אתמול חזרתי מקרואטיה
אתמול חזרתי מקרואטיה
בטיסה לקרואטיהטסנו במטוס MD 82 עם 34 שורות והיה מקום לרגלים ,ישבנו בשורה 33 מתוך 34 שורות. בנחיתה בשדה התעופה Reijka שעל island krk ,ב 1 אחרונה לנחיתה הנהג הפעיל את המנועים להכי מהר וישר הוריד אותם ל-0 , כשנחתנו הנהג נתן ברקס כזה שעוד שנייה היינו עפים מכיסאות. מי שנחת בשדה תעופה Reijka יודע איך נראה מסוף הנוחתים. מסלול למזוודות אחד שכל רגע יש לו תקלה וחנות דיוטי פרי פי 10 יותר קטנה מבנתב"ג . כשיצאנו מהמסוף חיכו לנו 3 אוטובוסים, מרצדס טורמיסו , ניופלאן skilinerועוד ניופלאן, skiliner אנחנו נסענו בניופלאן skiliner. יום למחרת נסענו לפליטויצה {שמורת טבע שנמצאת כמעט 5 שעות נסיעה מoptia} לפליטויצה נסענו במרצדס טורמיסו , בשמורה יש אוטובוס מיוחד {מרצדס} שלוקח אותך לתחילת המסלול. יום למחרת נסענו באוטובוס עד לחניון {שהיה בו מטאור של מרכבים} ומשם באוניה {ההפלגה לקחה 10דקות והנסיעה 6 שעות} נסענו בסקאניה אירזר ישנה עם בעיה בקלץ' בונציה ראינו אוטובוס,מוניות. היינו בגטו וראינו בתי כנסת ובית חב"ד בחזרה האוטובוס היה גמור והקלץ' כמעט ונהרס אז בחזרה לקח לנו 6:30 דקות {סהכ 12:50 שעות היינו בתחבורה} בoptia עיר קטנה עם main street קטן שכשאתה עוצר יש פקק יש שם 4 סוגים של אוטובוסים . 1:man sg 202 ישן 2:man sg202 חדש 3:man sl 202 ישן 4:man sl 202 חדש בחזרה מoptia גם טסנו משדה התעופה Reijka והטיסה שלנו התעכבה ב42 דקות.אז לא המראנו ב20:00 אלא ב21:00 . במטוס שחזרנו איתו לארץ היו 35 שורות ולא היה מקום לרגלים,אני ישנתי כל הטיסה. נסענו בחזרה לחיפה במרצדס O404 של אגד תיור ונופש {האוטובוס היה צבוע בירוק}
אתמול חזרתי מקרואטיה
בטיסה לקרואטיהטסנו במטוס MD 82 עם 34 שורות והיה מקום לרגלים ,ישבנו בשורה 33 מתוך 34 שורות. בנחיתה בשדה התעופה Reijka שעל island krk ,ב 1 אחרונה לנחיתה הנהג הפעיל את המנועים להכי מהר וישר הוריד אותם ל-0 , כשנחתנו הנהג נתן ברקס כזה שעוד שנייה היינו עפים מכיסאות. מי שנחת בשדה תעופה Reijka יודע איך נראה מסוף הנוחתים. מסלול למזוודות אחד שכל רגע יש לו תקלה וחנות דיוטי פרי פי 10 יותר קטנה מבנתב"ג . כשיצאנו מהמסוף חיכו לנו 3 אוטובוסים, מרצדס טורמיסו , ניופלאן skilinerועוד ניופלאן, skiliner אנחנו נסענו בניופלאן skiliner. יום למחרת נסענו לפליטויצה {שמורת טבע שנמצאת כמעט 5 שעות נסיעה מoptia} לפליטויצה נסענו במרצדס טורמיסו , בשמורה יש אוטובוס מיוחד {מרצדס} שלוקח אותך לתחילת המסלול. יום למחרת נסענו באוטובוס עד לחניון {שהיה בו מטאור של מרכבים} ומשם באוניה {ההפלגה לקחה 10דקות והנסיעה 6 שעות} נסענו בסקאניה אירזר ישנה עם בעיה בקלץ' בונציה ראינו אוטובוס,מוניות. היינו בגטו וראינו בתי כנסת ובית חב"ד בחזרה האוטובוס היה גמור והקלץ' כמעט ונהרס אז בחזרה לקח לנו 6:30 דקות {סהכ 12:50 שעות היינו בתחבורה} בoptia עיר קטנה עם main street קטן שכשאתה עוצר יש פקק יש שם 4 סוגים של אוטובוסים . 1:man sg 202 ישן 2:man sg202 חדש 3:man sl 202 ישן 4:man sl 202 חדש בחזרה מoptia גם טסנו משדה התעופה Reijka והטיסה שלנו התעכבה ב42 דקות.אז לא המראנו ב20:00 אלא ב21:00 . במטוס שחזרנו איתו לארץ היו 35 שורות ולא היה מקום לרגלים,אני ישנתי כל הטיסה. נסענו בחזרה לחיפה במרצדס O404 של אגד תיור ונופש {האוטובוס היה צבוע בירוק}