ועד ליום 15.06.2003.
מפרקיים של אגד
אביתר, אני חושב שכוונתו של עומרי הייתה שאין בירושלים מפרקיים מהסדרה שמתחילה ב-85 מתחת ל-300. שכן פרט ל-25 אוטובוסים מפרקיים (85-305-01 עד 85-329-01 אם אינני טועה) כל המפרקיים של אגד הם מהסדרה שמתחילה ב-83. ובאמת מעניין אותי, מהו מספרו של ה-O405 המפרקי הראשון של אגד. האם היה אוטו נסיוני מדגם זה? ועוד שאלה, היכן נמצא כיום הסיטארו הנסיוני מספר 85-300-01 שנסע עד לא מזמן בחיפה?

לא דיברתי על אוטובוסים מהסדרה 83

לא דיברתי על אוטובוסים מהסדרה 83
אביתר, לא הבנת אותי נכון, אני דיברתי רק על מפרקיות מהסדרה החדשה של 85, כאלה אני באופן אישי לא ראיתי בירושלים מתחת ל-300.

מצב
הנושא נעול.
למעלה